Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpocz±ł Posts Trafień
dzieciństwo Hydepark chudaordie 125 2
andy321

andy321
Sergij powiedział(a):
Nie no dobra Krukson ma ację. Co pamiętam z wczesnego dzieciństwa? Walki na patyki (miecze) tajne bazy w których sie chowali¶my z kumplami :D
Często zbierali¶my dzieciaków z okolicy i grali¶my w podchody. Pamiętam zbieranie pokemonów z gum Boomer (czy jako¶ tak) i kart Dragon Balla z Chio Chipsów. O wła¶nie jeszcze ogl±danie go codziennie w tv o 14.30 bodajże a następnie walki na podwórku z kolegami.
Sporo jeszcze tego ale wymieniłem te najfajniejsze xd

O tak... Pamiętam je xD Kupywałem "czijosy" tylko dla tych kart xD A pokemony z czitosów? Kto¶ pamięta, jak się grało w podstawówce na te kapsle? Raz przegrałem wszystkie kapsle to się rozpłakałem (lol xD). Apropo podstawówki, to nigdy nie zapomne tego, jak na przerwie o 12.30 wszyscy biegn± na obiad a tu kole¶ otwiera drzwi a moja koleżanka jeb w te drzwi przydzwoniła... Hah... Chce do podstawówki ;p

A bazy... To było co¶... Pamiętam zawsze miałem gdzie¶ w krzakach i znosiłem tam wszystko z okolicy.

Napisane Feb 19, 2009, 12:18 pm
andy321

andy321
Haha, a ja pamiętam, jak byłem mały, to miałem taki fajowy tapczanik, gdzie można było otworzyć z jednej strony. Podniosłem t± jedn± czę¶ć, po czym powiedziałem kuzynowi, żeby zobaczył, co tam jest. On wsadził tam głowe, i w tym samym czasie moja mama wróciła ze sklepu, więc ja chc±c szybko sprawdzić co mi kupiła, pu¶ciłem t± czę¶ć tapczanu wprost na głowe kuzyna... Nie Ľle się najedli¶my strachu, ale na płaczu się obeszło xD

A drugie wspomnienie... Hmmm... Może nie aż tak odległe (jak miałem 9 lat) to miałem lekcje do 15.30, a o 15.00 na polsacie leciały pokemony, to ja zamiast zostać na lekcji, to spakowałem się, i ide... Pani do mnie "A gdzie Ty się wybierasz?! Jeszcze mamy jedn± lekcje" a ja "Ale ja się ¶piesze na pokemony". Hahaha, to były czasy ;D

A to jeszcze jedno mi przyszło do głowy...

Jak miałem 11 lat to z kuzynem (tym samym od tapczanu ;p) poszli¶my "kra¶ć na działki". Wchodzimy na działki (oczyi¶cie przez płot, jak prawdziwi zlodzieje) i szukali¶my "jaki¶ super łupów". ZnaleĽli¶my troche agrestu, czere¶ni, truskawek... Nagle patrzymy, orzechy laskowe, my¶limy sobie "mmm, pycha" no to idziemy w ich strone. Drzewo było blisko rowu ze ¶ciekami. Przeprawe przez rów, stanowił w±ski, betonowy mostek no to idziemy... ja zrywałem z jednej strony, a kuzyn z drugiej, Zrywamy zrywamy, a że mi jeden wyleciał z ręki, to próbowałem go łapać. I tak żem go łapał, że go nie złapałem, a popchnołem dup± mojego kuzyna, który ze słowami "kurwa, zajebie cie" w ustach, leżał już w rowie w¶ród tych ¶cieków. Ja się zaczołem lać jak głupi, po czym pomogłem mu wyj¶ć. On był brudny i ¶mierdz±cy, to szli¶my do domu (oczywi¶cie łup mieli¶my ze sob±). Po drodze wyczaili¶my jakie¶ oczko wodne, więc podsunołem mu pomysł, żeby wszedł do niego i obmył się z tych ekskremetów. Ale on zaprostestował, i powiedział, żebym wszedł pierwszy, no to wszedłem, co tam się bede przejmował. On wszedł zaraz za mn±. Sie bawimy, nurkujemy, a nagle patrze, a z mojej prawej strony 3 martwe szczury. Wystraszyłęm się, i szybko wyskoczyłęm z tej wody. Zaczeli¶my biec do domu umyć się w normalnej wodzie. Po drodze gonił nas jeszcze jaki¶ dziadzu¶ z batem krzycz±c "czego kurwa zagl±dasz?!". Dostałęm 3 razy po dupie i zaczołem krzyczeć "Nie, przepraszam, nie!" ale po jakim¶ czasie przestał nas gonić. Id±c do domu, zaczeli¶my wymy¶lać jak±¶ wersje, że "co to nam się przytrafiło". No to wymy¶lili¶my, że jechała ciężarówka i nas ochlapała wod± z kałóży. Przyszli¶my do domu, cali ujebani błotem, z paroma truskawkami i po drodze i teksta "To nie my, ciężarówka nas ochlapała". Ehh... to były czasy... ;D

