Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Walki psów Hydepark Michaaal 135 1
Strogg

Strogg
Tych ludzi poprostu gowno obchodzi ze przez niego w meczarniach zginie taka istota. I co z tego ze beda mieli na ziemi kupe kasy i beda bogaci do konca zycia. Po śmierci będą męczyc sie przez cala wiecznosc w piekle i to z 1000 razy bardziej od tych psow ktore przez nich zginely.
Przecierz te psy nie byly by grozne ani agresywne. One poprostu sa uczone zeby zabijac w jak najokrutniejszy sposob i jeszcze przy takim tresowaniu katujesie je zeby byly posluszne swemu panu. Ja to bym takiemu gosciowi tepym kamieniem wywiercil dziure w brzuchu a potem grzebal w jego flakach tak dlugo az by sie wykrwawil na smierc. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Napisane Sep 16, 2007, 10:49 am
Trójkąt Bermudzki! Hydepark dyhu9 40 2
Strogg

Strogg
Ja też nie wierze w tą historyjkę tylko słyszalem ją jak gadalismy o tym w szkole z kolegami choc z tą bazą wojskową moze byc mozliwe.   

Napisane Sep 15, 2007, 6:31 pm
Strogg

Strogg
Ja słyszałem taką jedną wersję:
Ktoś chciał zbadac co jest na trójkącie bermudzkim. Nie wpływał w sam środek tylko płyną w bezpiecznej odległości od granic. W pewnym momencie zobaczyl mnustwo statkow z podziurawionymi kadlubami jakby od jakich rakiet czy od czegoś. Jeden statek byl troche oddalony od reszty więc podplyneli do niego. Na pokladzie nikogo nie bylo tylko jakiś kot.

Myslę ze jest tam jakas baza wojskowa ktora ma tam jakieś wazne rzeczy i poprostu wystrzeliwają jakieś rakiety i niszczą te statki i samoloty rzeby nie dowiedzieli sie co tam jest. Moze jest tam ta słynna AREA 51 czy ileś tam. Lecz niektore wersje to wykluczają.

Napisane Sep 15, 2007, 6:22 pm
Czasopisma rolkowe Pozostałe Grzybo 20 1
Strogg

Strogg
Ja znam Be-mag, Dialy Bread, Fired, One, Radious Media, Rejects, Rolla Mag, Soul Mag wszystkie te gazetki mozna kupic na stronce www.*****

Napisane Aug 23, 2007, 3:44 pm
szukamy rolek dla mnie :) Sprzęt koooala 4 1
Strogg

Strogg
Moim zdaniem te salomony ktore pokazales sa spoko.
Wygladaja mi na dobre rolki.

Napisane Aug 8, 2007, 9:21 am
Jedzenie!!!!! Pozostałe lutero 211 1
Strogg

Strogg
Ja wcinam chodnik podczas jazdy i to mi wystarcza  :P :P :P :P

A tak naprawde to lubie WW i Aero a do picia to cos orzezwiajacego i smacznego np. Cherry Coke albo jakas herbate mrozona  ;)

Ikona posta Napisane Aug 3, 2007, 9:54 pm
Heelys-buty na kolkach Pozostałe Kunio 71 1
Strogg

Strogg
ALE GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!
Ja widzialem jak 6 letnia dziewczynka smigala na tych butach.
Ale to zalosnie wyglada jak sie jezdzi na pientach a tricki to wogole banalne. Koles se biegnie, wskakuje na murek sliduje i zchodzi.
Jak juz maja byc kolka to tak zeby sie dobrze jezdzilo a nie na pietach tylko.
Kolejny glupi wymysl ludzi bo im sie rolki znudzily.
Pojezdzisz sobie tydzien albo dwa i ci sie znudzi albo cie wysmieja.
Ci kolesie na filmikach jezdza jak by im sie cos w glowe stalo.

ROLKI RZĄDZĄ I TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;)

Napisane Jul 30, 2007, 11:31 am
Wywiad z każdym rolkarzem Pozostałe Qbasiek95 26 1
Strogg

Strogg
To co pisał niby topchips to ja pisalem bo topchips zapomnialem ze on jest zalogowany.

LOL  :P :P :P :P

1.
Ze 2 lata ale swoje pierwsze agressivy mialem ze 4 tygodnie temu.
2.
Nie bede podawal nazwy bo to bardzo malo znana firma i na pewno nikt na anderze jej nie zna.
3.
Nie najlepszy lecz ulubiony- soul
4.
Nigdy sie powaznie nie potluklem
5.
Top Soul 900 i triple backflip
6.
  Street i na takim mini skateparku w Płocku (w tym skateparku sa 3 quatery i za duzy kicker )

Ikona posta Napisane Jul 14, 2007, 5:01 pm
Manuale... Tricki EmilxD 68 1
Strogg

Strogg
Troche latwiejszy jest na przednich kolkach. Jak opanujesz juz oba to spruboj jedna noga na przednich a droga na tylnich.

Napisane Jul 11, 2007, 12:51 pm
Na ilu kółkach jezdzicie ???? Pozostałe siodi00 98 1
Strogg

Strogg
Ja na razie na czterech chociaż na dwoch wiecej grindow mozna robic ;) 

Kiedys widzialem dzieciaka w fitnessach na dwoch kolkach u jednej rolki a mie sie pytal jak sie skreca 

Edit olas: opcja edytuj i najlepiej zrobić coś z ortografią polecam mozille 2.0

Napisane Jul 11, 2007, 12:38 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>