Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Lakai - Fully Flared Filmy SV - dyskusje portfelik 228 2
nyggasek

nyggasek
Miza16 powiedział(a):
Tomss5 powiedział(a):
techbox powiedział(a):
nyggasek powiedział(a):
techbox powiedział(a):
Miza16 powiedział(a):
lucjusz powiedział(a):
mullen_pawel powiedział(a):
hmm czy ja wiem czy cole by nie rozwalił Mike Mo swoimi trikami... jak juz mówiłem on robi to co Mike Mo na murkach to na poreczach wiec wiadomo.... jak chris sie pryzłozy to nie ma lepszego skatera na swiecie.. naet P-Rod wysiada ...

no i trzeba przypomnieć, że Cole wygrał z Capaldim na es game of SKATE 07'

Wiesz ja kiedyś wygrałem z gościem, który robi switch 36flip (a sam nie potrafie na swoją nogę), więc to o niczym nie znaczy

Capaldi miał pecha i treme

Ty masz pecha, że sie urodziłeś.. a treme w szkole jak sie chowasz po kątach, zeby sie z Ciebie nie śmiali ; ]

hahahahhahahahahahhhahahahaha...
ale ty jestes głupi xD
idź lepiej pod kościół i pomóż mamusi trzymać kubek po jogobelli hahahahahahahahahahhaha

Po pierwsze nie śmieszne ;[ , a po drugie śmiesza cię biedni ludzie , którzy żebrają pod kościołem ?
jeb.any trep 

Żeście się  techboxa uczepili. Zazdrość? A Mike Mo ma niesamowitego switcha i styl

Robie co chce, jest skończonym zerem, w dodatku tyra mają mame (?) a co zabronisz nam czepiac sie srakboxa?

Napisane Mar 24, 2008, 8:50 am
nyggasek

nyggasek
techbox powiedział(a):
Miza16 powiedział(a):
lucjusz powiedział(a):
mullen_pawel powiedział(a):
hmm czy ja wiem czy cole by nie rozwalił Mike Mo swoimi trikami... jak juz mówiłem on robi to co Mike Mo na murkach to na poreczach wiec wiadomo.... jak chris sie pryzłozy to nie ma lepszego skatera na swiecie.. naet P-Rod wysiada ...

no i trzeba przypomnieć, że Cole wygrał z Capaldim na es game of SKATE 07'

Wiesz ja kiedyś wygrałem z gościem, który robi switch 36flip (a sam nie potrafie na swoją nogę), więc to o niczym nie znaczy

Capaldi miał pecha i treme

Ty masz pecha, że sie urodziłeś.. a treme w szkole jak sie chowasz po kątach, zeby sie z Ciebie nie śmiali ; ]

Napisane Mar 22, 2008, 1:56 pm
grupa operacyjna Pozostałe B15Margera 59 4
nyggasek

nyggasek
wrq powiedział(a):
nyggasek powiedział(a):

A co Ty plebsie z Ameryką tutaj wyjeżdżasz jak rozmawiamy o polskich realiach...Co ja wiem o hiphopolo? Na pewno więcej niż ty ; ]. Jakbyś zauważył termin hiphopolo wprowadzili chłopacy z Zip Składu, określając w ten sposób Mezy, Donie i inne Libery, a teraz dołączyli do nich pajace z GO, nie wiem czemu tak zaciekle ich bronisz? Jarasz sie bitami ziemowita ?
no to jesteś genialny bo wiesz  o czymś co tak naprawdę nie istnieje... nie ma takiego rodzaju/gatunku muzycznego jak hiphopolo...

a ja sobie wymyślę trip hopolo... ekhm, ale jaki ma to sens?

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGARNIJ SIE... :((

Napisane Mar 22, 2008, 1:05 pm
nyggasek

nyggasek
BadDog powiedział(a):
nyggasek powiedział(a):
BadDog powiedział(a):
Jeśli uważacie się za znawców rapu to jest mi was trochę żal, szczególnie osób,które wypowiadają się,że nie jest to hip hop, żeby wy*****ć to z działu itd. Więc może was oświecę i powiem, że jest to hip hop problem w tym, że jak ktoś to ujął wyżej jest to plastik, plastikowy hip hop ALE Hip Hop ! Osobiście nie znosze tego "składu" bo nagrywają kawałki o tym co jest modne i dobrze wiedzieli, że jak nagrają kawałek o Kononowiczu czy tam Dodzie i reszcie "polskich gwiazd" automatycznie ludzie się zaciekawią ich twórczością. Flow koleś nie ma takiego złego, rażą mnie tylko teksty i tematyka... no i klipy ;]  Ogólnie nastawili się od razu na wielkie show, nie mając na celu przekazać czegoś bardziej wartościowszego. I nie przenoście tego jak jakieś cwaniaki do innego działu bo potem ludzie będą mieli problemy ze znalezieniem tego ;]

Ha. ha. ha.
Ja Ci powiem "znawco", że to nie jest hip hop, tylko hiphopolo i nie spinaj się tutaj, że ohoho flow koleś ma całkiem niezłe (ahhahahahahaha), ty chyba niezłego flow nie słyszaleś.

