Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Biżuteria na zębach! Hydepark BHT 152 9
5000mhz

5000mhz
marcinekSB powiedział(a):
Hahaha. pokaz mi zakolczykowanego geja. Jesli mi go nie pokazesz jestes najwieksza ciotą we wszechswiecie, nie masz mozgu i smierdzisz kałem, do tego nosisz bryle i trzewiki.

Czy to sa geje?

KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Chyba musicie przyznac, ze jestescie frajerkami, ktore musza swoja męskość powiększać poprzez nazwanie kogoś gejem tylko dlateog, że nosi kolczyki. Moja orientacja seksualna jest ustabilizowana, w dupie mam co sądzą jakies palanty ktore maja małe fiutki i sami do konca nie wiedzą czy to, że ostatnio walili konia z kolegą jest normalne, a zeby przypadkiem kumple na laweczce pod blokiem nie nazwali ich pedałami naśladują czrnych raperów z Ameryki, zeby pokazać, że sa męscy (szkoda ze nie widzicie, ze 2pac mial kolczyka, ktory w Polsce zostalby nazwany przez 95% ludzi pedalskim). Jestescie słabiutcy, musicie ciągle udowadniac sobie i kolegom ze wcale nie jestescie gejami i najwazniejsza jest dla was opinia jakchs buraków, ktorzy zwyczajnie nie mają odwagi zalożyc kolczyka.

No to czekam na foty tych zakolczykowanych homoseksualistów.

Co tu duzo komentowac... przeczytaj ta swoja marna wypowiedz i przemysl sobie, kto tu jest polmozgiem. Male fiutki, grupowe onanizowanie sie? - musisz miec duze doswiadczenie w tego typu kwestiach. Odwaga hmm... to grillzy mam odwage zalozyc (co jest znacznie bardziej kontrowersyjne), a kolczykow nie? Jak cie widza tak cie pisza, jak ktos sie kreuje na pedalka m. in. zakladaja kolczyczki to tak bedzie postrzegany. Tak ogolnie - bardzo fajne teorie masz, tylko nie wiem czy masz tak bujna wyobraznie, czy tez tak bogate doswiadczenie.

Napisane Feb 3, 2008, 1:22 am
5000mhz

5000mhz
Lokote powiedział(a):
hosh91 powiedział(a):
Lokote powiedział(a):

szczyt pedalstwa? hahahaha no cóż są ludzie i taborety....

nie mów, że wolałbyś dać powbijać sobie metalowe kawałki w skórę niż założyć grillz. no, chyba że jesteś taboretem. albo co gorsza - klamką. to możesz mówić.

tak sie składa że nie mam nic do grillzów ani kolczyków.Poza tym nosze kolczyk i co? Wkurwia mnie gadanie że kolczyki są pedalskie :/

Wkurwia cie to? Oczywiste, gdyz prawda w oczy kole.

Napisane Jan 24, 2008, 8:19 pm
5000mhz

5000mhz
Hosh, wez sie tu nie produkuj, bo ta banda tumanow i tak jest zawsze "madrzejsza".
Ktos nie ma odwagi zalozyc jakiekolwiek bizuterii, dlatego krytykuje takie czy inne wynalazki.
Predzej zalozylbym te grillz, niz dal sie zakolczykowac (to jest dopiero szczyt pedalstwa - chlopak w kolczykach ;/ )

Napisane Jan 24, 2008, 4:49 pm
5000mhz

5000mhz
www.blingbling.com.pl tam jest sporo tego typu swiecidelek

Napisane Jan 13, 2008, 8:06 pm
5000mhz

5000mhz
kmaksiu powiedział(a):
dla mnie fajny bajer na dyskoteki albo jakies inne imprezy ale tak na codzien to porazka chcesz zlote zeby to przez miesiac nie byj i tez beda zolte

Dokladnie o to chodzi - imprezy, dyskoteki, melanze do tego sie one nadaja.

Napisane Nov 24, 2007, 8:59 pm
5000mhz

5000mhz
@voodoo: Sorki, niepotrzebnie zaczalem rozmowe z idiota - nie chce zebys sprowadzil mnie do swojego poziomu.

