Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
ten portal umarł? Hydepark head 51 1
KacperSD

KacperSD
Co do zdjęć to się zgodzę. Kiedyś od razu był widoczny ranking zdjęć zaraz po wejściu na forum. Każdy chciał wstawić jak najlepsze aby być w top 3 :D Jeszcze pamiętam 6 lat temu jak przez chwile byłem pierwszy w dziale snowboard :D Ach te stare dobre czasy :D

Napisane Jan 5, 2017, 11:52 pm
[snow] Jakie wiązania? Snowboard elmacio 61 1
KacperSD

KacperSD
Ja mam Fluxy i sa naprawde kozak.

Napisane Oct 3, 2011, 2:58 pm
Dziary Hydepark Paffcio90 1121 3
KacperSD

KacperSD
skrzattek powiedział(a):
Mi się wydaje, że to wy przekraczacie granicę. Bo w ogóle nie wydaje mi się, żeby w tatuażu coś takiego istniało. Poza tym, możecie wypowiadać się na temat jakości wykonania danego tatuażu, uwagi na temat wzoru możecie sobie darować. O gustach się raczej nie dyskutuje.

Tutaj sie zgadzam w 100%
Tatuażami powinniśmy wyrażać siebie, a nie robić je, by komuś sie podobały. Oczywiscie jedno nie wyklucza drugiego.

Napisane Aug 11, 2011, 2:44 pm
KacperSD

KacperSD
sally123 powiedział(a):
A wyobraź sobie będziesz miał wnuki będziesz miał 60-70 lat a na ręku tatuaż Born To Skate...

Jezeli o to chodzi to ja akurat dumne bym ja mogl wnukom pokazac.

Napisane Jul 8, 2011, 5:39 pm
KacperSD

KacperSD
alieeen123 powiedział(a):
hmmm chciał bym  mieć na płucach wytatułowanego Haile Selassie I na prawej piersi lwa Judy na takiej jak by rozmazanej fladze Etiopi na mięśniu prawym listek marihuany i pod spodem podpis ( Blueberry ) mojej ulubionej odmiany . i jeszcze nwm ,,,, pewnie na plecach jakiegoś anioła ...
kacperSD Też w Lublinie widziałem u gościa fajny tatuaż na sercu Taka róża i napis Skate Or Die .może by ci sie spodobało ? nie mówie że na sercu byś mógł zrobić ale da rade też na ręce.

Zaloze sie ze chodzi Ci o Gumisia. gralem z nim w SKATEa w Krasniku u nas na parku. Fakt dziary ma fajne, jednak nie w moim stylu(gosc ma irokeza i punkwy styl). Ale zostaje przy napisie Deskorolka, mam juz pare fajnych czcionek, a ze czas mnie nie goni to wybiore najodpowiedniejsza i ruszam w kierunku salonu, moze jeszcze na miejscu cos mi doradza.

Napisane Jun 30, 2011, 7:31 pm
Własny film Filmy SV - dyskusje skater99 8 1
KacperSD

KacperSD
skater99 powiedział(a):
Dlaczego trudno?? To że nie żyje to nie znaczy że można sobie od tak kopiować... a to tym bardziej honor nie pozwala :/

Honor Ci nie pozwala? Ludzie, skad wy sie bierzecie, przeciez nie bierzesz tej nuty zeby zarobić kase, tylko wkleic ja do swojego filmiku,kótry obejzy max 100 osób. z Czego połowa wyłączy po 10 sek.

Napisane Aug 8, 2011, 11:24 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 2
KacperSD

KacperSD
Dzisiaj przyszły.

http://www.kixandthecity.com/wp/wp-content/uploads/2011/06/6_23_11janoskifront.jpg

Napisane Aug 8, 2011, 9:22 pm
KacperSD

KacperSD
Gdzie znajde Janoskie CZarne albo brazowe w polskim sklepie w rozmiarze 10 us ?

Napisane Jul 21, 2011, 10:31 pm
Lines Of Bielawa 2011 Pozostałe Darecko 11 1
KacperSD

KacperSD
Ja mam 480 km, prawdopodobnie bede, jedyna przeszkoda to własnie pogoda.

Napisane Jul 31, 2011, 3:20 pm
Ubrania Ubrania orson91 6699 1
KacperSD

KacperSD
niewiemnic powiedział(a):
Ryzek powiedział(a):
Ryzek powiedział(a):
Zastanawia mnie pewna rzecz. Ogólnie rzecz biorąc lubię długie ciuchy. Ale mam pytanie czy istnieje typ koszulek które były troszkę przylegające do ciała , długie i miałyby krótsze rękawki od zwykłych koszulek a tym bardziej od tych hip hopowych?
Wiem że istnieje typ Slim lecz nie o to mi chodzi. W miarę możliwości prosiłbym o podanie także nazw firm takich t-shirtów.
Proszę o odpowiedz :))

Odpowiedz dostalem tylko jedna 79th (firma).
Wie ktos czy to jakis typ koszulek , czy jest wiecej takich firm?

W Polsce jest mało takich firm, większość robi standardowe koszulki.
Bierz 79th, bardzo dobre jakościowo i takie jak chcesz, tzn nieco węższe, ale za to w ch*j długie. Bardzo fajne koszuleczki.

Kamuflage ma tez takie koszulki

Napisane Jul 22, 2011, 11:21 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>