Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Pink Floyd i Queen Rock / Metal Kroolik182 30 1
seballl

seballl
pink floyd......... ach... moge pisac o tym cale lata. najlepszy z najlepszych i lepszego nie bedzie. wszystkie ich kawalki mi sie podobaja stare nowe kazda plyta jest najlepsza!! polecam "live at pompeii" dobre gawalki grane w amfiteatrze w pompejach!!

Napisane May 20, 2007, 7:35 pm
Decki Jart Sprzęt stch 336 1
seballl

seballl
w skate parku gdzie jezdze codziennie (szwecja) prawie kazdy kupil juz deck jart. Ja juz jednego mam w kawałakah na scianie w pokoju i musze przyznac ze raczej byl przeciętny (2,5 miesiąca).

Napisane Mar 24, 2007, 10:15 pm
jak to wszystko wyglada??? Hydepark mmatt 31 1
seballl

seballl
mam bana

edit Zyga
hmmmmmmm widać na forum tez ci sie przyda

Napisane Dec 6, 2005, 11:59 pm
Blind - What If ??? Filmy SV - dyskusje NiQ200 140 1
seballl

seballl
a mi sie nie podoba....... tylko dobre jest 50-50 na tym murku wielkim :P a tak to niebardzo:)

Napisane Dec 1, 2005, 2:17 pm
Cradle of Filth. Rock / Metal pitr 49 1
seballl

seballl
zim masz 100% racje ich wykonanie hallowed be name jest najlepszym jakie słyszalem jest dużo razy lepsze niż oryginał!!!  ogulnie lubie COF mam ich pare albumów i teledysków "cradle to enslave" jest zajebisty a teledys jesscze lepszy!!  puście kiedys sobie na desce taką muze to zobaczycie co wam sie będze działo w  glowie:)

Napisane Nov 30, 2005, 2:56 pm
2 tysiące istot Hydepark Zyga 431 1
seballl

seballl
hmmmmm..............    co zrbic jestesmu mordercami zwierząt....

Napisane Nov 5, 2005, 12:16 pm
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 1
seballl

seballl
hmmm kościół... wiem że jest wiem gdzie......  ostatnio bylem w nim okolo 4 lata temu i to tylko dlatego że musialem isc do komuni św. na religie nie chodze nie wierze bo nie mam takiej potrzeby a do bierzmowania to pujde ale również z przymusu rodziców.... ale zyga wyjasniłeś:) hehehehehehehehehe "wibrator w dupie księdza" :)

Napisane Nov 2, 2005, 5:28 pm
Jutrzenka i BlueCity Miejscówki apman 46 1
seballl

seballl
punkud ma racje ja w blue city widziałem nudzącego się benka kojoło:D

Napisane Aug 10, 2005, 9:11 pm
Punk Rock / Metal punxx 795 1
seballl

seballl
według mnie najlepszy jest hurt i alianz

Napisane Aug 10, 2005, 1:33 pm
fryzurki Hydepark mmatt 849 1
seballl

seballl
ja mam irokeza już 2 miech i będe go jeszcze robił bardzo długo!!!!!  ma ona narazie tylko 10cm (może nie tylko:0) jest spox niedługo zamawiam zieloną farbe to będzie oddjazd!!!

Napisane Aug 10, 2005, 1:19 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>