Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jeżeli jeździcie na streecie to wolicie se poskakać czy pogrindować ?? Pozostałe lszczecin 92 1
Galu1994

Galu1994
Lubię skoki (ale raczej bez obrotów) najlepiej z dużych wysokości (można łatwo chwycić graba) i też lubię grindy (te uczucie ^^))

Napisane Feb 25, 2008, 3:07 pm
Jak najlepiej dbac o rolki ? Sprzęt LSPsarna 29 1
Galu1994

Galu1994
Przechowuj role napewno w jakims suchym miejscu  B). Co jakis czas czysc łożyska. Jeśli chcesz to możesz co jakiś czas zdrapywać brudny wosk z groove i soulplate (ale po co ?? : :rolleyes:). Oblookaj może w sklepach jakiś preparat do czyszczenia łożysk (może być WD40). Pozdro!

Napisane Feb 18, 2008, 2:05 pm
Ile ważą wasze rolki? Pozostałe NowaczeQ 77 1
Galu1994

Galu1994
Teraz właśnie mam Realmy rozmiar 39 (strasznie cisna, ale do lata wytrzymam) z płozą Kizer Type - M (jest cieższa od stockowej) i jedna rolka waży 1,45 KG.

Napisane Jan 21, 2008, 3:54 pm
Ochraniacze....? Sprzęt zdybson 180 1
Galu1994

Galu1994
olas11 powiedział(a):
zdybson powiedział(a):
Ja jeżdze tylko w ochraniaczach na piszczele (Royal Shifty) i na nadgarstki (dlatego ze miałem pekniete i mam powikłania)...

Mam dosyć bolących piszczeli po jeździ i nie bede udawał ze jestem 'heros' bo jeżdze bez ochraniaczy.. :) :soldiers: dbam o swoje bezpieczeństwo i tyle

piszcie w jakich ochrniaczach jeździcie. pozdrawiam

jaki heros?? jazda bez ochraniaczy na piszczele to głupota qrde potłuczenia tej części ciałą tak boląąąą ;/

Nom piszczele bola strasznie, wlasnie dlatego kupilem sobie USD Shin Guards 06. Nosze jeszcze ochraniacze na kolana i zalezy od dnia to tez na nadgarstki i lokcie.

Napisane Dec 29, 2007, 12:18 pm
Wosk Sprzęt zdybson 137 1
Galu1994

Galu1994
michael2 powiedział(a):
kilka pytan mam :PP

Jak Robie wosk z 3 swieczek bialych, twardych, wrzucam je do garnka z grubym dnem i terac co?

1.Ile wody mam wlac i czy wogole mama ja wlac?
2. Ile oliwy ??
3. jak dlugo to trzymac w garnku??
4. do czego najlepiej to potem wrzucic? (sloik, karton po mleku, jakas puszka?
z gory dzieki za odpowiedzi ?;>

Czlowieku przeczytaj wszystkie posty to sie dowiesz!!! :mad: Tam wszystko pisze, ale najlatwiej sie zapytac, bo sie czytac nie chce!!! :mad:

Napisane Dec 29, 2007, 12:07 pm
Jaka szyna do RB Alex Broskow Sprzęt rakulod 14 2
Galu1994

Galu1994
Kasper69 powiedział(a):
Galu1994 powiedział(a):
Kasper69 powiedział(a):
Kizer Suspension II Team 2007 GOLD (sam mam sobie zamiar kupić :))

Nie kupuj Suspension bo Ci sie polamia. Moj kumpel mial to mu poszly po kilku skokach ze schodow. (Sory za pisownie, ale mi sie klawiatura zrypala) Peace!

To dobrze, bo kupiłem inną, Kizer tym M II. Zobacze jak sie jeździ :D

Dobra ploze kupiles, sam mam taka i jest mega sliska, ma duzy groove i wypustki po bokach (wieksza predkosc przy trikach soulowych)

Napisane Dec 29, 2007, 12:01 pm
Galu1994

Galu1994
Kasper69 powiedział(a):
Kizer Suspension II Team 2007 GOLD (sam mam sobie zamiar kupić :))

Nie kupuj Suspension bo Ci sie polamia. Moj kumpel mial to mu poszly po kilku skokach ze schodow. (Sory za pisownie, ale mi sie klawiatura zrypala) Peace!

Napisane Dec 3, 2007, 2:15 pm
Gdzie jeździcie zimą? Pozostałe ziebek 28 1
Galu1994

Galu1994
Co ja bym dał żebym mieszkał we Wrocku. Codziennie w zajezdni bym siedział teraz. Albo chociaż żeby u mnie w mieście zrobili chociaż namiot ;] (taki duży oczywiście).

Napisane Dec 17, 2007, 2:12 pm
Obozy rolkowe. Pozostałe Galu1994 45 1
Galu1994

Galu1994
Galu1994 powiedział(a):
Wbijajcie na Ankiete.

edit: sry za dwa posty koło siebie. Patrzyłem na pierwszą strone i myślałem że ktos inny juz napisał. ^^)

Napisane Oct 23, 2007, 4:14 pm
Niszczenie Skateparków Pozostałe sqlejciq14 100 1
Galu1994

Galu1994
U nas to mamy przejebane z malymi dziećmi co mieszkają obok(mają tak 7-9 lat)
Co chwile nam przeszkadzają zjeżdżając na dupie (i jeszcze musimy na nie wrzeszczeć że to nie jest plac zabaw).  Non stop biegają wszedzie i jak ktoś potrąci(bardzo mi przykro) to płacz i do matki lecą. Raz prawie mnie pobiła, (patologia w rodzinie jest u nich) ale jej się nie wytłumaczy, że to nie nasza wina!!!!! :mad: :mad: :mad: Lepiej powinna te dzieciaki trzymać na smyczy a nie!! :mad:  A najgorsze jest to że ciągle śmiecą i nie można jeździć. Raz kumpel zapomniał wosku to wysmarowały cały sk8park(ślizgo jest teraz w ch*j), a szczególnie rampę i nawrzucaly piachu wszędzie. Z kumplami mamy teraz taki WKURRRR, że już zaczęliśmy działania bardziej agresywne!!!! :mad: :mad:

PEACE!

Napisane Oct 15, 2007, 3:04 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>