Sie rozpisałem

Napisane Feb 17, 2009, 10:52 pm
Jaka to piosenka? Pozostałe Tajger 1154 2
andy321

andy321
garb powiedział(a):
andy321 powiedział(a):
Zielony teledysk, ¶piewaj± murzyni, i najważniejsze... ¶piewaj± "heeeeeya, heeeya" zapomniałem jaki to tytuł...

Outkast- "Hey Ya"

Thx ziom ,,,/(^.^),,,,/

Napisane Feb 17, 2009, 9:53 pm
andy321

andy321
Zielony teledysk, ¶piewaj± murzyni, i najważniejsze... ¶piewaj± "heeeeeya, heeeya" zapomniałem jaki to tytuł...

Napisane Feb 17, 2009, 8:59 pm
The Analogs Rock / Metal kurs 259 1
andy321

andy321
Cholera, tak wszyscy zachwalaj±, to posłuchałem... I moja opinia jest taka, że to jest jakie¶ nie pojęte... Nie rozumiem, jak można słuchać darcia się i przeklinania do mikrofonu. Z koleji hardcore... Hmm... Ja wiem, czy wydzieranie się jest hardcorem? Bo to co oni prezentuj±, to ja moge osi±gn±ć z moim pięcio letnim kuzynem (ja będę cały czas krzyczał cokolwiek a mój kuzyn grał na mandolinie).

A więc, słuchać można, ale tylko z zatkanymi uszami...

Pozdrawiam

Napisane Feb 17, 2009, 9:43 pm
Waluta Euro Hydepark buonaparte 106 1
andy321

andy321
KroVa powiedział(a):

A zeby w obecnej sytuacji wszystko nie drożało niezależnie od Euro, musieliby¶my być totalnie samodzielnym państwem bez żadnego importu/eksportu. Ojro wczoraj stało po 4,80, w tej minucie jest za 4,87, lecimy na mordę po prostu, wszystko zdrożeje i tak, macie swoje kochane złote

mógłbym pisać więcej ale rozumiałyby/czytałyby to może 4 osoby.

To, że euro drożeje, to dla mnie wspaniała nowina, gdyż moi rodzice pracuj± głównie u szfabów, więc jak 2 miechy temu zarabiali 2k euro (6k zł) to teraz zarabiaj± też 2k euro, tyle, że 8k zł... Czekam, aż euro dojdzie do 5 zł... Ahh będzie kieszonkowe...  ;)

down@

Nie no spoko, jak chcesz, to zaperdalaj w polsce za połowe tego co za granic±... Zobaczymy czy dalej bedziesz taki kozak...

Napisane Feb 17, 2009, 5:48 pm
Bowling For Soup Rock / Metal apex 8 1
andy321

andy321
Co jest? Nikt ich nie słucha? ;) Ja lubie punk rocka i dla mnie to najlepszy zespół... Każdy ich kawałek wpada mi w ucho...

Napisane Feb 16, 2009, 10:44 pm
Blink 182 Rock / Metal apex 46 1
andy321

andy321
A ja ich lubie. Nie które kawałki maj± naprawde dobre. Każdy ma inny gust, każdemu podoba się co innego...

Napisane Feb 16, 2009, 10:38 pm
Sen Hydepark umfbiker 684 1
andy321

andy321
A mi... Hmm... ¦nił mi się koniec roku szkolnego, tylko kurde miałem uczucie takiego wewnętrznego przybicia, że opuszczam moje ukochane gimnazjum... Potem niby nagle znalazłem się w mojej przyszłej szkole, i mi najebali... Cholera...

Napisane Feb 16, 2009, 9:26 pm
Punk Rock / Metal punxx 795 1
andy321

andy321
Ja lubie kalifornijski punk... A zespoły to te najlepiej znane... Offspring , Simple Plan, Bowling of Soup , Yellowcard , Blink - 182...

Napisane Feb 16, 2009, 8:55 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>