Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jaki jest wasz cel w życiu?... Hydepark mareecky 358 1
Aligatorus

Aligatorus
Tak więc moje cele to:
1. Pojechać do Bron-Yr-Aur.
2. Wybrać się do Stanów, zobaczyć jak to wszystko tam wygląda.
3. Zobaczyć jeszcze raz AC/DC na żywo.
4. Zrobić jeszcze parę ładnych sztuczek na desce póki jeszcze nogi na to pozwalają.
5. Znaleźć dobrą pracę (taką, z której zarówno będzie można żyć normalnie, jak i nie będzie zbyt wymagająca, chociaż to jest praktycznie niemożliwe.)

Napisane Nov 21, 2010, 1:48 pm
Led Zeppelin Rock / Metal Aligatorus 4 2
Aligatorus

Aligatorus
O cholera, to przepraszam, ale wyszukiwarka mi go nie odnalazła. No to wtedy do zamknięcia.

Napisane Nov 17, 2010, 6:40 pm
Aligatorus

Aligatorus
Dziwi mnie, że jeszcze nie ma tematu o tym zespole, który jest legendą rocka, pomimo, że nie istnieje 30 lat (było parę koncertów po śmierci Bonza, ale reaktywacji zespołu nie było). Jeden z moich najbardziej ulubionych zespołów i muszę przyznać, że jako jeden z niewielu nie ma w swoim dorobku płyty, która nie zasługiwała według mnie na miano conajmniej dobrej , każda mi się podoba. Niechaj ołowiany Zeppelin będzie z Wami!

Napisane Nov 17, 2010, 4:40 pm
Soundtracki i muzyka z filmów. Pozostałe orson91 43 1
Aligatorus

Aligatorus
Mi ostatnio wpadły w ucho soundtraczki Zimmera z Incepcji i Sherlocka Holmes'a, naprawdę dobra robota, Hans trzyma poziom ;]

Napisane Nov 17, 2010, 6:18 pm
Covery Rock / Metal Punkd89 195 1
Aligatorus

Aligatorus
Zarąbiste covery robi grupa String Quartet Tribute wiki ,bo w przełożeniu na skrzypce, kontrabasy itp. i naprawdę ciekawie to wychodzi, polecam covery Zeppelinów, AC/DC, Boba Dylana i Black Sabbath. Niezłe brzmienie ma też Full Blown Cherry - covery AC/DC i Ramones.

Napisane Sep 3, 2010, 10:33 pm
AC/DC Rock / Metal pitr 387 1
Aligatorus

Aligatorus
Koncert był genialny, naprawdę niesamowite wydarzenie, jedno z piękniejszych w moim życiu. Fajnie jakby panowie wpadali do naszego kraju częściej niż raz na te kilkanaście lat :|.

Napisane Aug 29, 2010, 1:11 pm
Tabaka Hydepark kome1 1346 2
Aligatorus

Aligatorus
Ose powiedział(a):
Aligatorus powiedział(a):
Ozona Weiss, kurczę naprawdę wspaniała tabaka i ten nietypowy smak, mhmm. Ostatnio wpadła mi do nosa Gletscher Prise - też całkiem fajny smaczek, polecam.

Ozona Weiss to białą tabaka ? Biała tabaka to gówno i tyle, sam cukier.

Każdy ma swój gust. Fakt, biała jest bez tytoniu, ale i tak mi smakuje.

Napisane Aug 27, 2010, 5:31 pm
Aligatorus

Aligatorus
Ozona Weiss, kurczę naprawdę wspaniała tabaka i ten nietypowy smak, mhmm. Ostatnio wpadła mi do nosa Gletscher Prise - też całkiem fajny smaczek, polecam.

Napisane Aug 27, 2010, 11:04 am
Arcade Fire Pozostałe Miza16 4 1
Aligatorus

Aligatorus
Naprawdę wspaniała muzyka, ciekawe brzmienie, jeden z moich najbardziej ulubionych zespołów. Słuchał ktoś już nowej płytki, The Suburbs? Klimatem odbiega od dwóch poprzednich, ale i tak przyjemnie się słucha.

Napisane Aug 10, 2010, 7:34 am
Vans Buty pitr 588 1
Aligatorus

Aligatorus
michasacuer powiedział(a):
Jakie Vansy polecacie mi do 200zł do chodzenia, dopuki nei rozlecą mi się moje esy? Potem mam zamiar w nich jeździc (czyli gdzieś tak około 4-5 miechów chodzenia). DOdam, że noszę rozmiar 43.

Vans Bucky 4, naprawdę mega wygodne.

Napisane Aug 9, 2010, 9:07 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>