Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
INFO Szczęśliwa 13 ... Filmy SV - dyskusje Mullen101 229 1
Ateam

Ateam
ja na woodcampie widziałem naprawde dobry

Napisane Aug 24, 2008, 8:07 pm
Decki Jart Sprzęt stch 336 1
Ateam

Ateam
Mam jarta kupiłem gdzieś na przełomie wrzesnia i pazdziernika 2007 r jest bardzo  dobry jak mi sie zniszczy to tez kupie jarta i na dodatek jart z papierem jest tanszy od elementów girlów choklatów i takich tam bez papieru . Teraz mamy juz prawie kwiecien 2008 i mi sie kawałek nosa odszczepił ale mały wiec w zasadzie nic sie niestało polecam jart

Napisane Mar 29, 2008, 9:11 pm
Converse Buty SantaClaus 36 2
Ateam

Ateam
Mają jeszcze jedną wadę mianowicie dosyc twarda podeszwa ,podczas chodzenia nie czuc tak mocno tego prawie wogle własciwie ale gdy sie jezdzi to czuc np ja skaczesz chocby z piątki to moze zabolec

Napisane Nov 3, 2007, 9:13 pm
Ateam

Ateam
Ja sobie kupiłem konwersy nie wiem jaki to model ale wiem ze som na deske zrobione bo majom ochrone na sznórówki .Narazie w nich chodze  a jezdze w vansach (model emory) ijak rozwale vansy to będe jezdził w tych konversach. A co do ich wykonania to wyglądają bardzo solidnie , wazne tez ze sie nie odkształcają od uginania  .Oczywiscie jak kazde buty nalezy zabespieczyc je klejem w tych miejscach gdzie sie scierają i mozna smigac. Mysle ze wytrzymają jeden sezon spokojnie jak tylko będą dobrze zabezpieczone.

Napisane Nov 3, 2007, 9:06 pm
blaty Celebrities Sprzęt Krystian04 304 1
Ateam

Ateam
Celebritisy są  robione w fabrykach jarta a jart to firma którą mozna opisac w trzech słowach piękno wytrzymałosc świezosc  a więc wniosek jest taki ze  blaty celebrities mozna opisac tak samo .Niedawno  kupiłem własnie jarta z serii logo i blat jest swietny. Polecam jarty i celebritisy . Mój ziom ma jarta juz 4 miech i jest tylko starty troche na tailu zero pęknięć , odprysków ani rozwarstwien .I na dodatek są dosc tanie w porównaniu z girlami almostami i elementami .

Napisane Nov 3, 2007, 8:53 pm
Kryptonix Sprzęt blazor 96 1
Ateam

Ateam
Moja pierwsza deska to własnie komplet kryptonics i dałem za niego 189 zł i tak blat jest bardzo słabo wykonany i jakis taki suchy kruszy, sie papier sciera sie po miesiącu , łozyska niszczą sie po dwóch mies traki mi jeszcze trzymają kółka z resztą tez i są bardzo dobre ogółem z tej deski po 3 miesiącach musiałem wymienic tylko deck no bo te zwalone łozyska jakims cudem jezdzą  jeszcze , jak na pierwszy sprzęt polecam mimo ze słabo trzyma ale to naniej nauczyłem sie olie i tych wszystkich prostych tricków

Napisane Jul 31, 2007, 12:05 pm
Krytyka deskorolki przez władze media i opnię publiczną. Pozostałe kacperx 114 1
Ateam

Ateam
JA tam mieszkam w warszawie na bielanach i nas wyganiakąludzie z każdego miejsca bo mówią zeby stąd isc ze głowa ich boli od tej naszej jazdy ja tam mam tego dosyc kazdy człowiek jak nas widzi z deską to mysli ze zule jestesmy czy inne jakies menele jak z deską wchodze do sklepu to mnie obsłużyc nie chcą ci wszyscy ludzie to powalone kutwy myslące tylko o sobie i swoim dupsku .

Napisane Jun 2, 2007, 2:52 pm
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić... Sprzęt elsajan 187 1
Ateam

Ateam
Ja jak mi pękł troche tail na koncu to go poxiliną wypełniem i wszystko ładnie smiga :cyclops:

Napisane Jun 2, 2007, 2:43 pm
Ollie ze schodów Tricki Gutek101 68 1
Ateam

Ateam
ja jezdze dopiero z miesiąc i narazie umiem olie  shuvita indygraba ale to tak słabo jeszcze no i tam jakies rock to fakie i inne proste triki i teraz wziołem sie za schody jak narazie tylko trzy ale takie dosc długie i pierwszy raz patrze mówie se co za problem lecz jak wziołem sie za to w praktyce to mnie strach wziol ale juz za drugim raze mysle se to tylko 3 schody i rozpendziłem sie i olie  i wylondowałem więc mysle ze trzeba poprostu skoczyc i juz najgozej jest zawsze za pierwszym razem :)

Napisane Jun 2, 2007, 11:59 am
<< poprzednia 1 następna >>