Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
budowanie bicepsa tricepsa itf Hydepark nestle 7 1
JustLearn

JustLearn
nestle powiedział(a):
Z tego co wiem to na rzeźbę jest chyba dużo powtórzeń małym ciężarem. Teraz podnoszę te 5kg max 25 razy w bicepsie mam 26cm. Chciałbym tak z 35-40

to zamiast 25 razy podnos 50 razy. Albo nie, 100 razy...

Sluchaj ludzi, ktorzy cos wiedza w tym temacie, jak np. kolega, ktory Ci odpisal wyzej. 90% to dieta. Miesnie nie powstaja z powietrza, musisz dostarczyc im budulca. Odpowiednie ilosci bialka, weglowodanow i tluszczy.
Trening to bodziec dla organizmu.
Widziales kiedys zawody Strongman ? Gigantyczne chlopy. Czy oni machaja hantelkami ? Nie, to sa ludzie, ktorzy robia po 300-400kg w martwym ciagu. Hantlem 5kg to ruszasz, ale powietrze a
nie miesnie.
W skrocie: dieta z dodatnim bilansem kalorycznym + progres ciezarowy + odpowiednia regeneracja = sukces.

Napisane Jan 3, 2015, 1:39 pm
Marzenia Hydepark drukarka 163 2
JustLearn

JustLearn
Tak wlasciwie to srednia w ogole nie jest dobrym wyznacznikiem, bo jak prezes zarabia 90 000 zl a 9 pracownikow po 1100zl, to srednio zarabiaja po 10 000 zl.
Ale jakos porownywac trzeba.
Jakby co, nie jestem z tych, ktorzy narzekaja 'o, u nas tak zle, a gdzie indziej super'. Skosztowalem zycia tu i tam, wszystko ma swoje plusy i minusy.

Napisane Jul 14, 2013, 2:17 pm
JustLearn

JustLearn
wRiTer_Ka powiedział(a):
Generic powiedział(a):

Po pierwsze to sam sie utrzymuje bejbe. Po drugie skoro twoje wynagrodzenie to tylko 1000zł to gratuluję osiągnięć. Ja zarabiam sporo ponad krajową. Nie mówie ile żeby nie było gadania ile to ja nie zarabiam. Do katolików nie wiem po co się czepiasz? Przeszkadzają Ci jakoś? Co do muzułmanów to oni są przyczyną że dla Polski nie ma wiz do USA więc nie mów że ich tu nie ma.  Oni są tylko traktują ten kraj jako przystanek. Póki co to nie musze się o zęby martwić więc Poland Green Island.

haha skoncz ćpać.

Skoro duzo zarapiasz zapisz sie do dobrego psychiatry
Skoro cały karj postrzegasz przez pryzmat JA -to szkoda, że sam sie utrzymujesz gdybys mieszkal z rodzicami i miał te 14 lat moze bylaby jeszcze szansa, że coś zmądrzejesz z czasem ale skoro jesteś już taki dziany ukształtowany dorosły człowiek to dzięki takim ludzią jak Ty wątpi sie czy wogóle warto inwestować w tej Kraj haha

Co do mazren chyba zmienie na mozliwosc utulizacji debili...którzy niewiadomo ILE To nie zarabiaja ponad srednią- Twoj wyznacznik czlowieka KUL. hahah

Odnosnie zarobkow, to punktem odniesienia powinna byc srednia europejska, wszak od prawie 10 lat jestesmy w Unii. Przecietna w UE (dane sprzed 2 lat) wynosi w przeliczeniu ok. 14 000 zl, wiec jesli ktos tyle zarabia, to jest to naprawde sporo jak nasze warunki, biorac pod uwage nizsze koszty niektorych uslug i towarow. 

Napisane Jul 14, 2013, 11:46 am
Xbox One Gry, konsole, pc, internet... Zyga 17 1
JustLearn

JustLearn
Takie PS2 ma procesor 294 MHz i pamiec 32 MB. Jesli ktos na kompie o podobnej specyfikacji zagra w San Andreas albo God of War (tego akurat nie ma, ale zalozmy, ze gra o podobnym rozbudowaniu i grafice), to chyle przed nim czola.
Sila konsoli nie jest moc poszczegolnych czesci, tylko niezmienna calosc, ktora producenci gier maja ropracowana. Tak jak moge sie zalozyc, ze kazdy z nas ma inny komputer, tak kupujac dana konsole mamy wszyscy taka sama specyfikacje (ok, nieznacznie roznia sie pozniejsze modele od wczesniejszych)

Napisane Jul 8, 2013, 11:19 am
Szkoła Wyższa Hydepark mazi88 99 2
JustLearn

JustLearn
Generic, jest sporo racji w tym, co mowisz, ale tez z kilkoma rzeczami sie
nie zgodze. Przede wszystkim nie ma gotowego przepisu na sukces typu 'ucz sie sumiennie, zdawaj egzaminy to dostaniesz dobra prace'. To wypadkowa wielu czynnikow, przede wszystkim tego, czy jest zapotrzebowanie na Twoja prace, jaka jest konkurencja itp.

