Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Budowa ciała i wiek. Pozostałe sheck93 64 1
ChadFryta

ChadFryta
sheck93 powiedział(a):
I tak też robi :D. Ale jak się tak zastanawiam czasami to na desce nie trzeba długo śmigać, żeby być b.dobrym. Jak ktoś się nauczy ollie to ma podstawę do 3/4 trików. I później to od osoby zależy ile dziennie jeździ, jak szybko łapie. Jeden ollie umie w tydzień drugi w miesiąc. Więc nie jest powiedziane, że musisz jeździć np:4 lata żeby być pro. Możesz być po 2 latach jeżeli będziesz dużo i intensywnie jeździł. :D To moje zdanie.

Nie oszukuj sie...

Napisane Mar 20, 2010, 4:32 pm
Plecaki Pozostałe XCarmel2 416 1
ChadFryta

ChadFryta
Temat na pięć z plusem, teraz powstana przemyslenia w stylu "kurcze XXX z forum ma w plecaku zawsze apap, tez musze zaczac pakowac"

Napisane Feb 26, 2010, 7:15 pm
twój pierwszy raz ??!!?? Pozostałe olas11 348 1
ChadFryta

ChadFryta
sk8ann powiedział(a):
Na rybce kuzynki. :P
zajarałam się , rok później wziełam się za to na poważnie , pierwsze czytanie artów , SV , fora etc. a później pierwsza decha Black Knight  B)

Teraz 3/4 sie bierze "na powaznie, pierwsze czytanie artow, SV", i pozniej zamiast sie uczyc trickow robia miliard tematow "jak zrobic kickflipa"

Napisane Feb 26, 2010, 6:51 pm
Trucki Industrial Sprzęt luki4skate 45 1
ChadFryta

ChadFryta
niedawno, ok. miesiac temu sobie je sprawilem i poki co sa fajniutkie

Napisane Feb 23, 2010, 2:59 pm
Trucki Roman Empire Sprzęt Mamik1 232 2
ChadFryta

ChadFryta
TAGGIE powiedział(a):
Do minusów radzę dopisać, to że do nich trzeba praktycznie od razu dołożyć 2zł na kingpiny i sztywne gumki (ale to kwestia gustu) i najlepiej dodatkowe parę złociszy na narzynkę, bo gwint zrywa się max szybko, ale jeżeli chodzi o łamliwość itp. to dają radę, bo waląc spore schodki nie złamała mi się podstawka itp. (jedynie na szyjce hangera pojawiło się małe pęknięcie, ale jeździłem z tym 3 miechy i nie powiększyło się ani o milimetr), no do tego jeszcze fakt, że są dosyć ciężkie, ale to nie przeszkadza aż tak bardzo.

mialem to samo z tym peknieciem ;)

Napisane Feb 18, 2010, 5:45 pm
ChadFryta

ChadFryta
truczki dobre na poczatek,

Plusy :
- Cena
- Wytrzymalosc samego traka/cena

Minusy
- slaby kingpin
- ciezkie

Napisane Feb 17, 2010, 4:19 pm
Czy jezdzicie w rurkach(spodnie)?? I co o tym mysla wasi kumple z szkoły?? Pozostałe gand14 440 3
ChadFryta

ChadFryta
przepraszam, widze ze dlugo myslales nad takm zagieciem mnie wiec niech bedzie, MOJA WINA!

aha, i zeby nie zakladac nowego tematu mam male pytanko, jak jezdzi sie w sztruksach? nie grzeja zbytnio? wygodne?

Napisane Feb 14, 2010, 10:20 pm
ChadFryta

ChadFryta
Wiktor666 powiedział(a):

podztawowke skonczyłem dawno, jezeli mam 666 w nicku to moge nosic rurki czy nie?, bo nie chce zeby koledzy sie ze mnie smieli ze nie stylowo ubieram :<. Juz nie probouj byc taki madry, 666 w nicku sobie walnąłem odtak, jak chcesz to mozesz jeszcze pofilozofować nad tym

Skoro "podztawowke" skonczyles dawno, to nic z niej prawdopodobnie nie wyniosles, i nie dziwne ze koledzy sie z ciebie "smieli", bo "nie stylowo ubierasz". Przestane "probouwac" byc taki madry, bo 666 walnales w nicku "odtak". Ehh...  A co do rurek to nos sobie je kiedy chcesz, nie obchodzi mnie to.

Elmacio - kilka postow temu napisalem ze charakter to jedno, a ubior to drugie

mudhoney - zgodze sie, ale czy ktos ubrany tak jak napisalem, nie kojarzy ci sie ze stylem rockowym? jesli nie to sorry, mi jak najbardziej, kazdy ma swoje poglady

Napisane Feb 14, 2010, 1:48 pm
ChadFryta

ChadFryta
dzieki, ale nie chce mi sie z toba kolejnym klocic, a no i sie jeszcze postaraj nie wtracac :<

Napisane Feb 13, 2010, 5:53 pm
Bonelessy, cavemany itp. Tricki Wrobel17 58 1
ChadFryta

ChadFryta
poprostu inny styl jazdy, mozna sprobowac co jakis czas dla odmiany

Napisane Feb 13, 2010, 10:35 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>