Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Polski Hip-Hop a Zagraniczny Rap / Hip-Hop migaacz 135 5
skate217

skate217
moreandmore powiedział(a):
Ktos tam pisal ze w USA wazniejszy jest bit niz przekaz - masz mniej niz 15 lat i swoje wypopwiedzi wzorujesz na VIVIE i MTV, nie znasz nawet angielskiego, wiec po jakiego .... sie wypowiadasz ?

Np. ten track : http://www.youtube.com/watch?v=7r0KpWMNxnM zjada 90% Polskich trackow pod względem przekazu.

To Polacy w swoich tekstach wyolbrzymiają różne wydarzenia, posłuchaj sobie ziomek prawdziwego rapu z USA, a nie VIVY, naucz się angielskiego, poczytaj co nie co o przestępczości np. w Nowym Jorku, o gangachm, narkotykach i dopiero później napisz, że zagraniczny rap jest bez przekazu.

Na jakim poziomie jest Twój angielski, że piszesz, że rap z USA jest bez przekazu ?
Posłuchaj sobie Notoriousa i wtedy napisz, ze rap z USA jest bez przekazu, kazdy raper nie wazne czy z Polski czy z Francji powie Ci ze USA to najlepszy rap na swiecie, najlepsze flow, bity oni to kochaja to ich cale zycie.

Pochwal się ile masz lat... bo takie sranie w banie jest śmieszne.
Masz rację angielskiego nie znam dobrze za moich czasów w szkole był tylko niemiecki i rosyjski, jednak nie problem znaleźć tłumaczenie...

Napisane Jul 23, 2009, 2:57 pm
skate217

skate217
jamie_thomas powiedział(a):
głupio mi się wtrącać, choć od dłuższego czasu śledzę ten temat (5, panowie!), ale skate217 - "a nie ameryki naszpikowanej bling-bling'ami dziw**mi i kasą. Dal mnie g*wno warta jest taka amerykańska klasyka :)" - nie wiem, czy się orientujesz, ale te największe klasyki nie są o tym co piszesz.. N.W.A.? Gangstarr? denerwuje mnie to, jak ktoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy i nie stara się poszerzać swoich horyzontów próbuje udowodnić swoją rację.

koleś-rasista - dla mnie jesteś spalony na starcie, nie wiem jak można oceniać całą nację na podstawie jednostek.. a może ktoś z nich zajął Ci miejsce pracy? ;>

pozdrawiam.

edit:
pan wyżej - zamykając się na inne kultury, kraje, problemy świata itede blabla stoisz cały czas w miejscu i się nie rozwijasz, naprawdę jesteś takim ignorantem? poza tym, czy jak słucham czarnego rapu, to od razu chciałbym mieć czarną skóre? please.

Byliście kiedyś w Paryżu? Może ten koleś był, a jeśli ktoś z was był to wie co Ci czarnoskórzy frajerzy robią. Samochodu na ulicy tam zostawić nie można, nawet w korku wyciągną Cię z samochodu i ukradną i co dziwne większość tych ludzi mają ciemny odcień skóry a z tego można sobie ułożyć swój pogląd na tych ludzi. Czemu większość z was nielubi "dresów"? bo dostaliście po ryju od kogoś w dresie? a może inni chłopaki z osiedli nie są tacy? Więc nie pier***ie bo jesteście tacy sami:)

Masz rację nie staram się poszerzać horyzontów, nie widzę takiej potrzeby, tu się z Tobą zgadzam w 100% słucham/słuchałem tyle samo ameryki co przeciętny chłopak z imprezy techno, tak się lansuje amerykański rap i tak go widać a po tym co widać nie mam ochoty szukać i zagłębiać się w ich muzykę. Bo po co mi słuchać muzyki w której się nie odnajduję?
Ja się nie rozwijam? nie potrzebuję tego w kwestii muzyki słucham tego co lubię a nie muszę przesłuchać całej muzyki świata żeby sobie posłuchać 2godzinki muzyki tej co lubię dziennie, nie jestem z gimnazjum ani szkoły średniej jak większość z was, co chciałem to osiągnąłem i nikt mi na to nie dał ani grosza, pracuję-płace podatki więc obchodzi mnie to co w naszym państwie się dzieje a nie za oceanem. Niech sobie rapują nawet o tym że ich gwałcą, nie obchodzi mnie to. W Polskim rapie jest podobnie, nie słucham Tedzika bo ch*j mnie obchodzą jego 20" na 7er... i tyle w tym temacie.

Napisane Jul 23, 2009, 1:59 pm
skate217

skate217
prezzz1 powiedział(a):
skate217 powiedział(a):
Nie komentuje, bo pan ktory napisal o tym ze jest fanem, ale nie zna klasykow amerykanskich typu Nas - Illmatic to rece opadaja.
Ale jedyne pocieszenie jest takie, ze masz mniej niz 15 lat i zrozumiesz kiedys co to pasja.

