Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
blaty gang skateboards Sprzęt michal1 252 1
rebartek

rebartek
Z tego co jest tam napisane na aukcji to gangi są prasowane warstwa po warstwie, to jest tak jak girle na przykład. Jeżeli drewno jest tego samego pochodzenia co element+technika od desek girla to ja nie mam więcej pytań, powinien 1.5 miesiąca katania wytrzymać bez problemu. A 115 zeta ca 6 tygodni to nie jest dużo.

Napisane Jun 3, 2007, 12:30 pm
Wszelakiej maści nowe technologie. Pozostałe rebartek 1 1
rebartek

rebartek
Witam. Jak w temacie chciałbym zapytać was o wasze zdanie na temat wszelakich nowości technologicznych wprowadzanych do produkcji sprzętu , np element helium boards, darkstar armorlight, albo te kółeczka z felgami. Wszystko po to aby deska kompletna była jak najlżejsza. A co z wytrzymałością? Osobiście przekonałem się,  że nie zawsze najnowsza technologia znaczy najlepsze. Miałem Elementa Tosh'a Featerlighta. Bardzo szybko się rozwarstwił, poza tym postrzępił się niemiłosiernie. Moje zdanie: chcemy dobrego drewna, nawet jeśli będzie ważyło te 100-120 gram więcej. To nie jest dużo, a każdy woli wydać kase raz na 4-6 miesięcy a nie co miesiąc.

Napisane May 27, 2007, 10:58 pm
!!!!Łapy precz od pomników!!!! Pozostałe xxfakiexx 22 2
rebartek

rebartek
Mareczeq powiedział(a):
Jednym słowem..
"Komuno Wróć !!!" hehehhe (Szyderczy śmiech)

Nie, nie jestem komunistą, jedynie apeluje o powstrzymanie się od plucia na dawne czasy, jeżeli się o nich nic nie wie(telewizja kłamie).
A zapytajcie się tatusiów i mamusiów, kto ich wykształcił? i za czyje pieniądze.

Napisane May 22, 2007, 7:49 pm
rebartek

rebartek
Hmm, wiecie, całe to najeżdzanie na komune, bez wiedzy na temat tamtego okresu jest wg. mnie debilizmem. Sorry, ale jeżeli ktoś urodził się po 80' to całe gówno może powiedzieć o tym, że komuna była zła itp. Nie powiem że była idealna, miałe swoje złe strony, brakowało towarów na półkach, całonocne imprezy przed mięsnym byleby tylko złapać kawałek mięsa, echh. Represje wobec demokratów były złe, nie zaprzeczam, ALE:  powiedzcie mi, gdzie w Polsce w czasach dzisiejszych robotnik z budowy(600 złotych na rękę) wyśle 3 dzieci na ferie zimowe albo na wakacje nad morze. Za komuny było to możliwe. Wg. mnie nie cała polityka została źle pokierowana, w 89' nie powinno być przewrotu a powolna ewolucja, nie powinniśmy się odcinać gospodarczo od Rosji, nie mamy się co oszukiwać, Europa nie ma takiego popytu na polskie produkty jak Rosja. Rynek nie do zapchania praktycznie.

Popatrzcie na to z innej strony: Niemcy, odwieczny rywal Rosji(od Krzyżaków aż po Hitlera) nie odcięły się od Rosji gospodarczo, nie rozpamiętują II Wojny Światowej. A  głupi polscy politycy przez swoją obrazę na komune i Rosję doprowadzili do budowy rurociągów pod Bałtykiem. No i co, pewnie, nie będziemy mieli kasy z tranzytu, a wierzcie mi, nie są to małe pieniądze.
Rząd chce zabierać pieniądze Ub-kom i innym komunistom. Za 20 lat, inny rząd będzie chciał dzisiejszym policjantom, wojskowym i strażakom odebrać zasłużenie zapracowane emerytury. Mądre to?

Napisane May 22, 2007, 7:10 pm
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić... Sprzęt elsajan 187 5
rebartek

rebartek
Szerokośc jakaś połowa taila, dlatego chce to epoxy skleić, będe informował o postępach w naprawie:D

@edit: mam fotki
http://i59.photobucket.com/albums/g296/citrus_2006/DSC00475.jpg
http://i59.photobucket.com/albums/g296/citrus_2006/DSC00472.jpg
http://i59.photobucket.com/albums/g296/citrus_2006/DSC00467.jpg

@edit2: cośtam pokleiłem(rapid distal-cytrynowy jakiś zapach ma xD) zobaczymy jutro jak się będzie jeździło^^

Napisane May 22, 2007, 3:39 pm
rebartek

rebartek
Ryba właśnie o to chodzi że drewno nie jest złamane!!! rozwarstwiało się idealnie pomiędzy warstwami, taka szczelina powstała.

Napisane May 21, 2007, 5:57 pm
rebartek

rebartek
Ryba, jak się nie da, a co to, kleju epoxydowego nie ma w sklepach, po prostu trzeba troche pomyśleć, jak mi między warstwami idealnie tam gdzie klej powinien być deska puściła to wlane epoxydowym distalem i będzie trzymało mam nadzieje. A jak dostajesz deske epoxy resin to stajesz raz na taila i co, już się łamie 0.o?

Napisane May 21, 2007, 4:49 pm
rebartek

rebartek
to czym zakleić takie rozwarstwienie na pół taila, no deska tam gdzie jest klej pękła pomiędzy 3cią a 4rtą warstwą, pęknięty jest cały tail na długość, 3/5 na szerokosć, jakim klejem to skleić?

Napisane May 20, 2007, 5:16 pm
rebartek

rebartek
moglibyście podać jakąs nazwę kleju epoxy, bo mi tail pękł pomiędzy 3cią a 4tą warstwą przez całą długość i chciałbym troszke pomajsterkować, moze się potrzyma jeszcze. Bo vicolem to skleje w wypadku jak mi nic innego nie poradzicie.

Napisane May 20, 2007, 11:52 am
Hipokryci/Mitomani/Dwulicowi Skateboard'erzy Pozostałe djbrzuch 51 1
rebartek

rebartek
Hmm, nie zaglądałem na to foruym często ale teraz myśle że powinienem i ja wyrazić swoje zdanie:

Zajawa znika. W zastraszającym tempie. Nie liczy się dla wielu sama jazda tylko powiedzmy 36flip z 5ciu. Sam jeżdze tylko po mieście, olka pod krawężnik, spiny, shove it żeby strone zmienić, nigdy nie chciałem skakać z więcej jak 2 schodki, takie prześciganie się kto dalejlepiewyżejdłużej do niczego nie prowadzi... jedynie z zajawki na deske pozostaje przymus, bo ktoś inny robi coś lepiej...

Napisane May 20, 2007, 8:08 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>