Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
747 Rock / Metal Tajger 1 1
Tajger

Tajger
Siema... Można powiedzieć kopę lat... Tymczasem ostatnio znów zacząłem się udzielać muzycznie. Wspólnie z Kubą (ex Analogs) postanowiliśmy podziałać razem i oto co nam z tego wyszło:

Jeden Za Wszystkich

Pod Kontrolą

Chodzi o To

Ikona posta Napisane Jun 13, 2013, 2:24 pm
Przystanek Woodstock Rock / Metal dziwka 119 1
Tajger

Tajger
Dziwka jak masz do mnie jeszcze numer telefonu to daj znać przed całym zamieszaniem.... Jak nie to napisz na fejsie to Ci podam...

Napisane Aug 2, 2011, 9:43 am
Sprzęt do nagrywania - ogółem Rap / Hip-Hop Michaaal 34 8
Tajger

Tajger
tomaszeks powiedział(a):
dzieki jestes wielki gdyby nie Ty rozkminialbym na chacie godzinami jak to zrobic  ;d

luzik. Powodzenia :)

Napisane Apr 16, 2010, 3:26 pm
Tajger

Tajger
tomaszeks powiedział(a):
jeszcze jedno sie chcialem zapytac a mianowicie : jak bede nagrywac w mono to pojedzie mi po jakosci?

nigdy w życiu. Skorzystasz jeszcze na tym bo ścieżka nie będzie Ci tyle miejsca zajmować. Stereo do wokalu jest niepotrzebne.

Napisane Apr 16, 2010, 3:15 pm
Tajger

Tajger
tomaszeks powiedział(a):
no bo sprawdzalem tez w tym programie co podales i tez tylko w 1 kanale slychac.
jak zmienic zeby nagrywac w mono?

Musisz poszukać w audacity opcji wyboru, zaznaczone pewnie masz domyślnie stereo a powinien być w mono...

Napisane Apr 16, 2010, 3:03 pm
Tajger

Tajger
tomaszeks powiedział(a):
no bo mikrofon mam podlaczony z przodu komputera, jak podlacze z tylu i zaznacze mikrofo to jest to samo

aha.. wszystko jasne.. mam jeszcze podejrzenie, że nagrywasz z mikrofonu w stereo, podczas gdy sygnał leci Ci tylko w jednym kanale (chociażby przez końcówkę jaką masz podłączoną do kompa. Nie wiem jak na to reaguje audacity. Możliwe, że jeden z kanałów wtedy pozostaje pusty stąd go nie słychać. Jeśli tak, to musisz nagrać wokal w mono i powinno działać.

Napisane Apr 16, 2010, 2:56 pm
Tajger

Tajger
tomaszeks powiedział(a):
TUTAJ

Chodziło mi o zapisaną ścieżkę w programie.. Ale skoro już wrzuciłeś to, to zapytam. Dlaczego masz włączone front mic a nie mikrofon?

Napisane Apr 16, 2010, 2:52 pm
Tajger

Tajger
tomaszeks powiedział(a):
Tajger powiedział(a):
tomaszeks powiedział(a):

w audacity da rade to zrobic? jak tak to prosilbym o wytlumaczenie, ja w tych sprawach za dlugo nie siedze wiec jestem ciemny xd

rozłożenie w panoramie chodziło mi, żeby wokal był na prawym i lewym kanale słyszalny. Powinieneś mieć suwak przy każdej ze ścieżek "pan". Jeśli jest na środku to słuchać ścieżkę na obu kanałach (lewym i prawym).

jest na srodku suwak i nadal jest slyszan dzwiek tylko w lewej kolumnie a glosnki dobrze chodza jak sie slucha jakiegos kawalka jak cos

zrób zrzut ekranu i wrzuć tutaj.

Napisane Apr 16, 2010, 2:42 pm
Tajger

Tajger
tomaszeks powiedział(a):

w audacity da rade to zrobic? jak tak to prosilbym o wytlumaczenie, ja w tych sprawach za dlugo nie siedze wiec jestem ciemny xd

rozłożenie w panoramie chodziło mi, żeby wokal był na prawym i lewym kanale słyszalny. Powinieneś mieć suwak przy każdej ze ścieżek "pan". Jeśli jest na środku to słuchać ścieżkę na obu kanałach (lewym i prawym).

edit: w Audacity jest to suwak, gdzie na jednym końcu masz "L"(left) a na drugim "R"(Right).

Napisane Apr 16, 2010, 2:37 pm
Tajger

Tajger
tomaszeks powiedział(a):
Tajger powiedział(a):
tomaszeks powiedział(a):
kupilem majk shure c608 i ogolnie cos cicho slychac wokal jak sie nagrywa nawet przy max ustawieniach, zna ktos jakis program czy cos jakbym mogl to zmienic?
jeszcze podajcie jakis lepszy program do nagywania niz audacity

Próbuj przez jakiś mikser, multiefekt, nawet kostkę Equalizera. A co do programu polecam Cool Edit Pro 2

ok dzieki pomogles teraz juz trybi jak nalezy, mam jeszcze z jedym problem a mianowicie jak podlacze do kopma majk i nagrywam to wokal jest tylko w 1 kolumnie, a jak podlacze te same glosniki do lapotopa i mikrofon to wszystko jest jak nalezy. moja karta dzwiekowa to VIA HD Audio Deck 

Dlatego, że nagrywasz mikrofon na jednym kanale. Olej to i przy miksowaniu pamiętaj żeby rozłożyć wokale w panoramie.

Napisane Apr 16, 2010, 2:29 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>