Ja też nie słucham ameryki :) nie nagrywam rapu, ale z Polski słuchałem większości legalnych płyt i sporą większość nielegali z PŃ a jakoś nie czuję się disco-polowcem. Jestem w Polsce słucham POLSKICH kawałków a nie ameryki naszpikowanej bling-bling'ami dziw**mi i kasą. Dal mnie g*wno warta jest taka amerykańska klasyka :)
Polska ma lepszą klasykę, PFK, k44, WWO czy nawet ten nieszczęsny Rysiek którego nowych płyt nie trawie.

i tutaj potwierdziles swoja glupote, widac ze poza TV sam niczego nie szukasz, jezeli mowisz ze w ameryce same typy z kasa, panienkami i koksem to czas wylaczyc vive i zaczac sie tym na prawde interesowac, bo pisanie swojej opini na podstawie teledyskow 50Centa itp. to czysta paranoja

jeżeli rap z USA to bling bling i dziwki to ja chyba nie słucham rapu.... Bo jakoś w zwrotkach raperów których jest na scenie w USA mnóstwo możesz odnaleźć nawiązania do biblii, koranu, polityki, przewijają sie tam nazwiska M. L. Kinga J.F.K. niektórzy ocierają się o slaming. Zanim sie wypowiesz to posłuchaj czegokolwiek, postaraj się zrozumieć i znajdź chociaż jeden sensowny argument. Przez takich jak Ty to forum staje się kanałem do którego ścieka głupota z całego kraju. Daj pas już z polemiką bo żeby prowadzić z kimś jakikolwiek dyskurs, obie strony musiałby coś sobą reprezentować.....

Tak, a w Polsce nawijają o tym co jest u nas, o tym jaka jest sytuacja, o politykach o wszystkich problemach, i dlatego to jest lepsze bo ch*j mnie obchodzą problemy w ameryce... Myślisz ze na tym forum kogoś obchodzi King? Ktoś jest dyskryminowany z tego powodu że jest czarny? Daj spokój, ich problemy nie dotyczą "nas" polaków, a jeżeli słuchasz tego i się do nich upodabniasz to gratuluje... Jak to deep nawinął "Modny gangster czarny niczym Hoop cola E-210 syntetyczny rodowity Polak w żyłach barwnik brunatny, my mamy w innych kolorach..."

Napisane Jul 23, 2009, 1:28 pm
skate217

skate217
skate217 powiedział(a):
Nie komentuje, bo pan ktory napisal o tym ze jest fanem, ale nie zna klasykow amerykanskich typu Nas - Illmatic to rece opadaja.
Ale jedyne pocieszenie jest takie, ze masz mniej niz 15 lat i zrozumiesz kiedys co to pasja.

Ja też nie słucham ameryki :) nie nagrywam rapu, ale z Polski słuchałem większości legalnych płyt i sporą większość nielegali z PŃ a jakoś nie czuję się disco-polowcem. Jestem w Polsce słucham POLSKICH kawałków a nie ameryki naszpikowanej bling-bling'ami dziw**mi i kasą. Dal mnie g*wno warta jest taka amerykańska klasyka :)
Polska ma lepszą klasykę, PFK, k44, WWO czy nawet ten nieszczęsny Rysiek którego nowych płyt nie trawie.

i tutaj potwierdziles swoja glupote, widac ze poza TV sam niczego nie szukasz, jezeli mowisz ze w ameryce same typy z kasa, panienkami i koksem to czas wylaczyc vive i zaczac sie tym na prawde interesowac, bo pisanie swojej opini na podstawie teledyskow 50Centa itp. to czysta paranoja

Zobacz sobie na większość teledysków z ameryki, choć nie tylko o teledyski chodzi, to samo z tekstami, poza tym rap z ameryki jest za czysty choć nawijają o jakiś strzelaninach, narkotykach ale też kasie, panienkach itd. Polski rap ma jednak to coś co mnie do niego przyciąga i żadna ameryka nie będzie nigdy lepsza od tego co mamy tu w POLSCE!! :) zresztą o czym tu gadać, dla mnie nigdy nie będzie lepsza muzyka w której wazniejszy jest bit niż przekaz :)

Napisane Jul 23, 2009, 1:05 pm
skate217

skate217

Napisane Jul 23, 2009, 12:13 pm
kastet Hydepark maciek321 241 1
skate217

skate217
Szamal powiedział(a):
Matek91 powiedział(a):
Heh gdyby ktoś uczył się samoobrony przed nożem to by wiedział, że jeśli nawet blokujesz ręką to na pewno masz rozj*baną ;). A kastet... No cóż ciężko coś polecić bo jeden cios w szczękę i chodzisz w drutach

Nie jest do tego potrzebny kastet...

