Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Battlefield 3 Gry, konsole, pc, internet... mcmaster 10 1
birdhouse1

birdhouse1
jeżeli masz nVIDIE to powinieneś posiadać panel sterowania nVIDia, tam pogrzeb w ustawieniach i daj  wszystko na wydajność ... w zwyklym panelu sterowania tez mozesz pogrzebac

Napisane Jan 18, 2012, 3:50 pm
Ipod touch ;( Gry, konsole, pc, internet... ArTiK 54 1
birdhouse1

birdhouse1
czyli chcesz zalogowac sie na itunes (appstore), zeby miec darmowe gry.
jest tam ukryta opcja, ktorej szczerze sam nie zauwazylem, <LINK> - tu jest filmik na YT jak to zrobic,

jak nie pomoze to szukaj w necie
np. "how to register on itunes without credit card", 

Napisane Apr 5, 2011, 9:58 pm
Ściągi Hydepark Skoczna 48 1
birdhouse1

birdhouse1
u mnie to na podkladce mam wyryte nozkom od cyrka, wiec tylko patrze pod swiatlo i mam wszycho.

najlepsi sa szerlocy ode mnie z klasy. koles w pierwszym rzedzie wyciaga se zeszyt na kolana i czyta. a drugi wklada glowe do swojego wielkiego plecaka na kolkach.
oby dwaj robili to tak dyskretnie ze od razu dostali palki

Napisane Mar 13, 2010, 9:08 pm
assassin's creed 2 Gry, konsole, pc, internet... nervousskate 19 1
birdhouse1

birdhouse1
dobra gra. na xboxie grafa wymiata (na najlepszych ustawieniach). zadania sa ciekawsze, w 1 tsza bylo caly czas robic to samo a tu jest roznorodnosc. Mozna se pozwiedzac wenecje i florencje. system walk dobry.

ogolnie jedna z lepszych gier z 2009

Napisane Mar 13, 2010, 9:01 pm
Rock Band ! Gry, konsole, pc, internet... chudy6511 4 1
birdhouse1

birdhouse1
fajny jest rock band: the beatles

Napisane Dec 6, 2009, 10:15 pm
tony hawk ride Gry, konsole, pc, internet... birdhouse1 17 2
birdhouse1

birdhouse1
skate 2 i 1 mam, jescze patrzylem w necie to skate 2 ma 8.3/10 a toni 5/10, chyba sobie odpuszcze

Napisane Dec 6, 2009, 9:56 pm
birdhouse1

birdhouse1
zastanawiam sie nad kupnem tony hawk ride, czy sie oplaca? gral ktos moze?? mnie sie podoba sam pomysl z tym kontrolerem, ale czy sama gra jest ok? [url=www.theride.com/us]<KLIK>[/url]

Napisane Dec 6, 2009, 9:47 pm
Pobicie 15 latka Hydepark BHT 362 1
birdhouse1

birdhouse1
eMeSq powiedział(a):
********** stał pod tą sceną i pokazywał faucki . przecież to było do przewidzenia że to sie tak skończy tyle.

zalozmy ze ci maly dzieciak z przeczkola pokazuje faka, lecisz na niego i mu wpier...??

Napisane Dec 2, 2009, 9:29 pm
Przemoc w szkole Hydepark FASTER 255 2
birdhouse1

birdhouse1
krollew11 powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):
birdhouse1 powiedział(a):
etam, mowicie ze jak ktos was bije to "bedzie kopal rowy, puszki zbieral i dawal bezdomnym. moze lepiej ich zignorowac i chodzic dluuuuuuuuugim lukiem od nich. zamiast jezdzic po sobie to lepiej milczec. jak pies sczeka to odszczekujecie do niego?

zabijam go moim scary-face'm :hmm:

Wygrałeś :bananadance2: :bananadance::king:

Co do tematu to pozwolisz po sobie raz pojechac i masz przesrane (chyba ze jest to osoba ktora do kazdego coś ma), ale w ostatnej klasie gim. zauwazylam iż coraz bardziej niebezpieczne stają się niewiasty odziane w różowe futerkowe cuś ktore mają milion kumpeli i nie rozstają się ze swoim fonikiem :*:*:):P:O:L lub przeraźliwie grube ubrane w ciuchy o 20 rozmiarow za małe z pępkiem na wierzchu :O , w każdym razie mnie osobiście takie człekokształtne istoty dały się we znaki.
Pewnego pieknego dnia blisko wakacji szłam sobie głównym korytarzem, na przeciw mnie idzie takie wielkie zmutowane coś z tłuszczem na wierzchu i od początku korytarza mierzy mnie wzrokiem. Mijając mnie oczywiście chciała mi zajechać z "bara" a przy takiej masie mogło to być niebezpieczne, więc lekko się uchyliłam. Ten ciasteczkowy potwór powalił się z całym impetem na podłoge wrzeszcząc do mnie, że już nie żyje, że mam przesrane. Ech, aż się nie moge doczekać kiedy to nastąpi. Innym razem stanięcie w obronie kolezanki skończyło się dwuletnimi groźbami, ale miałam poważanie u reszty szkoły bo ta osoba każdego gnębiła.
Tak więc nie daj sobie w kasze dmuchać, ale nie walcz z kimś jak wiesz że nie masz szans, powal intelektem xD

chyba mnie nie zrozumialas, chodzenie dluuugim lukiem to unikanie takich sytyacji czyli uciekanie

Napisane Nov 14, 2009, 3:18 pm
birdhouse1

birdhouse1
etam, mowicie ze jak ktos was bije to "bedzie kopal rowy, puszki zbieral i dawal bezdomnym. moze lepiej ich zignorowac i chodzic dluuuuuuuuugim lukiem od nich. zamiast jezdzic po sobie to lepiej milczec. jak pies sczeka to odszczekujecie do niego?

Napisane Nov 10, 2009, 10:32 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>