Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Skatepark w Krakowie?? Miejscówki God 81 1
scorpi7383

scorpi7383
HarryNPR powiedział(a):
parki w krakowie są marne. Jeżdże na widok czasem ale nawierzchnia jest beznadziejna. Przed boxem i rurką sądziury w które wpadają kółka więc trzeba się wybijać dużo wcześniej. W ogóle kontowniki odpadają bo ktoś śróbki wykręcił
ja wole sobie na mieście pojeździć

Tam nie ma zadnych dziur... a katowniki wcale nie odpadaja, tyle ze teraz sa 2 dziury w minirampie... Na Kurdwanowie jest skatepark (nie bylem) i jest jeszcze bowl w hotelu Forum nad Wisłą (4zł wstep) zreszta maja swoja stronke. A oczywiscie miejscowka pod Lidlem na mistrzejowicach jest zajebista :D zawsze ktos jezdzi (no prawie) i atmosfera fajna ;)

Napisane May 23, 2008, 10:07 pm
Jak najlepiej dbac o rolki ? Sprzęt LSPsarna 29 1
scorpi7383

scorpi7383
heh... dbac o rolki - nie chodzic w nich po piachu i ziemii nie slidowac po niepowoskowanych murkach, czyscic co jakis czas i przykrecac srubki :P

Napisane Feb 16, 2008, 5:51 pm
STRACH jak z nim walczyc Pozostałe CineczQ 154 1
scorpi7383

scorpi7383
ja tam mysle tylko zeby skoczyc a nie calosci. Mysle zeby wyskoczyc a potem samo siada xD

Napisane Feb 15, 2008, 11:44 pm
Heelys-buty na kolkach Pozostałe Kunio 71 1
scorpi7383

scorpi7383
Ale na tych filmikach to to tak latwo wyglada. Tak jakbys biegl na zwyklych butach wskakiwal na murek i slidowal... Na normalnych rolkach jest na pewno lepiej :P

Napisane Jul 26, 2007, 11:22 pm
Gdzie jezdzicie??? Pozostałe scorpi7383 44 1
scorpi7383

scorpi7383
Mam takie pytanie... Mieszkam w krakowie i sa tylko 2 skateparki  :thinking: i do obu mam  1h drogi. Raz sobie wyszedlem na murek obok bloku bo rail to narazie za wyoki poziom jak dla mnie :P (tzn. bettonowe plytki poukladane po kolei obok siebie miedzy nimi sa szpary ok. 0.5 cm dł. i głebokosci tez mniej wiecej takiej-taki ogrodek i dookola jest ten murek) i mi sie strasznie zjechal grind plate. Moglem za malo nasmarowac murek czy co??? I gdzie Wy jezdzicie??? prosze o odp.
Pozdro

Napisane Jul 26, 2007, 2:59 pm
miejscówki Pozostałe krollew11 22 1
scorpi7383

scorpi7383
u mnie w krakowie niby jest duzo miejscowek ale nie na moje umiejetnosci a sa tylko 2 skateparki (ponad 1h drogi odemnie :/ ) . Jedna miejscowka jest na mistrzejowicach za zajezdnia... Nawet fajne raile bo nie za wysokie. A mam takie jedno pytanie... Bo raz sobie wyszedlem na jakis murek kolo bloku, nawoskowalem go i zaczelem sie uczyc... Ale mi sie ladnie zjechal grind plate(ta czesc miedzy kolkami) . A pytanie mam takie: Czy to normalne ze sie tak zdziera??? A jak nie to na jakich murkach jezdzicie ??? Prosze o odp.
Pozdro...

Napisane Jul 26, 2007, 2:37 pm
Ochraniacze....? Sprzęt zdybson 180 1
scorpi7383

scorpi7383
Na nadgarstki i kolana to podstawa. I wole jezdzic w kasku (bo lekarz mi tak zalecil :P ). I chyba sobie musze kupic na piszczele bo  na railu sie ucze i kilka razy mocno glebnalem.

Napisane Jul 23, 2007, 1:34 pm
Na ilu kółkach jezdzicie ???? Pozostałe siodi00 98 1
scorpi7383

scorpi7383
Ja za pierwszym razem probowalem sie nauczyc grindow na 4... Ale szly ladne gleby. A na 2 sie nauczylem po kilku dniach jazdy. Co prawda mialem wiecej gleb na streecie ale grindy jakos bardziej lubie :p

Napisane Jun 23, 2007, 10:29 pm
<< poprzednia 1 następna >>