Powiedziałem, że nie ma takiego złego a nie całkiem niezłe pajacu! Nie zmieniaj treści moich wcześniejszych komentarzy. Hehehe co ty wiesz o hip hopolo, usłyszałeś gdzieś taką nazwę i ją powtarzasz ;] Pojedź sobie do USA albo innych bardziej rozgarniętych krajów, zapytaj się ich czy wiedzą co to jest hip hopolo albo czy kiedyś słyszeli ;] Nie, nie będą wiedzieli bo jakbyśmy im powiedzieli co to jest w naszym rozumowaniu wyśmiano by nas, Ameryka- skarbnica rapu, największy przemysł tego gatunku, najlepsi raperzy świata i jakoś żaden z nich nie wpadł żeby wymyślić podobne hasło! Wracaj gimbusie do szkoły a jak odrobisz lekcje to posłuchaj trochę zagranicznej muzyki .

A co Ty plebsie z Ameryką tutaj wyjeżdżasz jak rozmawiamy o polskich realiach...Co ja wiem o hiphopolo? Na pewno więcej niż ty ; ]. Jakbyś zauważył termin hiphopolo wprowadzili chłopacy z Zip Składu, określając w ten sposób Mezy, Donie i inne Libery, a teraz dołączyli do nich pajace z GO, nie wiem czemu tak zaciekle ich bronisz? Jarasz sie bitami ziemowita ?

Napisane Mar 22, 2008, 12:21 pm
nyggasek

nyggasek
BadDog powiedział(a):
Jeśli uważacie się za znawców rapu to jest mi was trochę żal, szczególnie osób,które wypowiadają się,że nie jest to hip hop, żeby wy*****ć to z działu itd. Więc może was oświecę i powiem, że jest to hip hop problem w tym, że jak ktoś to ujął wyżej jest to plastik, plastikowy hip hop ALE Hip Hop ! Osobiście nie znosze tego "składu" bo nagrywają kawałki o tym co jest modne i dobrze wiedzieli, że jak nagrają kawałek o Kononowiczu czy tam Dodzie i reszcie "polskich gwiazd" automatycznie ludzie się zaciekawią ich twórczością. Flow koleś nie ma takiego złego, rażą mnie tylko teksty i tematyka... no i klipy ;]  Ogólnie nastawili się od razu na wielkie show, nie mając na celu przekazać czegoś bardziej wartościowszego. I nie przenoście tego jak jakieś cwaniaki do innego działu bo potem ludzie będą mieli problemy ze znalezieniem tego ;]

Ha. ha. ha.
Ja Ci powiem "znawco", że to nie jest hip hop, tylko hiphopolo i nie spinaj się tutaj, że ohoho flow koleś ma całkiem niezłe (ahhahahahahaha), ty chyba niezłego flow nie słyszaleś.

Napisane Mar 21, 2008, 9:42 pm
nyggasek

nyggasek
B15Margera powiedział(a):
jak wam sie podoba ich najnowsza płyta "mordo Ty Moja"?
mi sie ich muzyka bardzo podoba.

Wypowiadajcie się! ^^)

Jak tobie podoba się ich muzyka.. opuść ten portal jak najszybciej..

Napisane Mar 15, 2008, 10:48 am
nowa subkultura ;D Hydepark martex 286 1
nyggasek

nyggasek
rama powiedział(a):
I chyba zapomniałeś że każdy z nich musi mieć wypasiona komórkę xD

Joooł od teraz kto ma wypasioną komórke jest piłkarzykiem, eloooooooo jpjp100%

Napisane Mar 17, 2008, 10:42 pm
Wasze śmieszne nawyki deskowe. Pozostałe oski07 646 2
nyggasek

nyggasek
Jankes4 powiedział(a):
Gra w S.K.A.T.E. na rozgrzewkę sam ze sobą...
Ja

Autyzm ?

Napisane Mar 15, 2008, 8:46 pm
nyggasek

nyggasek
BlachaSK8 powiedział(a):
Infinity dokładnie tez mam odpał jak coż zrobie nowego i fajnego^^.
A oprócz tego to zawsze wycieram buty przy baaardzo małej wilgotnościu powieszchni^^.I zawsze gdy wychodze na deck muszę zrobić kilka tricków następującej kolejności:
1.f/s ollie 180*
2.fakie f/s ollie 180*
3. Fakie f/s 360(z dokrętką)
4.b/s ollie 180*
5.half cab
6.b.s popek
7.f/s popek
8.fakie b.s pop
9.fakie f/s pop
10.heelflip
11. i teraz reszta tricków jakie chce robić w dzisijeszym dniu xD

i co kurwa nosisz na denie karteczke ze spisem tych tricków?
Głupszej rzeczy wymyślić nie mogłeś lamusku ; ]

Napisane Mar 15, 2008, 11:46 am
"moda"na hip hop a gdzie rock meta Pozostałe snowball 242 1
nyggasek

nyggasek
Miza16 powiedział(a):
shortys666 powiedział(a):
Eudezeciak powiedział(a):
eR A Pe Euforia na przełomie wieku.
Hip-hop or die!
Ps. Pieprzyć brudasów!
B)

Serio  chcesz Ich pieprzyć??

Haha dobre xD Kolejne dziecko rapu?

Co masz na myśli mówiąc dziecko rapu? Czy jak ja słucham takiej muzyki, też jestem DZIECKIEM RAPU?

Napisane Mar 14, 2008, 7:14 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>