Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Dziewczyny i Deska.... Pozostałe PunkRock99 1234 3
PunkRock99

PunkRock99
kasalolek powiedział(a):
Al93 powiedział(a):
kasalolek powiedział(a):
Al93 powiedział(a):
XCarmel powiedział(a):
dziwczyny wymiatają i są nawet w niektyurych miejscach lepsze od facetów.

Te NIEKTYURE skaterki to jednak nie więcej jak 5% skateboardowego społeczeństwa^^

a z tego może co 10 zrobiła kickflipa to daje 0,5% dziewczyn jeżdżących dobrze...

Dobrze ale też bez większych wyczynów. Czyli: najlepszy skater by bez problemu wygrał z najlepszą skaterką w skate ;]

wiadomo... ciekawe jak idzie obojniaką i transwestytą

SEKSIŚCI !!! o!

Napisane Jun 25, 2008, 3:58 pm
PunkRock99

PunkRock99
w Polsce nie siedze, to i nie narzekam na dzien dzisiejszy...

//to się tnij jak to dla ciebie powód:|
i kto tu narzeka

Napisane Jan 9, 2007, 4:13 pm
PunkRock99

PunkRock99
sk84fun powiedział(a):
hehe sorry ale dla mnie to troche smieszne jeszcze nie spotkałem sie z jakas super wymiatajaca dziewczyna czesc z nich co znam to sa pozerki jezdzą bo jest fajnie a mnie to tylko smieszy chociaz sa tez takie co naprawde to czuja i dają rade ale kobiet gutka jeszcze niewidzialem hehe dziewczyny jezdzijcie ale sie strajcie i nie pekajcie ze sie bocicie zjechac z banku i te sprawy jak to sie mówi DIE TRYIN!!!!

no stary sam sobie zaprzeczasz

"czesc z nich co znam to sa pozerki" .... pozerki....
"bo jest fajnie" ... ee.. noo.. sorry, ale skateboarding to zabawa + przyjemność, więc chyba nie zaprzeczasz, że jeżdżenie jest "fajne" bo przeciesz sprawia Ci radoche , nie?

"mnie to tylko smieszy" ... co w tym śmiesznego, że sobie jeżdżą?
nie są najlepsze? przecież każdy zaczyna...

" dziewczyny jezdzijcie ale sie strajcie" ... a kto powiedział, że się nie starają...? :|
                        l
                    "jeździjcie" a i tak będę się z Was brechtał i mówił, że jesteście pozerkami....[?]
przemyśl czasem coś, zanim powiesz/napiszesz

Napisane Jan 8, 2007, 10:51 pm
The Analogs Rock / Metal kurs 259 2
PunkRock99

PunkRock99
3fy powiedział(a):
wysoki pooziom. tylko ze czasem maja podobne brzmienie ro agnostic front

no Analogsi w pizd*u i jeszcze troche coverów mają więc wiesz...

Napisane Feb 17, 2007, 12:58 am
PunkRock99

PunkRock99
rasky powiedział(a):
!Oi!Oi!Oi! Horrorshow Baw sie dobrze albo gin Oi!Oi!Oi! horroshow punk and skins united twins"

błeyś na ich koncercie i śpiewasz twins???
no nie dołuj mnie

punk and skins UNITE AND WIN

Napisane Jan 2, 2007, 8:03 pm
Pogo! Rock / Metal Haslam 203 1
PunkRock99

PunkRock99
wrq powiedział(a):
co 2 (albo czesciej ) wypowiedz to to ze koncert bez pogo to nie koncert, ze pogo jest zaje.... i wogole... ludzie, ale po co sie chodzi na koncerty....? po to zeby "potanczyc"? ...tez...ale bez przesady, koncerty sa po to zeby na zywo zobaczyc umiejetnosci artystow, po to zeby zobaczyc czy sa tak samo dobzi jak w studiu, czy moze lepsi... zeby zobaczyc rzeczy ktorych nie ma na plytach, solowki, inne improwizacje ..., po to zeby... moc legalnie posluchac glosno muzyki...i wiele innych powodow, tylko NIE pogo...! nie mowie ze pogo to zło i wogole...ale bez przesady, to nie jest jedyny cel koncertu...wg mnie to jest ... nawet poboczny cel.... moje zdanie...