A co do tematu - takie zabawki są zbędne...jezeli sie boisz starcia na ulicy lepiej wez gaz , bo ktos kto mysli , ze kastet uratuje mu dupe tylko dlatego ze jest twardy i 'lamie szczeki' to sie grubo myli. Taka osoba nawet sie nie odwazy z niego skorzystac.Dlatego gaz pieprzowy to jest najlepsza opcja dla tych "mniejszych" ;)

Zgadzam się z tym, jak ktoś jest Pi*da i nie umie użyć pięści to żaden kastet mu nie pomoże niech się nauczy szybko biegać. Widziałem kilka razy jak taka "mniejsza" (nie mówię tu o jakimś chucherku) osoba powaliła za pierwszym strzałem dużo większego kolesia, więc to nie ważne czy ktoś jest duży bo może nie potrafi uderzyć albo jest tak wolny że można zdążyć napisać sms'a albo się boi tego mniejszego tylko po nim tego nie wiadać :) Inna sprawa jak jest grupka, bo w takich dzisiejsi "wojownicy" chodzą.

Napisane Jul 23, 2009, 12:19 pm
DonGuralEsko Rap / Hip-Hop gonczar14 429 1
skate217

skate217
0001 powiedział(a):
Najlepsze jest Dziadzia ;]

Jaki Dziadzia? Co za Dziadzia?  :P :P

Napisane Jul 7, 2009, 3:25 pm
nasza-klasa.pl Gry, konsole, pc, internet... eddie0 942 1
skate217

skate217
Z założenie portal bardzo dobry, tylko ludzie na nim nie odpowiedni... po co komuś kto jest w podstawówce czy gimnazjum tam konto? przecież kolegów, koleżanki z klasy widzi codziennie w szkole... A to co oni robią na z tą stroną (prezenty, ocenianie itd.) to jest tylko wymóg rynku:P Co potrzebują dzieci to oni robią, nie ma co się dziwić to jest ich praca, nikt za darmo nie utrzyma serwera i nie znajdzie czasu na administrowanie taką stroną.
Na naszej klasie sam mam konto, szkołę skończyłem już dawno a nie wszyscy mają ten sam numer telefonu, nie wszyscy mieszkają gdzie mieszkali i dobrze się czasem ustawić na jakieś spotkanie klasowe po latach, a nasza-klasa bardzo w tym mimo wszystko pomaga...

Napisane Jul 3, 2009, 10:04 am
PTP - Północny Toruń Projekt Rap / Hip-Hop AdrianKJK 34 2
skate217

skate217
prezzz1 powiedział(a):
słuchałem tego i własnie dlatego porównałem to do żuroma. Tak zwany sarkazm, bo uważam, że Co kolesie są w tej samej klasie co żurom, popek i inne wynalazki. Coś tam robią, ale tak naprawdę sami chyba do końca nie wiedzą co.

A druga sprawa, że chłopaczku, gówn o wiedzieć to chyba dla Ciebie synonim "mieć inne zdanie". Ja Ciebie nie zmuszam, żebyś nagle zaczął mówić że ptp jest lipne ale widzę, że jedyną słuszną opinią wg. Ciebie jest slogan że ptp jest super?
Popraw mnie jeśli się mylę, bo póki co dajesz dowód, że słuchacze ptp nie odstają zbytnio od swoich idoli.
pozdro

Mieć inne zdanie+nie mieć argumentów=wypisywanie głupich komentarzy

A co do porównania to chyba nie jestem nadal w stanie tego zrozumieć... co ma k***a Żurom do PTP?  Tyle samo co Rychu Peja do Boba Marleya bo przecież obaj "śpiewają/li")

Ps. przeczytaj definicje Cranku i zrozum że to NIE JEST RAP! w tym chodzi p wykrzyczenie wersów, o to żeby refren się powtarzał często itd. I jeżeli patrząc na Polski poziom Cranku to niewątpliwie są jego mistrzami. Koniec dyskusji

Napisane Jul 3, 2009, 9:40 am
skate217

skate217
prezzz1 powiedział(a):
aaa i jeszcze jedno koleżko  - jeśli mieliby się tu wypowiadać ludzie tylko ci, którzy lubią crank czy cokolwiek, to nie uważasz, że takie forum byłoby bez sensowne?
No chyba, że pomyliłem strony i to jest oficial site of psychofans PTP??....

Ale jeżeli ktoś porównuje PTP do Żuroma to chyba nigdy tego nie słuchał... a osoba która tego nie słyszała nie powinna się wypowiadać bo tak prawdę mówiąc to gó&&&o wie.

Napisane Jul 2, 2009, 8:34 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>