Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Łożyska Independent Sprzęt krejzol69 42 1
Pioterv

Pioterv
julek1967 powiedział(a):
skatowcy! generalnie łożyska na deskach i rolkach agressiv są poddawane znacznie większym obciążeniom dynamicznym niż przy lajtowej jezdzie!Na to czy łożysko wytrzyma ma wpływ wiele czynników: sposób jazdy,wykonywane tricki, rodzaj kółek,sposób mocowania tracków,jakośc deski ,rodzaj podłoża w skateparku ,waga jeżdzącego i jeszcze pare innych. z grubsza mówiąc im deska trwardsza tym przenoszenie obciążeń na łożyska jest większe przez co ich żywośc spada,natomiast z twardością blatu i kółek prędkośc rośnie,trzeba więc wypośrodkowac tę twardośc i sprężystośc ,która jest potrzebna przy odbiciu.
Reasumując :--związek twardości ,sprężystości i szybkości stanowi o zużyciu łożysk+ waga i sposób jazdy jeżdzącego.to tego doczodzą jeszcze warunki pogodowe w których się jeżdzi./pisałem o tym w innym poście/Na koniec:bądzcie prawdziwymi profesjonalistami i trenujcie na łożyskach gorszych ,tańszych a na zawody zakładajcie lepsze.
jeszcze o tym czy te łożyska są lepsze od tamtych.czasem decyduje przypadek ,że łożysko rozwala sie po paru jazdach-może skoczyłeś tak,że obciążenie jednego kółka było tak duże ,że łożysko nie wytrzymało.generalnie trzeba cały czs eksperymentowac,poczynając od kupna tanich łozysk-jeśli sie sprawdzają to po co wymieniac.do jazdy treningowej styknie,a poza tym większy wpływ na szybkośc mają kółka.lepiej więc jest zainwestowac w dobre koła niz łożyska.I pamiętajcie koła też powinniście miec do treningu i na zawody.pozdro i cdn...

BEKA SEZONU

Napisane Jan 10, 2012, 6:22 pm
ClockWork Orange Hydepark Thomas04 45 1
Pioterv

Pioterv
garb powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
nie każdemu chce się czytać ;/

to świetny wyznacznik poziomu ucywilizowania jak i inteligencji

jeśli nie czytam książek to jestem idiotą i skończe z łopatą?
Dzięki za info

Napisane Nov 6, 2011, 6:15 pm
Zajezdnia 31 Wrocław Miejscówki JustLearn 17 1
Pioterv

Pioterv
na typów z hulajnogami rzuca się od razu roman z wieśkiem z polecenia siwego, nie polecam.

Napisane Oct 30, 2011, 7:16 pm
Zajezdnia Remont Miejscówki mikhail1234 4 1
Pioterv

Pioterv
jak wiadomo dach przecieka, więc olśnieni tym faktem panowie wpadli na godny nie jednego wybitnego filozofa pomysł aby wyremontować dach, będzie to trwało miesiąc, do 10 listopada.

porażka

Napisane Oct 15, 2011, 11:25 pm
Wybory parlamentarne... Hydepark thhj 34 1
Pioterv

Pioterv
ta akcja z ubóstwianiem palikota już sie zaczyna nudna robić, ogarnijcie przeszłość a nie "zlegalizuje marihuane!" to od razu wszyscy na rp...

Napisane Oct 9, 2011, 11:25 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
Pioterv

Pioterv
jeśli zamszowe to ujdą od biedy + klejenie będzie potrzebne, ale tak to padaka.

Napisane Oct 2, 2011, 2:16 pm
Buty Etnies Buty franczesko 365 1
Pioterv

Pioterv
tak, 10 par na miesiąc

Napisane Sep 23, 2011, 7:31 am
Co byście zrobili gdybyście wygrali 100 mln zł Hydepark me9017 69 1
Pioterv

Pioterv
otworzyłbym burdel

Napisane Sep 12, 2011, 5:05 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 1
Pioterv

Pioterv
LEGIT?

Napisane May 18, 2011, 10:29 pm
Słodycze Hydepark dziwka 205 1
Pioterv

Pioterv
Irek98 powiedział(a):
Sergij powiedział(a):
Zakupiłem dzisiaj paczkę ciastek Oreo dokładnie 16 ciastek mniejszych od Hitów ważące 174g, zapłaciłem za nie 12 zł.

I muszę wam powiedzieć, że niczym według mnie nie różnią się od Hitów. Krótko mówiąc strata kasy.
Dziękuję za uwagę.

12 zł !? u mnie w zadupiu po 9 zł max

bo wieśniaki nie sprawdzają daty ważności.

Napisane May 13, 2011, 7:29 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>