P.S. pewnie sie powtarzam, nie chce mi sie sprawdzac czy pisalem cos podobnego ;]

naprodukowałeś sie stary.... a i tak nic konkretnego tym postem nie wniosłeś...:|

Napisane Feb 17, 2007, 12:52 am
Właśnie wróciłem z Angli Hydepark l0bi 106 4
PunkRock99

PunkRock99
rychu911 powiedział(a):
jasne ze wyksztalcenie ma znaczenie z matura mozesz byc kelnerem i zarabiac 1500 a ze studiami postarajac sie troche mozna osiagnac sukces

och wybacz rysieńku... to moja wina, że moim starym totalnie zwisało to, jakie mam wykształecenie i od nastoletniego roku życia musze utrzymywac się z własnej kieszeni...do wszystkiego musze dochodzić we własnym zakresie...i tak dobrze,że nadal staram się czegoś w życiu nauczyć
widzisz nie każdy ma w zyciu tak wygodnie...
mąrdy jesteś bo masz alternatywe..
lepiej sie już nie odzywaj, bo coraz bardziej wychodzi z ciebie jakieś dziwne ograniczenie...:/

Napisane Dec 15, 2006, 8:22 pm
PunkRock99

PunkRock99
magister się znalazł...:/

karolaaa powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):
a jakie masz wyksztalcenie szukales pracy wogole?? a a gdzie jak nie do hsoitorii wszystko zawarte jest w hsitorii be zniej jestesmy niczym tylko tego nie pojmujecie

Co za różnica jakie wykształcenie ma?
.

dokłdnie.. jaka to różnica jakie mam wykształcenie...
potrzebna mi kasa i tyle... praca na KAZDE wykształcenie powinna być, nawet podstawowe....

Napisane Dec 15, 2006, 11:41 am
PunkRock99

PunkRock99
rychu911 powiedział(a):
PunkRock99 powiedział(a):
wybacz.... ale to troche naiwne...
dlatego, że kiedyś robiło się coś w Polsce... sama robiłam ulotki, plakaty, różne spotkania.. ale to nic nie daje, za dużo w Polsce jest "tempaków" albo poprostu leniwców,, bo albo nie rozumieją wielu rzeczy , albo poprostu wolą pozostać bierni...:/
to swoją drogą, a kolejną porażką jest rząd, który WYBRAŁO (NIKT INNY) SPOŁECZEŃSTWO... co mówi samoz za siebie..:/

naiwne jest myslenie ze pojedziesz na zachod i wszystko ci sie uda
w polsce nie ma tepakow tylko s aludzie ktorzy tesknai z akomuna i tamten ustroj im odpowiadal

a co powiesz o prl-u ciagnal sie jak guwno przez prawie ppeicdziesiat lat bylo mnosssssssstwo kabli szpicili i takich ktorzy nie robili nic a jednak garstce patriotow wytrwalych i dzielnych udalo sie obalic komune a potem w efekcke wywolac fale ktora zniszczyla zsrr

pewnie że się uda..
ja pracuje... mam gdzie mieszkanie, moge je opłacić, mam co jeść i mam na swoje droblne wydatki...
a Polsce ledwo na opłacenie rachunków było...

a ty znów do hisrorii wracasz.. a ją mam szczrze mówiąc w dupie...
wspomnien z czasów PRLu do garnka nie wsadze a z czegoś żyć trzeba...!!!!! :/

Napisane Dec 14, 2006, 4:30 pm
PunkRock99

PunkRock99
wybacz.... ale to troche naiwne...
dlatego, że kiedyś robiło się coś w Polsce... sama robiłam ulotki, plakaty, różne spotkania.. ale to nic nie daje, za dużo w Polsce jest "tempaków" albo poprostu leniwców,, bo albo nie rozumieją wielu rzeczy , albo poprostu wolą pozostać bierni...:/
to swoją drogą, a kolejną porażką jest rząd, który WYBRAŁO (NIKT INNY) SPOŁECZEŃSTWO... co mówi samoz za siebie..:/

Napisane Dec 14, 2006, 3:06 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>