Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
koła Hydepark tomaszeks 3 1
tomaszeks

tomaszeks
siemanko, ostatnio mialem w naprawie swojego golfa 2 1.6 w naprawie i majster powiedzial mi ze przez moje kola mam o wiele wieksze spalanie i pytanie czy jakbym zmienil kola 15 cali opony 225, na kola 13/14 cali, to spalanie bylo by o wiele mniejsze? szkoda mi sprzedawac te 15 bo sa bardzo ladne i jezeli roznica bedzie ok. 1 l to nie ma sensu sprzedawac i kupowac nowe i 2 pytanie czy przez te szerokie lacze amortyzatory tez sie mocno psuja ?

Napisane Sep 21, 2014, 11:52 pm
tablet san andreass android Gry, konsole, pc, internet... tomaszeks 6 3
tomaszeks

tomaszeks
juz z tworzeniem tego foledru OBB tez probowalem i nic to nie dalo ; / wiem ze 30 to nie fortuna, ta kase za gre wolalbym w co innego inwestowac niz w swoje przyjemnosci hehe . Ogolnie jeszcze raz probowalem to instalowac juz nie na tablecie tylko na samsungu galaxy core i SA jak i VC maja ten sam bład, nie wiem w jakim miejscu robie bład. Na poczatku zgrywam do jakiegos folderu instalke apk. nastepnie wrzucam pliki SD do data (albo obb tez probowalem), odlaczam usb, odpadam instalke klikam gotowe, pozniej wlaczam i jest ten blad, cos przeoczylem  ?

Napisane Dec 30, 2013, 2:07 am
tomaszeks

tomaszeks
wlasnie wszystko robilem wg instrukcji, niczego nie pominalem, taki sam problem mam z vice city, a gta III i inne gry w ktorych trzeba kopiowac pliki SD normalnie smigaja

Napisane Dec 27, 2013, 4:26 pm
tomaszeks

tomaszeks
witam mam taki problem : sciagnalem san andreas apk. + pliki sd ktore wrzucilem do folderu android/data wg instrukcji, potem zainstalowalem apk. Wlaczam gre i pojawia sie blad " download failed because you may not have purchased this app" i pasek pobierania 0mb/0mb. Inne gry bez problemu w ten sposob sie instalowaly, tylko z tym jakis problem, wie ktos jak to ogarnac ?

Napisane Dec 26, 2013, 10:47 pm
Telefony Gry, konsole, pc, internet... bober987 1381 3
tomaszeks

tomaszeks
niech ktos kto sie zna wkoncu powie czy jest duza roznica miedzy trendem a core, czy na trendzie spokojnie bede mogl smigac na skype i fb ;d

Napisane Oct 29, 2013, 3:20 pm
tomaszeks

tomaszeks
wlasnie ja nie lubie LG bardzo ; / najwazniejsze zeby dzialal skype i fb dobrze , jest tak w trendzie ? bo tylko na tym mi wsumie zalezy

Napisane Oct 27, 2013, 10:21 pm
tomaszeks

tomaszeks
duza jest roznica miedzy samsungiem trend a core ? bo nie wiem czy warto doplacac prawie 200 zl wiecej, jak nie bedzie kolosalnej roznicy miedzy nimi

Napisane Oct 17, 2013, 12:39 am
Legit czy fake? (buty) Buty jamie_thomas 411 3
tomaszeks

tomaszeks
Zyga powiedział(a):
tomaszeks powiedział(a):
no to niezle sie wkopalem ; /

Kupiłeś tam coś?

niestety kupilem ; / znajomi pokazywali ta strone, a ja dalem sie poniesc i nie wiedzac
po ile stoja air maxy (szczerze to nawet az tak super mi sie nie podobaja), ale zachecila mnie strasznie promocja, bo mialem do wydania plus minus te 300 zl na buty. Czekam juz 17 dzien za nimi, ponoc maja czas 30 dni roboczych...

Napisane Oct 27, 2013, 10:01 pm
tomaszeks

tomaszeks
no to niezle sie wkopalem ; /

Napisane Oct 24, 2013, 11:01 pm
tomaszeks

tomaszeks
retrobut.pl/buty-meskie/nike/nike-air-max-90-333888-008.html
air maxy oryginalne ?

Napisane Oct 10, 2013, 10:31 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>