Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
moje pierwsze sv Pozostałe magra 294 1
AERO

AERO
Pierwszym SV jaki oberzałem był chyba Globe - Opinion (ale nie mam pewności). W każdym razie to był dopiero początek mojej przygody z deską i oglądałem SV-ki jedna po drugiej trochę jakby z obowiązku hehe. Wrażenia były takie, że pomyślałem sobie: przecież to wcale nie jest takie trudne... ale po wyjściu z deską na ulicę szybko zmieniałem pogląd na trudność skateboardingu hehe. Po obejrzeniu kilku różnych SV spodobały mi się produkcje deskorolkowe i już nie oglądałem ich "z obowiązku" tylko po prostu dlatego, że inspirowały.

Napisane Dec 15, 2007, 11:13 pm
Ocalmy Pomnik Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie... Miejscówki marcinw 41 1
AERO

AERO
Jestem z Rzeszowa, na pomniku i skateparku skatuję regularnie i absolutnie nie zgadzam się na wyburzenie tego miejsca. Najpierw hotel teraz pomnik ? Nie ! Kościelni zza muru są zbyt chciwi, a wiecie co chcą tam zbudować ? Piętrowy parking, na nim ogrody, a na koniec wszystko to zagrodzić murem aby było tylko dla nich. Skandal ! Pomnik musi zostać.

Napisane Jun 4, 2007, 10:44 am
Snowskate Snowboard kubamichba 191 1
AERO

AERO
Snowskate... super sprawa. Właśnie chcę kupić deskę do takiej jazdy, ale tą taką z płozą, nie sam blat. Jeśli ktoś zna jakieś sklepy on-line gdzie można je kupić albo ma na sprzedaż to niech napisze, będę wdzięczny.

Napisane Jan 27, 2007, 7:03 pm
Habitat- Mosaic Filmy SV - dyskusje bor0wqas 28 1
AERO

AERO
Habitat - Mosaic... to chyba najlepszy film deskorolkowy jaki widziałem. Świetna, lekka, ładna, nastrojowa muzyka... ukazanie piękna deskorolki... dobre triki i skaterzy mający swój niepowtarzalny styl. Świetna produkcja i tyle.

Napisane Dec 4, 2006, 5:10 pm
gleby Pozostałe bartek95 39 1
AERO

AERO
Bardzo dobra sekcja z upadkami była w jednym z filmów Trasher'a, a jeśli chodzi o takie hardcore'owe to Black Label i Zero, również w flmie Shorty's'a było sporo krwi.

Napisane Nov 24, 2006, 11:50 pm
Obrobiona montażówka Sprzęt CrashFB 34 1
AERO

AERO
... A gdy już wszystko zawiedzie pomyśl o nowym blacie.

Napisane Nov 23, 2006, 10:04 am
Śmieszne filmy Humor me4891 404 1
AERO

AERO
Hymn w wykonaniu prezydenta:

Uznanie w Wielkiej Brytanii:

Radiowóz w akcji:

Napisane Nov 19, 2006, 1:21 am
Przyjemnośc z jazdy? Pozostałe wszyszka 240 1
AERO

AERO
Kiedyś wyszedłem na deskę i jadąc na miejscówkę jakoś tak sobie pomyślałem, że fajnie jest tak mieć czas i pojeździć sobie na desce, nawet nie robiąc żadnych trików tylko po prostu jadąc sobie. Jednak zdecydowanie więcej przyjemności dostarcza robienie jakichś trików.

Napisane Nov 18, 2006, 11:32 pm
Jazda w zime Pozostałe Ivor 107 1
AERO

AERO
W Rzeszowie nie ma specjalnych miejsc do jazdy w zimie. Ostatnią nadzieją są odgarnięte od śniegu parkingi i jakieś zadaszone miejsca, których niedość, że nie ma prawie wcale to i tak są o bardzo małej powierzchni. A o jakimś miejscu do jazdy podczas deszczu to nawet nie ma co myśleć.

Napisane Nov 18, 2006, 11:22 pm
Śruby Sprzęt C1RCAsk8 25 1
AERO

AERO
Też to zauważyłem i nie zawsze da się do końca dokręcić. To chyba zależy od firmy jaka produkuje blaty chociaż dokładnie nie wiem, jednak spróbuj dokręcić śruby na siłę... może akurat się uda.

Napisane Nov 17, 2006, 10:12 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>