Napisane Nov 19, 2007, 1:45 pm
5000mhz

5000mhz
@voodoo: W twojej wiosce takie praktyki sie stosuje?

Napisane Nov 11, 2007, 7:21 pm
5000mhz

5000mhz
MANIEK000 powiedział(a):
5000mhz powiedział(a):
Sergij powiedział(a):
W ten sam sposób moge zkrytykowac wasze kolczyki lub tatuaze. Mozliwe ze amerykanie poszli o krok dalej w zdobieniu ciala roznymi wynalazkami... :stare:

Dokladnie.
Sam bym sobie takie grillzy sprawil, ale narazie nie mam 90 zeta na zbyciu.
Jak widac u nas dopiero "trendy" sa kolczyki w nosie w wargach, a najlepie to w tylku i swiatopoglad polakow zatrzymal sie narazie na tym etapie.
Wiekszosc, ktora sie tu wypowiada, krytykuje te nakladki, z prostego powodu - brak odwagi by je samemu nosic.

Tak.Ja sie boje i wstydze tego nosić.:( a ty (uważam że sie nie boisz tego nosić) wyprowadź sie do jakiejś czarnej dzielnicy i zamieszkaj sobie z murzynami ok? w polsce to bezsensowne a w ameryce na potrzeby teledysków.Poza tym 90 zł za grillzy? hahah...jak nosić takie coś to nie podróbki
ja se jebne takie grillzy
http://i16.photobucket.com/albums/b1/akim630/grillz.jpg

To samo mozesz powiedziec ludziom co nosza luzne spodnie, koszulki, bluzy itp. TO WSZYSTKO wywodzi sie z ameryki z "jak to mowisz" czarnej dzielnicy.

Napisane Oct 2, 2007, 7:37 pm
5000mhz

5000mhz
Sergij powiedział(a):
W ten sam sposób moge zkrytykowac wasze kolczyki lub tatuaze. Mozliwe ze amerykanie poszli o krok dalej w zdobieniu ciala roznymi wynalazkami... :stare:

Dokladnie.
Sam bym sobie takie grillzy sprawil, ale narazie nie mam 90 zeta na zbyciu.
Jak widac u nas dopiero "trendy" sa kolczyki w nosie w wargach, a najlepie to w tylku i swiatopoglad polakow zatrzymal sie narazie na tym etapie.
Wiekszosc, ktora sie tu wypowiada, krytykuje te nakladki, z prostego powodu - brak odwagi by je samemu nosic.

Napisane Sep 30, 2007, 6:18 pm
Zapłodnienie invitro Hydepark sheet 67 1
5000mhz

5000mhz
Tez takie pierdolenie o tych probowkach, plemnik o ojca i jajeczko od matki sa brane i "laczone" ze soba, po czym spowrotem laduje to wszystko w matce i rozwija sie plod itp. Czy mozna mowic, ze dziecko splodzone metoda invitro jest z "probowki"? Nie sadze, poprostu splodzone z "zewnetrzna" pomoca.
Kosciol akurat moze na chuja naskoczyc, wg. tego kurwa kleru ludzie nie moge stosowac antykoncepcji (juz widze te stada 16-17 latkow z dziecmi).
Kosciol to jest jedno wielkie dno, majace wszystkich w dupie i troszczace sie tylko o siebie. Te 30mln na swiatynie opatrznosci (po chuj ona komu?) mogliby wlasnie przeznaczyc na pomoc biednym, czy wlasnie na refundacje zaplodnien invitro.

APROPO tej "aborcji" - smierc to obumarcie mozgu, a wiec WY madrzejsi, zgadnijcie, w ktorym tygodniu plodu zaczyna rozwijac sie mozg?
Zaplodnione komorki, lezace sobie  w lodowce nie sa ludzmi! Rownie dobrze mozna oskarzyc wszystkich nastolatkow za masturbacje, ze tyle milionow plemnikow usmiercaja? SMIECH!

Napisane Jan 8, 2008, 5:57 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>