Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wódeczka Hydepark suchy99 64 1
nestle

nestle
Jest kilka spraw o których chce powiedziec. Żeby sobie pic i gawędzić to jest piwo bo wódke pije sie tylko i wyłącznie po to żeby się najebać. Drugie, rodzaje wódki i który najlepszy. Tu znowu rozwidlenie bo można to rozpatrzyć pod kilkoma względami. Jesli chodzi o cena/jakosc to najlepszy jest gieroy z lidla. Kosztuje chyba 14zl za pól litra i jest obrzydliwy ale na wymioty nie bierze. Jesli chodzi o sama jakość to finlandia. Jesli cos po środku to gorzka zoladkowe deluxe z tym ze nie jakas mietowa tylko zwykla wodencja

Napisane Jan 18, 2015, 10:24 am
porady dotyczace schudniecia Hydepark nestle 34 7
nestle

nestle
W ciaze? Jestem chlopakiem! Nie rob ze mnie gendera xd

Napisane Dec 29, 2014, 12:17 pm
nestle

nestle
Przed chwila sie wazylem po wyjsciu ze szpitala I w ciagu pol roku szpitala przy ZEROWEJ aktywnosci fiztcznej schuslem 15kg xd waze 75.2kg. Jaram sie jak hu*.

Napisane Dec 20, 2014, 2:29 pm
nestle

nestle
No tak siedzę pól roku w szpitalu 24h/dobe sam ze sobą i sie wlaczaja rozkminy.

Napisane Dec 19, 2014, 11:43 am
nestle

nestle
Jestem po zaje**niu w ziemie z 5pietra i drugi raz z 3 pietra inteligencja troche mi siadla i jak czegos nie wiem to pytam, od tego jest forum tak?

Napisane Dec 18, 2014, 5:00 pm
nestle

nestle
Czy od jedzenia samych owoców można przytyć? Dzisiaj zjadłem caly kilogram mandarynek.

Napisane Dec 17, 2014, 6:58 pm
nestle

nestle
Piszecie żebym jadl więcej bo zwolni mi sie przemiana materii. Ale ja nie jestem głodny! Ciotka gadala mi to samo dlatego zacząłem jeść prócz tych 6 kromek chleba te banany i pomarancze. Gdyby były dla mnie mniej smaczne to bym ich nie ruszam bo jem je naprawde troche na sile.

Napisane Dec 16, 2014, 10:09 am
nestle

nestle
Witam, mam taka sytuacje ze jestem w szpitalu leczony na depresje po próbie samobijczej ale mniejsza z tym. Nudzi mi sie zajebiscie wiec wymyśliłem sobie zabawkę żeby schudnąć. Waze 90kg przy wzroście 182 cm. Kiedys wazylem 70kg przy wzroście 182 i to jest mój domyślny cel. Waga 70 kg. Dostaje wenlafeksyne oraz tyroksyne i depakine. Tyroksyna z tego co czytałem hormon tarczycy, jesli ma sie go nadmiar to się chudnie. A skoro dostaje tyroksyne w tabletkach to domyślam sie ze mam jej delikatnie ponad standard. Jem dziennie 6 kromek chleba z keczupem oraz 2-3 banany lub pomarancze. Co dwa dni przyjeżdżają rodzice wtedy jem 3 kromki chleba jajecznice i pierogi ruskie. Pije 20kaw dziennie, prawie nie śpię, często sie wyprozniam. Schudnę w ten sposób? Wydaje mi sie ze jem dużo mniej niż wynosi zapotrzebowanie kaloryczne dla osób w wieku 22 lat, wiec powinienem schudnąć. Dobrze mysle?

Czekam na opinie

Ikona posta Napisane Dec 15, 2014, 10:17 am
budowanie bicepsa tricepsa itf Hydepark nestle 7 2
nestle

nestle
Z tego co wiem to na rzeźbę jest chyba dużo powtórzeń małym ciężarem. Teraz podnoszę te 5kg max 25 razy w bicepsie mam 26cm. Chciałbym tak z 35-40

Napisane Dec 29, 2014, 1:29 am
nestle

nestle
Mam 182 wzrostu waze 75kg. Chce wytrenować sobie mięśnie rak bicepsa tricepsa tricepsa itd. Interesuje mnie głównie rzeźba, sila mnie nie interesuje bo nie jest mi potrzebna. Mam tylko jeden hantelek 5kg. Jak mam ćwiczyć? Ile serii? Ćwiczyć do czasu aż braknie mi sil? Czy ile? Ćwiczenia na dany mięsień w miare znam chodzi mi wyłącznie o to jaki plan treningowy sobie przyjąć

Napisane Dec 28, 2014, 7:22 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>