Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Aplikacja Skateable Pozostałe Tettek 4 2
Tettek

Tettek
dzięki Zyga, masz rację na Androidzie trochę się gubi, na iOS jednak działa dużo lepiej i na tym się na razie skupiam.

hmm czyli proponujesz że lepsze jest zastosowanie edukacyjne? hmm, na pewno przydałoby się dodać nollie, switch i triki z obrotem ciała bo na razie jest varial kickflip a nie ma np bs flipa.

Wersja androidowa jest za free, w App Store aplikacja kosztuje 5zł, więc dałem kody dla forumowiczów żeby nie płacić;)

thx!

Napisane Jan 16, 2015, 11:27 am
Tettek

Tettek
Siema,

Tu tetek, autor gry Skateable.
Dawno nie było mnie na tym forum a spędziłem tutaj dużo czasu za młodu:P

Chciałem was zapytać o opinię, ktoś z was grał może w tę grę?
Co o niej myślicie? Jak długo graliście? Co byście dodali? Czy leaderboard kto zrobi najwięcej punktów w sekwie byłby spoko?

Z góry sorki, ze na niektórych telefonach z androidem ta gra nie działa, ale różni producenci różne mają żyroskopy w telefonach i niektóre sie nie nadają :(

Jeśli ktoś jeszcze nie pobrał to macie promo-code'y żeby ściągnąć za free, jak trzeba bezie wiecej to mam jeszcze parę;)

JTWFM6T3PY4N
RHHH3MX6W733
34E7HPMTXP6W
PF9HX7RPY7EY

pozdro!

Ikona posta Napisane Jan 15, 2015, 4:08 pm
Loga na gripie :) Pozostałe skateblade 290 1
Tettek

Tettek
powiem wam jaki bezsens mnie spotkał :D
narysowałem logo na nosie, nos złamany. na środku deski: deska złamana w środku, na prawo od montażówek: prawa część nosa złamana. Od tego czasu nie rysuje nic na gripie:D

Napisane Jul 7, 2008, 11:12 pm
WoodCamp Pozostałe Giersu 423 2
Tettek

Tettek
Elo. Zapisałem sie na 3 turnus jadę sam, więc jak ktoś szuka wiernego kompana to pisać na gg: 6267616 :D:D tetek.ownlog.com pozdro jeszcze miesiąc !

Ikona posta Napisane Jun 19, 2008, 11:56 am
Tettek

Tettek
Zastanawiam się na który się zapisać. 3 turnus jest szybciej ale na 4 będzie ekipa kingpina. Nie wiem czy jechać samemu bo nie mam z kim za bardzo.

Napisane Jun 13, 2008, 9:09 am
scieranie butów Pozostałe wsciekly16 250 1
Tettek

Tettek
niedawno przyszedł mi zamówiony shoe goo, ale jak tak czytam to mogłem wziąść z garażu pistolet z klejem.. Bede próbował na zmiane shoe goo i pistoletem, zdam relacje, zobaczymy co lepiej trzymie

Napisane May 18, 2008, 11:15 am
Decki Baker Sprzęt pekindsk 93 1
Tettek

Tettek
bujal sprzedaje teraz na allegro bakery. zamówiłem pare dni temu pro Terry Kennedy, zdam relacje za 2tyg ;] pozdro

Napisane Apr 11, 2008, 3:50 pm
Kim chcielibyscie zostac w przyszlosci <zawod> Hydepark Kleo13 606 1
Tettek

Tettek
Łopatolog, odbytoznawca

Napisane Mar 15, 2008, 8:08 pm
ZHP-ZHR Hydepark skiba_tenzdeski 225 1
Tettek

Tettek
Tomss5 powiedział(a):
esteves powiedział(a):
w 4kl. sp. kolega mnie chciał zaciągnąć, zbiórka była na 10.30 a ja zaspałem :D i Bogu dziękuję za to ;D
w ogóle mnie to nie kręci, jak widzę moich kolegów którzy wrócili z obozu harcerskiego zawsze są cali w bąblach po komarach czy takich tam ;D

Z tego co napisałeś wynika , że jesteś zwykłym leszczem. Weź wyjdź w ogóle ziomek i włącz sobie tibie.

erato : meeeeen to liczba mnoga ; )

esteves  ;]

Napisane Jan 11, 2008, 10:19 pm
Zakaz palenia Hydepark krytyk 83 1
Tettek

Tettek
zakaz palenia w pubach to dobry pomysł.. zawsze jak przychodze z pubu to mi cala kurtka jeb..ie fajkami.. Tak samo na przystankach autobusowych...

Napisane Jan 9, 2008, 4:22 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>