Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 2
thcmaciek

thcmaciek
Tajger powiedział(a):
Krzaqu powiedział(a):
Taa, dajcie już spokój. Wszyscy tak mówią że to lajt, i chill i wogóle, a potem "słonie" widzicie, "dzioby" macie i się wam film urywa.

Nie wiem co Ty paliłeś ale obok gandy to chyba nigdy nie leżało...

:P :P Chłopak chyba pomylił sprzęt z jakimś LSD albo bieluniem...

jeżeli takie coś paliłeś z kolegami to nie wiem co oni Ci dali ale następnym razem nie zaciągaj się tym  :P :P

Napisane Jul 24, 2008, 12:35 pm
thcmaciek

thcmaciek
Bo to wszystko przez te pieprzone mohery... jak o. Rydzyk ma większe wpływy w polityce niż sami posłowie, to się nie dziwcie panowie, że u nas nie ma legalizacji... to co powie kosciół to przecież jest najświętsze i najwazniejsze... tak było jest i będzie zapewne

Napisane Jul 15, 2008, 10:31 pm
Co robicie jak sie wkurzacie ? :D Hydepark macio12 558 1
thcmaciek

thcmaciek
raszer powiedział(a):
BHT powiedział(a):
Ja nic nie robię. Może czasem walnę w jakąś poduszkę... Ogólnie staram się nie irytować byle gównem. Po co sobie szkodzić...  ;)

poduszka nic nie daje, walnij kilka razy piąchą w ściane i od razu przechodzi(mi starcza 3 - 4 razy i już sie uspokajam :))

Ta i potem ręka w gips...  :P :P nie dzięki nie skorzystam...  :P

Napisane Jul 24, 2008, 12:32 pm
Dowcipy Humor me4891 572 1
thcmaciek

thcmaciek
Dlaczego piszecie kawały o żydach....? Ja tam do nich nic nie mam, nawet ich lubię, chyba sobie jednego kupie    :P

Rozmawiają 3 policjanci. jeden mówi...
-Ja to mam mądrego psa, jak chce do domu wejść to dzwoni do drzwi i wtedy mu otwieram... Na to drugi:
- ŁEEE mój to dopiero mąrdy, jak chce wejść do domu to puka łapką i wtedy mu otwieram.
Następnie zagaduje do trzeciego...
-a twoj piec co robi...?
On na to:
- Mój nic, moj ma swoje klucze...

Napisane Jul 17, 2008, 2:21 am
Ucieczka z domu. Hydepark 1maj 142 1
thcmaciek

thcmaciek
Jak uciekacie z domu to od razu udajcie sie do psychologa jeżeli chcecie uciec od swoich problemów... ucieczką i tak niczego nie zmienicie a tym bardziej- pogorszycie sprawę

Napisane Jul 16, 2008, 11:57 am
Metamfetamina .... Słyszeliście o niej ? ? ? Hydepark guumiis 245 2
thcmaciek

thcmaciek
Zauważcie panowie w swojej polemizacji, że w Polsce jest takie prawo, które tak samo traktuje dilerów co mają przy sobie 2 g zielska i takich co mają przy sobie 10 g białego... kiedyś czytałem o tym artykuł... w hierarchii dilerów na pewno jest podział na pionków i na szychy, ale dla tutejszego stróża prawa diler to diler i tak pozostanie...

Napisane Jul 16, 2008, 11:54 am
thcmaciek

thcmaciek
rosek17 powiedział(a):
Żadnego twardego narkotyku nie popieram. Choć mam znajomych którzy od czasu do czasu lubią sobie wciągnąć kreskę to ja tego nigdy nie robiłem i nie mam zamiaru zrobić, ale jak będzie się okażę.
Co do sprzedawania dzieciakom dragów, no to jest k***a chore, sory, ale jak można być bydlakiem który sprzeda małolatowi narko, dzieciak sobie spieprzy życie choć nic nie podjerzewa, druga sprawda że jest to nieodpowiedzialne zachowanie ze strony dilera, bo dzieciaka dorwą, zapytają od kogo to ma i diler dorwany.
Twardych narkotyków nigdy nie popierałem, nigdy tego nie tolerowałem, branie to dla mnie głupota, ale jak ktoś się uzależni to trzeba mu w jakiś sposób w miarę możliwości pomóc.

Dealer sprzeda nawet dziecku co ma 5 lat... oni chcą tylko zarobić... a jak dziecko ich wykapuje to przecież on już przy sobie nie bedzie nosił i mu nic nie udowodnią...

Napisane Jul 15, 2008, 10:25 pm
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 1
thcmaciek

thcmaciek
Royek13 powiedział(a):
jestem ciekaw ile osob opiera sie na tym co zostalo napisane gdziekolwiek czy przekazane ustnie od innej osoby, a ile osob opiera sie na doswiadczeniach .

Ja opieram się na doświadczeniach ! No i na przemyśleniach !

Napisane Jul 15, 2008, 11:02 pm
nowa subkultura ;D Hydepark martex 286 1
thcmaciek

thcmaciek
Wiktor666 powiedział(a):
VibroAkcja powiedział(a):
u nas tylko tacy są ^^
ku*wy mać
i to od dawna...
jednym słowem leszcze, ciagle zbierają hajsy zeby miec na dyske i na pare browarów
gadają jak to fajnie sie bawili z lalami na dysce i kto jest silniesjzy od drugiego...
''ostro'' pakują ^^...  tak jak ktos wyzej wspomniał mają konta na fotce, wyrywają tam dupy  i myslą ze fajni są. Dodawają je do znajomych a jak widzą tą osobe na oczy to udają, ze jej nie zna.
Rozpiepszają mi wszystkei przeszkody, które zrobiłem na na deskę , ciagle sie popisują w towarzystwie innych leszczy.
Oczywiscie są wyjątki...

i pija tylko freeqi

Vibroakcja to ich poprzestawiaj tak że już Ci nic nie rozwalą B)

Napisane Jul 15, 2008, 10:20 pm
Fotografia Hydepark krzynowek 1104 1
thcmaciek

thcmaciek
frycol_hiphop powiedział(a):
BHT powiedział(a):

Raczej z Pentaxa, bo w czwartek 17 lipca kupuję Pentaxa k200D  :rolleyes:

Pełno na allegro tego jest
Poszukaj, może taniej znajdziesz

Wiem, że znajdę, bo ja nie pytałem gdzie mogą znaleźć, ale czy to mi wyjdzie na dobre  :P
Faktycznie rozejrzałem się i znalazłem kilka przyzwoitych obiektywów, manualnych i nie drogich  ^^)
Jak się zdecyduję na zakup to jeszcze podeślę kilka linków i zapytam czy są dobre, bo o szkłach nie mam takiej wiedzy jaką muszę posiąść.

EDIT:
Ku*wa znów zapomniałem wylogować brata  :mad:

Napisane Jul 15, 2008, 12:54 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>