Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Semper fajne deski? Sprzęt samtwo 6 1
BTM

BTM
mialem dwie uzywki zlamalem szybko
dostalem nowa i jestem zadowolony, w sumie troszke plaska, ale mi podpasila

Napisane Sep 25, 2012, 7:55 pm
Własnoręczny blacik - odpicowanie Sprzęt BTM 5 2
BTM

BTM
no ej pamietam ze wielu typkow robilo blaciki na a,pl, wezcie sie wypowiedzcie ktorys z nich :D
i metoda z wierceniem z przyklejonym td nie poskutkowala, mam taka statyczna wiertare co rafe delitkatnie i precyzyjnie wiercic ale i tak chuj :D
no i glownie jeszcze o grafike, drukowac na fornirze czy jak?

Napisane Sep 25, 2012, 7:53 pm
BTM

BTM
siemanko to ja o/
ostatnio znalazlem w chacie 3 niewyrobione deseczki. z nudow sobie wyszlifowalem, pobawilem sie, jednak jak zwykle spierdolilem wiercenie otworow. Tu moje pytanie, wiem ze zaraz mnie odeslecie na google itp, ale zwracam sie tutaj z tym pytaniem, bo wiem( w kazdym razie tak bylo pare lat temu) ze ktos tutaj siedzi, i swoja wiedza dzielic sie lubi, wiec moje pierwsze pytanie - jakie jest najlepsze/najprostsze rozwiazanie jesli chodzi o zrobienie tych otworow? Jaka byla wielkosc wiertla(zapomnialem ;s)
druga sprawa, jak najlepiej naniesc grafike na blacik?
dzieki pozdro :D

Napisane Sep 25, 2012, 5:16 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 3
BTM

BTM
danlancher powiedział(a):
ale to bylo kiedys, dzis za propozycje zapalenia sprzedaje solidne lepy, wiec nikt nawet nie mysli o tym.
zazdroszcze Ci jednego, chciałbym mieć taka silną wolę, widocznie trzeba nad tym popracowac.
Moze wlasnie przez mj troche sie uzaleznilem od tytoniu, nei palilem prawie przez 7-8 miesiecy (od zeszlego wrzesnia do kolo maja), ale znowu zaczalem popalac...zwlaszcza jak byl tylko sam tyton. I na nic sie nei zdawaly gadki w stylu " sluchaj jak Cie poprosze o peta nie dawaj im".
zawsze sie konczylo tak samo :<

Napisane Sep 25, 2012, 7:13 pm
BTM

BTM
danlancher powiedział(a):
BTM powiedział(a):
nei chce mi sie czytac wszystkich tych wywodow

I dlatego twoje zdanie jest tu gowno warte.

Palilem i to nie raz nie dwa, i jestem przeciwny.

tak wiem, mozesz sobie podetrzec moja wypowiedz
ciekawe po ktorym razie stwierdziles ze jestes na nie, i ciekawe czy mimo po tym stwierdzeniu dalej paliles
nuff said

Napisane Sep 25, 2012, 5:50 pm
BTM

BTM
nei chce mi sie czytac wszystkich tych wywodow, moim zdaniem wszyscy Ci napinacze ktorzy mowia ze zielsko jest zle, ze legalizacja jest zla bo ludzie beda cpac jeszcze wiecej, to sa ludzie ktorzy nigdy w zyciu tego nie sprobowali i probowac nei chca - chwala im za to. Ludzie ktorzy pala, powinni miec te spiny gdzies, tylko robic to co lubia.
i o to chodzi
kazdy czlowiek robi to co lubi - to jest chyba to, czego niestety wiekszosc pojac nie moze
elo ;o

Napisane Sep 25, 2012, 5:25 pm
Woodstock 2012 Rock / Metal dziwka 30 1
BTM

BTM
kurewa byle na woodstocku, zapomnialem na andera zerknac czybedzie jakis zlot czy cus :<

anyway bylo fajnie tylko zamulilem strasznie z iloscia pieniedzy co przelozylo sie na ilosc dziennych piw/blantow

fajnie bylo, nie powiem ze nie, najlepsza wkretka z pokojowym patrolem jak nas nabrali ze z policji sa podczas kopcenia, albo jak ktos nam wyjasnil ze w blotku z ktorego dopiero co wrocilismy umyci ktos kiedys wrzucil swinie czy jakies tam litry ropy :D
pozdro za rok :D
a na woodzie to bym widzial limp bizkit - to bylby szok.
a i btw slyszalem ze ponoc ostatni raz w kostrzynie...ktos cos wie?

Napisane Aug 10, 2012, 6:01 pm
Jak to zrobić? Tricki Adi21 635 1
BTM

BTM
errr co do tych wszystkich pytan, czemu ladujecie na jedna noge a nie na dwie mam jedna odpowiedz - idz na deske i proboj wyladowac dwiema - nikt wam nie powie co macie dokladnie zrobic, co macie zjesc na sniadanie, jaka koszulke zalozyc zeby wam wyszlo, po prostu trzeba jezdzic i tyle :d

Napisane Aug 7, 2012, 1:14 am
Wasze motto/życiowa dewiza :] Hydepark Zetaa 860 1
BTM

BTM
"zawsze kurwa coś"
albo ostatnio "wszystko ch,uj"
tak jakos smetnie wiem :D

Napisane Aug 6, 2012, 7:33 pm
LOTRO beta Gry, konsole, pc, internet... maciek14 8 1
BTM

BTM
basis12 powiedział(a):
BTM powiedział(a):
odswieze troche temat pocina ktos w lotro?

na deske bys poszedl jasio :P
chory. moze w pon wbije po egzaminie

Napisane Feb 4, 2012, 1:03 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>