Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
mountainboard-sprzęt Extreme szmex 7 2
szmex

szmex
Sory pomyliłem się. Ok czym sie rożnią deski do freeride'a od desek do kite'a ??

Napisane May 6, 2008, 6:04 pm
szmex

szmex
Mam jedno małe pytanie: czym sie rużni decha do freeway'u od dechy do keata??

Napisane May 5, 2008, 9:35 pm
Sporty extremalne .... ? Jakie już ubrawialiści i gdzie adrenalina Extreme guumiis 58 1
szmex

szmex
największy kop adrenaliny? Niech pomyśle..... a już mam, pierwszy raz na mountainboardzie ^^)

Napisane May 5, 2008, 9:23 pm
Czego NIE lubicie :D Pozostałe adamrapela 74 1
szmex

szmex
Ja nie lubie źle ułożonej kostki brukowej, moherow,oraz tyh je-ba-nych gówien!!! :mad:

Napisane Mar 18, 2008, 12:01 pm
Dryblasy kradnący deski ;/ Pozostałe Krux 367 2
szmex

szmex
do krukson:

Jak byś trenował tajski box 3 lata to byś z palcam w dupie pokonał takich trzech cwelów
a co do tematu: to wczoraj mojemu kumplowi prubowali zapieprzyć dehe,i przy mnie potraktował ich dawką gazu pieprzowego xD

Napisane Oct 26, 2007, 4:09 pm
szmex

szmex
dawno dawno temu  :cyclops: kiedy jeszcze uprewiałem sport zwany skatebordingiem pewnego pamiętnego wieczoru ok. godz. 19 dokonało na mnie nie udanego rabunku dwuh dresów oraz jakiś j****y kacap ( rusek ). oturz to jehałem do domu .... jehałem bardzo dłygo ...... i nagle .... zza rogu sklepu wyskakuje trzeh dresuw.
Dres: Dawaj deske bo jak nie to ci qurva obijemy ryj hu ju !
Ja: dobrze tylko nie bijcie ( miałem 12 lat )
Z jednej strony miałem mur a oni stali w pułokregu. Zrobiłem mały zamah jak bym hciał im ja oddac ...... i bah wy h**e wszystkih trzeh po ryjah ( oni mieli morze 15-17 lat więc nie byłem bez szans ) potem jeszcze jak sie nie pozbierali dobitka dla każdego z osobna i spier***ka. dostałem takiego speda że dobiegłem sprintem do domu kumpla ;]

Napisane Oct 25, 2007, 11:08 pm
[sonda] Jakim stylem jeździcie? Pozostałe Zyga 579 1
szmex

szmex
jak jeździłem to goofy a tera to bez różnicy bo na rolkach nie ma takiego czegoś ale jestem za goofy w 100%

Napisane Aug 27, 2007, 4:34 pm
Pokaż swoje rolki Sprzęt sk8spinacz 151 1
szmex

szmex
ja mam rollerblade trs downtown 2

Napisane Aug 17, 2007, 11:00 am
Wasz finger park Miejscówki michal92 635 2
szmex

szmex
a dzisiaj zrobiłem murek  B) B)

Napisane Aug 14, 2007, 7:03 pm
szmex

szmex
ja mam raila spadającego w duł murek half-pipe kickera segment zrobiony z schodów z murkiem po jednej stronie au góry tych schodów dwie ławeczki oraz jednego spina B) :)

Napisane Aug 14, 2007, 1:09 am
<< poprzednia 1, 2 następna >>