Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Czego w sobie Nie lubicie? Hydepark P18 133 1
ChosenOne

ChosenOne
Nie lubię w sobie tego że jestem taki seksowny i piękny ;<

Napisane Jun 28, 2009, 11:45 pm
subkultury Hydepark rodney123 338 5
ChosenOne

ChosenOne
Karas93 powiedział(a):
KroVa powiedział(a):
ChosenOne powiedział(a):
Dzięki niemu rozumiem życie. [*]

O k*rwa.

Leżę o0

to prawda , dziwnie brzmi ale tak. Ty karaś spier.dalaj ,nie dość że się na rowerach nie znasz to jeszcze się na mnie napinasz -,-

Napisane Jun 28, 2009, 5:20 pm
ChosenOne

ChosenOne
Sergij powiedział(a):
ChosenOne powiedział(a):
Sergij powiedział(a):
Mogę się zapytać co według was byłoby "ambitne" ???

Tupac Shakur [*]

A o czym on rapował bo go nie słucham? :)
Możesz przybliżyć w kilku zdaniach?

o dosłownie wszystkim co jest w życiu istotne.on zamiast śpiewac o problemach śpiewał o rozwiązywaniu ich.bardzo znacząco przyczynił się dla ludzi i kultury.nie dość że był raperem w dodatku pisał wiersze.Dzięki niemu rozumiem życie. [*]

Napisane Jun 28, 2009, 2:39 am
ChosenOne

ChosenOne
Sergij powiedział(a):
Mogę się zapytać co według was byłoby "ambitne" ???

Tupac Shakur [*]

Napisane Jun 28, 2009, 2:07 am
ChosenOne

ChosenOne
Reinav powiedział(a):
ChosenOne powiedział(a):
Reinav powiedział(a):
Więc proszę Cię , uzasadnij.

Tak więc wykazałeś się kulturą więc już Cię lubię bo to tutaj rzadkość. Więc: polski rap to bezproduktywne *****lenie kotka za pomocą młotka ,bez niczego ambitnego ... jeśli chcesz więcej wytłumaczeń to pytaj.mogę wymienić jednego polskiego rapera którego całego nie mogę ta podsumować i jest to ostr ,nie lubie go słuchać ale wiem ze przewijają mu sie czasem przez usta zreczy godne uwagi. Cytat podobno dobrego rapera " *****ć leszczy z lamusami się nie pieprzyc nie ma czasu (...) wszystkie harde bandy zjednoczone w siłe anty-policyjnej propagandy nie zabijaj prawdy (...)" WTF ??

Watpie ze bez kultury bysmy do czegos doszli. Ale oprocz Adama jes kilku innych raperow reprezentujacych wyzszy i ambitniejszy poziom niz chlopaki z HG , ktorych to slowa przytoczyles. Sa raperzy w podziemiu , tez na dobrym poziomie :) Jednak jest to Twoje zdanie i nie chce mi sie klocic , czy jest prawdziwe czy nie . Ten temat byl czesto walkowany i kazdy ma swoja racje , ktora jest wedlug niego sluszna :>

Tak więc przyjemna dyskusja ale nie mogę jej kontynuować bo ide spać. Cytując Józefa Piłsudskiego : "RACJA JEST JAK DUPA- KAŻDY MA SWOJĄ" .Narazie.

Napisane Jun 28, 2009, 2:05 am
ChosenOne

ChosenOne
Reinav powiedział(a):
Więc proszę Cię , uzasadnij.

Tak więc wykazałeś się kulturą więc już Cię lubię bo to tutaj rzadkość. Więc: polski rap to bezproduktywne pierdolenie kotka za pomocą młotka ,bez niczego ambitnego ... jeśli chcesz więcej wytłumaczeń to pytaj.mogę wymienić jednego polskiego rapera którego całego nie mogę ta podsumować i jest to ostr ,nie lubie go słuchać ale wiem ze przewijają mu sie czasem przez usta zreczy godne uwagi. Cytat podobno dobrego rapera " Jebać leszczy z lamusami się nie pieprzyc nie ma czasu (...) wszystkie harde bandy zjednoczone w siłe anty-policyjnej propagandy nie zabijaj prawdy (...)" WTF ??

Napisane Jun 28, 2009, 12:13 am
Michael Jackson Pozostałe 7metallic7 299 2
ChosenOne

ChosenOne
ahmed08 powiedział(a):
ChosenOne powiedział(a):
Wcale nie lubiłem michael'a Jacksona.Wcale nie podobała mi się jego muzyka.Oraz mam gdzieś że umarł.Więc mnie nie wku.rwiajcie bo wszędzie widnieje ten kretyn - na naszej-klase ,na gg, na myspace ! JA *****LE !

Jest tak bo sam Jackson zapracował sobie na swój autorytet i to jak go się postrzega. Kretynem ew. możesz być ty, bo nigdy nie osiągniesz tego na co on pracował całe życie ;]
So stop talkin this fuckin' full of shit -.-

fanboj ,w dodatku nie umie pisać gramatycznie po angielsku .przykro mi ,nie zabraniam Ci go wysławiać tylko się wypowiadam.

Napisane Jun 28, 2009, 5:15 pm
ChosenOne

ChosenOne
Wcale nie lubiłem michael'a Jacksona.Wcale nie podobała mi się jego muzyka.Oraz mam gdzieś że umarł.Więc mnie nie wku.rwiajcie bo wszędzie widnieje ten kretyn - na naszej-klase ,na gg, na myspace ! JA PIERDOLE !

Napisane Jun 28, 2009, 2:17 am
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 1
ChosenOne

ChosenOne
ahmed08 powiedział(a):
BeatDriver powiedział(a):
Witam wszystkich
A to mój nowy nabytek
http://img60.imageshack.us/img60/3685/dsc04668.th.jpg
:rolleyes:

Coś ty kupił :(
Bardziej tego buta sie nie dało z*****ć ;(

e,co Ty.Mi się podobają :D

Napisane Jun 28, 2009, 1:54 am
Kim chcielibyscie zostac w przyszlosci <zawod> Hydepark Kleo13 606 1
ChosenOne

ChosenOne
Będę hartkorem. a jak nie wejdę to zostanę konserwatorem powierzchni płaskich.

Napisane Jun 27, 2009, 10:44 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>