Jesli o zarobki - sa zalezne glownie od tego, jaki wytwarzasz dochod, nie od kwalifikacji. Mozesz byc swietnie wyksztalconym doktorem filozofii pracujacym na uniwersytecie i trudno ci bedzie wyciagnac wiecej niz 3000-4000zl, a mozesz skonczyc zawodowke, prowadzic zaklad blacharski i zarabiac kilka razy tyle. Mowie to dlatego, bo nie wolno czynic zarzutu mlodemu 19-latkowi po szkole, ktory ma przewaznie zerowe doswiadczenie na rynku pracy (nie mowie o kelnerowaniu czy rozdawaniu ulotek) ze nie wie, co chce robic. On czesto wie, co chce robic ale i czuje, ze moze z tego nie utrzymac rodziny. I bardzo dobrze, ze maja dylematy, niedawno wszyscy wierzyli, ze bylejakie studia dadza prace, teraz sie to zmienilo.

Napisane Jun 28, 2013, 10:22 pm
JustLearn

JustLearn
Generic powiedział(a):
Ja nie mogę zrozumieć jakim trzeba być nieudacznikiem żeby kończyć liceum i nie wiedzieć co się chce robić przez całe życie. No kurde to już gimbazjusze nad tym mają refleksje. Nie wiesz co Cię interesuje i co chcesz robić w życiu to jesteś brzydko mówiąc gó*** wart dla tego świata i darmozjadem. Przecież bez perspektyw to jedyne wyjście to pętla na szyje i nie być dla siebie ciężarem i innym. Koleś to jest proste jak konstrukcja cepa. Masz na coś zajawke to się kształcisz w tym. Jesteś w tym dobrym robisz to z pasją i odnosisz sukcesy no to czemu mieliby Cię nie przyjąć. Jak nie spełniasz tych trzech warunków w swoim zainteresowanie to masz odpowiedź że to jest gów** a nie zajawka i jesteś w punkcie wyjścia czyli pętli na szyi.

Rownie dobrze mozna powiedziec, ze trzeba byc nieudacznikiem, by w ogole wybierac sie na studia, bo wielu z tych, ktorzy zrewolucjonowalo wspolczesny swiat (Gates, Jobs, Zuckenberg itp.) zadnych studiow nie pokonczyli.
Ale nie mozna uogolniac.

Pamietaj, ze stosunkowo niewielu ludzi zarabia robiac to, co naprawde lubi. Taki przywilej maja glownie sportowcy i artysci, ew. ludzie prowadzacy jakis wlasny biznes.

IMO Liceum nie sluzy przygotwaniu do studiow a nabyciu podstawowej wiedzy, ktora czlowiek legitymujacy sie wyksztalceniem srednim posiadac powinien. Studiuje kierunek scisly i wszystkie laboratoria byly od 'zera', poniewaz wiedzieli, ze nauka w szkole polegala na siedzeniu w ksiazkach.

Trudno np stwierdzic 'chce byc lekarzem', jezeli nigdy nie mialem kontaktow z chorymi czy nie prowadzilem wielogodzinnych dyzurow. A w liceum tego
nie ma :)

Napisane Jun 28, 2013, 4:38 pm
Legalne palenie marihuany w Polsce Hydepark Zyga 45 1
JustLearn

JustLearn
guitarsk8 powiedział(a):
Polscy politycy nie maja zadnej wyobrazni, tj nie dzialaja sami tylko patrza na to co robia Stany zjednoczone".

czyli mamy spodziewac sie broni bez zezwolenia, wiz dla polowy panstw tego swiata, amerykanskiego modelu sluzby zdrowia itp ? bzdety jakies (albo niech Kamil S. precyzuje swoje poglady)

Napisane May 30, 2013, 8:40 pm
Warto wracać? Pozostałe TeOeMEKa 7 1
JustLearn

JustLearn
szczerze mówiąc, to nie wierzę w powroty spowodowane wygaśnięciem zajawki (co innego jak ktoś nie jeździł rok czy dwa z powodu poważnej kontuzji). Na desce jeżdżę dosc intensywne od 6 lat, może to nie jest jakiś wielki staż, ale poznałem sporo ludzi i ci, którzy odchodzili raz, już nie wracali, ew. gdy spróbowali, to po kilku miesiąch decha znowu poszła w odstawkę.
swoją drogą to chyba tylko u nas ktoś, kto ma 20 lat może powiedzieć, że jest za stary na deskę. Normalnie pojedziesz na zachód to zobaczysz ludzi po 30tce, po 40tce w skateparkach, to normalka. Więc jeśli pytasz, czy mając 20 lat jesteś za stary - odpowiedź brzmi: nie. Fizycznie spokojnie dasz radę. Najlepiej weź dechę pod pachę, wyjdź i sprawdź czy masz z tego radość.

Napisane Feb 22, 2013, 10:00 pm
Loty Tricki kura96 4 1
JustLearn

JustLearn
z tego, co mi wiadomo, to jedyny polski vert skater z prawdziwego zdarzenia to Szymon Stachon, mieszkajacy zagranicą, więc nie oczekuj polskich poradników co do latania, ale po angielsku masz wszystko-wpisz "Bucky Lasek bs air" w wyszukiwarkę na youtube i z czterech pierwszych filmików pierwszy, drugi i czwarty są tym, czego szukasz.

Napisane Jan 1, 2013, 9:58 am
Miejscówka na zimę Miejscówki kubaqq 11 1
JustLearn

JustLearn
na zachodzie bardzo popularna jest jada zimą na stacjach metra, najlepiej trochę dalej od centrum - cały dzień oświetlone, zadaszone.
u nas to oczywiscie nie przejdzie z powodu braku metra :)
niby dobrym pomysłem są parkingi centrów handlowych, tylko że nie każdy lubi wdychać spaliny podczas jazdy, w dodatku ochrona lubi się przyczepić ;/ najlepszy własny garaż albo jakieś przejście podziemne

Napisane Dec 9, 2012, 4:56 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>