Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Decki Almost Sprzęt Homer99 147 1
Pioterv

Pioterv
Wizu powiedział(a):
w koncu mullen g.o.wna by nie robil :)

uwierz mi, że trudno tak przez ponad 40 lat nie srać ; /

Napisane Mar 7, 2011, 8:51 pm
Blat Zoo York Sprzęt bam002 133 1
Pioterv

Pioterv
http://allegro.pl/zooyork-pro-nowe-sezon-2011-jessup-i1484943003.html

Miał ktoś Zoo Yorka z tej aukcji? Ten Forrest Kirby ma 8.0 cala, bo sprawdziłem na necie i właśnie chce się zapytać jakie są.

Napisane Mar 6, 2011, 10:14 pm
Toy Machine Pozostałe pitr 36 1
Pioterv

Pioterv
nie żebym odkopywał, ale miał lub ma ktoś deck z nowszych serii? Np. te blaty co są teraz na dreamie?

Napisane Mar 6, 2011, 9:41 pm
Deski Miniramp Sprzęt Arbus 466 1
Pioterv

Pioterv
Wie ktoś czy do desek minirampa dodają jakiś grip gratis czy trzeba osobno kupić?

Napisane Mar 6, 2011, 5:14 pm
Łamanie desek Pozostałe guitarsk8 77 1
Pioterv

Pioterv
ensien powiedział(a):
Mój pierwszy złamany blat to Habitat z setu Habitat ;) Poszedł po 5 miesiącach zaczynania jeżdżenia. Jak katowałem triczka pod domem na chodniku to sobie myślę "Ciekawe jak to jest skoczyć i połamać blat?" i sobie myślę, blacik skatowany, prawie nie ma taila. Hmmm... Jak za pierwszym nie pójdzie to zostawię. Jeb, poszedł za pierwszym skokiem ;D Ważyłem wtedy jakoś 45 kg, więc deck był już na granicy wytrzymałości.

Drugi to Zero. Pośmigałem poł miecha na nim i połamałem rękę. Leżała 2 miesiące (2 miesiące gipsu na ręce, 2!!!!!). W czerwcu znowu śmigałem i pojechałem na WoodCamp, pośmigałem 3 godziny i połamałem drugą rękę. Na obozie zostałem, ale ostatniego dnia, wkur*iony na moje złamania, wziąłem i skoczyłem, poszedł z pół za drugim skokiem.

Potem 2 miechy przerwy i znowu śmigam... Póki co mam Toy Machine'a, ale wygląda porządnie, więc obstawiam go na 3-4 miesiące. Jak ja sam dożyję tyle...  :mad:

życze Ci jak najmniej desek jak masz je tak zamiar łamac, idiotyzm.

Napisane Mar 4, 2011, 11:03 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 2
Pioterv

Pioterv
azthar91 powiedział(a):
Wojtass powiedział(a):
Ten cały ranking 50 najlepszych butów to jakaś żałosna radosna twórczość.

podpisuje sie pod tym, sky topy na 48 gdzie jakieś góralskie kierpce są na wyższym miejscu.

sky topy to nie są w ogóle buty na deske, po za tym połowa kolorsytyk w tych wszystkich suprach po kolana jest słaba, a o jakości to już nie wspomne ['].

Napisane Mar 4, 2011, 9:23 pm
Pioterv

Pioterv
orson91 powiedział(a):
(ZDJĘCIE)

To chyba miłość... Ale to koło kwietnia dopiero. Przyda się coś niskiego na cieplejsze dni.

Tak tak, teraz czekamy na coś wysokiego z fajną kolorystyką co odwzajemni twoją miłość i równie dobrze sprawdzi się na okres od 20 do 25 marca, w równie dobrej kolorystyce, którą posiadaja centra i galerie handlowe.

Napisane Mar 2, 2011, 10:57 pm
Ubrania Ubrania orson91 6699 1
Pioterv

Pioterv
syous powiedział(a):

Sto Pro  !!,  - Corey Duffel (Foundation  ) , Kyle Loza (Etnies ) , Zac Marben ( Volcom ) , Peter Molec (Zero) , Garret Hill ( Zero ) , David Benda (Nike )  itd. itd.

CH** ! Nie Sportowcy z krwi i kości . Prawdopodobnie są z papieru toaletowego i plasteliny .

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/16192-a5d0b0f7b7e8cfa.jpg
jesteś idiotą.

Napisane Mar 2, 2011, 7:58 pm
Shaun White Skateboarding Gry, konsole, pc, internet... tomekas 42 1
Pioterv

Pioterv
jest jedna gówniana rzecz tak samo jak w ea skate, no kurde przecież ten pop jest za duży, kto robi ollie 60cm na murek 30cm? To samo jest w skate, koleś robi 36 flipa na nosegrinda na rurce w dół i klei go (w przybliżeniu ofc mówiąc) 20cm nad railem i jeszcze chwile leci zanim spadnie na tego nosegrinda.

Napisane Mar 2, 2011, 5:48 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
Pioterv

Pioterv
farmerTOM powiedział(a):
Pioterv powiedział(a):
No nie wiem czy nawet jak rushe porwnacie do budowalnych to bedziecie mieli to samo, co najwyzej mafie, bo oni biora hurtowo i dopisuja nan opakowaniu tylko mafia.

mial ktos lucky jackpots?

Budowlane łożyska haha  :cyclops: rozśmnieszyłeś mnie może są z cementu xD

hehehe boki zrywać z twoich żartów, nie rób spamu tylko pisz na temat, pisałem szybko i wiem, że źle napisałem, ale dobrze wiesz o co chodzi więc nie rób z siebie idioty, po za tym castorama tez jest sklepem budowlanym, a tez są tam łożyska.

Napisane Mar 2, 2011, 5:37 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>