Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
trucki TENSOR Sprzęt korzenio 298 2
Jezo

Jezo
domellp666 powiedział(a):
Jezo powiedział(a):
trucki to Mid'y, czyli o średniej wysokości.
Drugie trucki to Low'y, czyli niskie, no i pro model Rodney Mullen.
Teoretycznie niższe trucki polecane są bardziej do flipów (deska niby szybciej się obraca), a wyższe do grindów.
W praktyce-indywidualne preferencje, co kto lubi, ale wydaje mi się, że pomiędzy truckami low i mid nie ma wielkiej różnicy. Pewny nie jestem, ale to jest chyba jakieś 0,4-0,6 cm różnicy.

Właśnie że niskie traki są do grindow(niższy srodek cięzkości) a wysokie do flipów(większy pop).

A żeby offtopa nie yło to kumpel miał tensory magnesium i se je chwalił.Tylko że odpadł mu ten okrąg przy kingpinie i juz na nich nie jezdzi.

Teoretycznie:
niskie-szybciej się deska kręci-do flipów
wysokie-wyższy pop, chyba trochę więcej trucka jest do wytarcia niż w niskich- do grindów.

Napisane Mar 27, 2010, 5:03 pm
Jezo

Jezo
FL0W powiedział(a):
ycho powiedział(a):
Witam
Mam mały problem gdyż nie wiem które trucki wybrać . Jeździłem na 1 trackach rok nie pamiętam firmy i teraz chciałbym zmienić je na te :
http://www.allegro.pl/item942322384_nowe_tensor_mid_5_zafoliowane_prosto_z_usa_y_b.html

lub te :
http://www.allegro.pl/item942321592_nowe_tensor_low_5_zafoliowane_prosto_z_usa_mullen.html

czym one się różnią i które byście mi doradzili ,cena nie gra roli .
Dziękuje z góry za odp .

No więc czym różnią się te trucki? Mnie też to interesuje, bo noszę się z zamiarem ich zakupu...

Ps. Temat z którego wziąłem cytat został przeniesiony do kosza, przypuszczam, że po prostu traktował o tensorach, ale nie potrzebnie był w nowym temacie. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pierwsze trucki to Mid'y, czyli o średniej wysokości.
Drugie trucki to Low'y, czyli niskie, no i pro model Rodney Mullen.
Teoretycznie niższe trucki polecane są bardziej do flipów (deska niby szybciej się obraca), a wyższe do grindów.
W praktyce-indywidualne preferencje, co kto lubi, ale wydaje mi się, że pomiędzy truckami low i mid nie ma wielkiej różnicy. Pewny nie jestem, ale to jest chyba jakieś 0,4-0,6 cm różnicy.

Napisane Mar 8, 2010, 10:25 pm
Buty Etnies Buty franczesko 365 3
Jezo

Jezo
Wiadomo, że w temacie o butach, który ma 18 stron na a.pl zawsze znajdzie się jakiś młotek, który się wypowie nawet jak nie widział tych butów na oczy, ale pisząc, że każdy, kto mówi, że Etniesy są słabe, nigdy ich nie miał, trochę przesadziłeś..;)
Ale fajnie chociaż, że to zauważyłeś.

Napisane Mar 15, 2010, 3:42 pm
Jezo

Jezo
shaggySB powiedział(a):
Ogólnie, to najlepiej mi się jeździło w etniesach i nike sb. Ci którzy mówią, że są słabe nigdy ich nie mieli. Buty dobre na dsk, na pewno są lepsze ale złe nie są.

Taaa...Pewnie w ogóle na desce nie jeżdżą wszechwiedzący mistrzu...
Praktycznie z każdą firmą tak jest, że nie możesz jej ocenić mając jedną parę butów, co najwyżej te konkretne, które miałeś. Wszystko zależy od tego, jaki model.

Napisane Mar 14, 2010, 5:19 pm
Jezo

Jezo
elmacio powiedział(a):
Kibowaty powiedział(a):
Czy na opanowaniu, wasze buty "Etnies" tez mają napisane "Made in CHINA"? Zabuliłem 320 pln za buty i nie wiem czy wytrzymają miesiąc. Czekam na odpowiedź!

Wszystkie buty są robione w ChRL -_-

Nie wszystkie...
Aż z ciekawości sobie posprawdzałem swoje i oprócz Chin były jeszcze Indie i Wietnam oraz częściowo w Chinach, częściowo w Korei.

Napisane Mar 8, 2010, 10:35 pm
Amok Skateboards Colours of our minds Filmy SV - dyskusje Riddick5822 19 1
Jezo

Jezo
Nawet fajny, chociaż piosenki mi nie do końca podchodziły.

Napisane Mar 14, 2010, 12:10 pm
Za wąskie trucki - problem Sprzęt kajetans2 20 1
Jezo

Jezo
Teoretycznie najlepiej jest jak końcówki osiek ma na równi z krawędzią blatu, ale w praktyce małe różnice nie stanowią żadnego problemu...Pewnie nawet tego nie poczujesz, chyba, że będziesz się bawił w jakieś tricki typu primo itp. to może ci być troszkę trudniej.

Napisane Mar 14, 2010, 12:06 pm
Speed Demons Sprzęt sic9 584 1
Jezo

Jezo
Nikolaa powiedział(a):
Hej.
czy na początek mojej przygody z deską, ta deska będzie dobra:
http://systemsklep.pl/kompletna-deskorolka-speed-demons-tiger-7-6.html?soteshop=c8b030a3f69b7f256505111dbdd47597
Mój rozmiar buta to 39-40. (;

Bierz tą albo kompletnego Darkstara.

Napisane Feb 21, 2010, 10:38 pm
FLIP P2 nowa technologia decków Sprzęt skatepat17 49 1
Jezo

Jezo
Te deseczki są całe z jakiegoś sztucznego tworzywa?

Napisane Feb 1, 2010, 5:17 pm
Decki Sprzęt Jankes4 12 1
Jezo

Jezo
miki93 powiedział(a):
girl - chocolate
mystery - zero - $lave
DGK - organika - expedition one(?)
Jeszcze na pewno coś jest, sprawdzę i zedytuję jak znajdę.

edit: Mam wrażenie, że jeszcze blind - almost - darkstar - enjoy - cliche - speed demons (fabryka dwindle distribution), ale pewności nie mam... I jeszcze alien worshop - habitat (ta sama dystrybucja i właściciel), ale też nie mam 100% pewności.

DGK-Organika-Expedition One i jeszcze chyba Gold Wheels

Napisane Jan 30, 2010, 11:19 am
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>