Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Fight club Hydepark rychu911 134 2
skiindziel

skiindziel
rasky powiedział(a):
skiindziel powiedział(a):
NIGDY się nie biłem, NIGDY nikogo nie biłem, NIGDY nikt mnie nawet nie uderzył.

Wszystko w swoim czasie ;)

Prawdopodobnie tak, ale nie czekam na to. Staram się być gotów na konieczność obrony, ale i tak unikam tego jak ognia, nie potrzebne mi to.

Napisane Sep 13, 2010, 11:38 pm
skiindziel

skiindziel
NIGDY się nie biłem, NIGDY nikogo nie biłem, NIGDY nikt mnie nawet nie uderzył. I niechajże tak zostanie.

Napisane Sep 13, 2010, 8:49 pm
Rozkręcanie biby Hydepark amba666 107 2
skiindziel

skiindziel
soulfly powiedział(a):
mudhoney powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):
Nie chce robić rozpierduchy i nikogo obrazić, ale rozumiem że wasze koleżanki to etatowe dupodaje na imprezy które traktujecie jak wory na sperme, rozumiem że wasze mamy tez kiedys były mięchem do macania i nie specjl;anie wam to przeszkadza.

bardzo dobrze to opisales, rowniez nie czaje zajawki na takie akcje, no ale coz, to bardzo czeste na imprezach.

Zgadzam się z wami panowie.

nie mam nic więcej do dodania !

Polać Rychowi.

Napisane Sep 5, 2010, 7:37 pm
skiindziel

skiindziel
rychu911 powiedział(a):
Boro92 powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):
rasky powiedział(a):
Wiadro + wódka zawsze spoko . Ale tak najczęściej to najlepszy mix czyli alko+dupy+cannabis i wtedy każda impreza jest udana ;D

A po co ci dupy?

Jako hostessy, przecież nie będzie sam po wódke do lodówki ganiał, ktoś musi zabawiać gości  B)

Nie chce robić rozpierduchy i nikogo obrazić, ale rozumiem że wasze koleżanki to etatowe dupodaje na imprezy które traktujecie jak wory na sperme, rozumiem że wasze mamy tez kiedys były mięchem do macania i nie specjl;anie wam to przeszkadza.

Wydaje mi się, że pierwszy raz w życiu Cię propsuję.

Ja na imprezy zapraszam znajomych, pijemy sobie piwa czy wódkę i samo się dzieje. Żadna filozofia.

Napisane Aug 22, 2010, 4:49 pm
Kanapki Hydepark amba666 138 1
skiindziel

skiindziel
tylko włosy konserwowe w słoiku, firmy Ozzy

Napisane Aug 17, 2010, 1:52 pm
Tabaka Hydepark kome1 1346 3
skiindziel

skiindziel
Dość dawno tabaczyłem, ale z tego co pamiętam jest średnio zmielona i całkiem wilgotna. Dostęp tylko przez internet, allegro

Napisane Jul 31, 2010, 11:09 am
skiindziel

skiindziel
ARDIAN12 powiedział(a):

-pacard jest owocowy i to czuć, też bardzo dobry, ciekawa i warta spróbowania tabaka

packard jest konkretnie o zapachu róż, ale czuć w tym owoce, cytrusowe przede wszystkim
najlepsza tabaka jaką zażywałem, bardzo, bardzo polecam.

Napisane Jul 30, 2010, 3:52 pm
skiindziel

skiindziel
triss powiedział(a):
co tu tak cicho z wakacjami chyba powinno być więcej postów w tym temacie to może zaczne

top waszych 10 ulubionych tabak

1. Gawith Apricot
2. Packard's Club
3. Ozona Raspberry
4. Ozona Spearmint
5. Alpina
6. Ozona Cherry
7. Lowen Prise
8. Wilsons of sharrow cinnamon
9. Ozona Orange
10. Gletscher Prise

Napisane Jun 27, 2010, 3:25 pm
kastet Hydepark maciek321 241 1
skiindziel

skiindziel
Witam powiedział(a):
Bić sie ze sprzętem = Byc niehonorową ciotą.
Jezeli dymi ktos do Ciebie , zakladajac ze jest ich wiecej (znaczy ze jestes ciota lub ubierasz sie jak ciota)
to zaproponuj solówkę 1v1, albo wygrasz i zazwyczaj dostaniesz w*****l od pozostałych albo uda Ci sie ze Cie zostawią jezeli maja jakis tam grosz honoru, albo przynajmniej dostaniesz wpierd.ol od jednego a nie od pięciu czy więcej.
Pozdro.

Jesteś debilem i głąbem i szkoda mi słów na twój honorowy post. Wyjdź stąd, nie wiem, poprzewalaj taczki z gruzem ale nie wracaj już.

Napisane Jul 10, 2010, 6:33 pm
VOX Hydepark Zyga 32 1
skiindziel

skiindziel
Mi się bardzo podobają Hewitt fioletowe <3

Napisane Jun 28, 2010, 5:10 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>