Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Dzień deskorolki 2011 Pozostałe axelskate1 370 4
BlachaSK8

BlachaSK8
JustLearn powiedział(a):
może będzie w sp na Dębcu, haha

xD! Co chcesz! Najlepszy skate park na świecie xD!

skrzypekjj powiedział(a):
moge oficjalnie powiedziec, ze w poznaniu nic nie będzie

Skąd wiesz? Pytałeś się po skateshopach? Ja jeszcze dzisiaj chyba wbije do shopów.

Napisane Jun 18, 2010, 10:51 am
BlachaSK8

BlachaSK8
szyman123 powiedział(a):
a Poznań co ? nadal nic ? HELP !!

A jednak Poznań słabo :/... Jednak Wyspa odwołana. W piątek większe info będę miał. Proponuję, żeby (jak nic nie będzie zorganizowane) spotkać się na Placu Wolności i obmyślić coś samemu. Chociaż jeszcze w Martim nadzieja, że coś zorganizuję.

Napisane Jun 15, 2010, 11:20 pm
BlachaSK8

BlachaSK8
POZNAŃ!

Z tego co mi wiadomo to działają pompy na Skate Parku 'Wyspa' i tam ma się odbyć dzień deski. W weekend napisze czy trza będzie jeździć w kaskach czy też nie.

Napisane Jun 10, 2010, 12:06 am
BlachaSK8

BlachaSK8
szyman123 powiedział(a):
No ej ludzie a co z Poznaniem co ? :mad:

Pewnie 2 tygodnie przed dniem deski coś wymyślą :P... Marti raczej nic nie zrobi bo w zeszłym roku coś małego zorganizował. Jutro będę w Pozku to popytam po skateshopach.

Napisane Jun 3, 2010, 8:01 pm
Buty Lakai Buty cinek172 188 1
BlachaSK8

BlachaSK8
grillowany powiedział(a):
tonyalva powiedział(a):
http://systemsklep.pl/product/image/2550/Commerce_LK_Orange_Chocolate_Suede.jpg?soteshop=e01de61eabe8dc22a2c99a9fadc858cd
Dobre są ?

Raczej odradzam... Podeszwa jest szyta tylko "u góry", na dole, blizej ziemi sie wszystko odkleja, nastepna odkleja sie podeszwa, trzeba wszystko kleic, wyjazd na deche bez kleju, to praktycznie wyjazd stracony... Poza podeszwa wad raczej nie ma, zamszowe "czesci" sa bardzo mocne, smigam w nich ponad miesiac i prawie nic sie nie starly, sa bardzo wygodne ;)

Podsumowujac, jesli komus nie przeszkadza ze podeszwa mu sie co chwila odkleja, a szuka dobrych, wygodnych. wytrzymalych <poza podeszwa ^^> butow, to polecam! :D

Tak szczerze to z tym odklejaniem to zależy czy trafisz na trefny model czy na ok ;].

Napisane Apr 4, 2010, 9:11 pm
Skyte park poznan Miejscówki rafq 10 1
BlachaSK8

BlachaSK8
Skate park kryty-> brak :/... Można w przejściu podziemnym przy PKS'ie, pod kaponierą bądź na parkingu na malcie(bodajże 4 piętro parkingowe) bądź na ostatnim parkingowym w plazie(z czego w plazie przystępniej, bo z Malty z tego co słyszałem to wywalają). i to by było na tyle z tego co się orientuje. Ewentualnie masz fajny drop przy starej rzeźni na garbarach(najazd pod dachem odjazd pod dachem tyle, że odjazd kostka), aczkolwiek dawno tam nie byłem więc nie wiem czy nie jest tam przysypane śniegiem.

Napisane Jan 22, 2010, 5:00 pm
Disney XD... Pozostałe Malijedrek 154 1
BlachaSK8

BlachaSK8
Ja mam zawsze z tego zwałe max xD... Może jakbym był młodszy i nie wiedział nic o desce to bym się tym jarał, a teraz z tego śmiechawa jak pewnie większość użytkowników xD

Napisane Jan 18, 2010, 10:20 pm
Twój ulubiony trick ! Tricki Sk8man 77 1
BlachaSK8

BlachaSK8
Generalnie jeżdże na desce ale rolki czasami ziomek mi daje do pośmigania na chwile. No to 180*(prawo/lewo) i stall(lewa noga na krawędzi palety na środku płozy a druga na wewnętrznej stronie buta) 360* out :)

Napisane Jan 17, 2010, 9:09 am
Sekwencje Tricki MazuR616 211 1
BlachaSK8

BlachaSK8
Half-cab, heelflip, kickflip, nollie bs pop, 360 fakie bs pop, half-cab heel, varial heel.

Napisane Jan 17, 2010, 9:06 am
Jazda w garażach... Pozostałe kubajw 20 1
BlachaSK8

BlachaSK8
Jak zima i chłodno na dworze, wasza zajawa osłabić się może.
Tak wiec na pogodę zbuntowaną, szukajcie podziemia każdego dnia rano :P...
Albo wpierdalać się na parkingi w jakiś centrach handlowych.

Napisane Jan 5, 2010, 9:35 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>