Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Ubiór Pozostałe alsen2 441 1
Bloomi

Bloomi
Zgadzam sie z : alsen2. To ze sluchasz np rocka to nie znaczy ze nie mozesz zalozyc na  siebie luznych spodni zamiast rurek (takie poroewanie) :D. Ja osobiscie slucham zarowno rocka punk rocka itd oraz rapu ;]. Ubieram sie roznie czasami typowy "emo pasek" i punkowa koszula co wcale nie znaczy ze jestem emo a czasem po prostu elegancki zielony pasek osirisa i moje piekne DC :D ;].  pozddro dla wszystkich ktorzy ubieraja sie jak chca  a nie tak jak nakazuje im styl muzyki ktorej sluchaja  B) B) B)

Napisane Nov 6, 2007, 9:06 pm
Treningi na wyzszy skok Tricki Radzio14 71 1
Bloomi

Bloomi
Dobrą opcja jest tez cos co niedawno zaczalem cwiczyc : po prostu 300/400 skokow na skakance oczywiscie nie na raz tylko kilka razy dziennie poskakac i zrobic przynajmniej takich 300 skokow np w seriach po 60 albo po 50. Ja robie 6x dziennie po 50 podskokow  i jest loozik chociaz narazie rezultatow jeszcze nie ma (przynajmniej widocznych) ale cwicze to dopiero 3 dni. Wiec poskaczemy, zobaczymy . Polecam    :P :P

Napisane Nov 6, 2007, 8:46 pm
Kryty skatepark (Łódź) Pozostałe Bloomi 19 1
Bloomi

Bloomi
ogolnie : czy ktokolwiek ma jakies informacje o krytym skateparku w pieknym miescie Łodzi albo w okolicach ?  Bo nie wyobrazam sobie cala zime nie jezdzic na rolkach !! Jak ktos cos slyszal albo wie na ten temat plz piszcie ;]  :P  :P  :P

Ikona posta Napisane Nov 6, 2007, 8:40 pm
Fingerboard camp Pozostałe nexpo 161 1
Bloomi

Bloomi
Ja bym pojechal ;p no problem ;] B)

Napisane Nov 6, 2007, 8:32 pm
Buty Etnies Buty franczesko 365 1
Bloomi

Bloomi
Ja nie jezdze na desce, ale moj ziomek mowi ze na deche najlepsze sa wlasnie etniesy, DC i ADIO ^^)

Napisane Nov 6, 2007, 10:47 am
spotkanie w Łodzi 17.11 12:00 Manufaktura Meetingi piasek43 86 1
Bloomi

Bloomi
Postaram sie byc ;] ale gdzie dokladnie bdziecie ??

Napisane Nov 5, 2007, 10:01 pm
Jumpstyle Breakdance Pela92 116 1
Bloomi

Bloomi
To wyglada troche jak "bans do smerfnych hitow" :/ sorry ale mnie to nie podnieca :D

Napisane Nov 5, 2007, 9:17 pm
Czy sądzisz, że dziewczyny moga tanczyc?? Breakdance puffgirl 165 1
Bloomi

Bloomi
Ja nie tancze breaka ale uwazam ze laski moga tanczyc i nawet powinny tanczyc breaka ;p  B)

Napisane Nov 5, 2007, 9:15 pm
Gitary Rock / Metal Punkd89 1739 1
Bloomi

Bloomi
Niemiecki Hohner. Tania i dobra gitara  ;)

Napisane Nov 5, 2007, 9:00 pm
Red Hot Chilli Peppers Rock / Metal oLdZiNiuSs 277 1
Bloomi

Bloomi
Kocham red hotow ;] nigdy nie slyszalem zadnej zlej piosenki :D a mam cala dyskografie to jedyny w swoim rodzaju zespol!! podziwiam ich  B)

Napisane Nov 5, 2007, 8:57 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>