Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Siłownia Extreme skejcikkk 764 7
Mentos99

Mentos99
danlancher powiedział(a):
Czlowieczku,na temat przybierania masy wiem wiecej niz ty i to z doswiadczenia a nie teorii forumowych.

Cytuj:
Rok temu w 2 miechy na diecie i suplach (3kg Mass XXL - jedna z najgorszych) przybylo mi 6kg...potem odpuscilem bo nie dalem rady juz...

Cytuj:
nie ejst w 100% dobra bo nie mam czasu i ochoty na kurczaki 5x dziennie) ledwo 2kg mi przybylo...

Widzę właśnie te Twoje pojęcie o diecie skoro chcesz 5 razy dziennie kurczaki jeść i przybywa Ci 6kg w 2 miechy - ciekawe jak tam Twoj bf. Jak Ci będzie co miecha 1kg masy mięśniowej przybywać to będzie git

Cytuj:
I nie *****l ze na mase jest dieta bo walki tuszczu na brzuchu to nie dla mnie...bez dobrego treningu nic nie bedzie.

Zanim kompletnie się zbłaźnisz poczytaj trochę o żarciu, bo 70% to dobra dieta a 30 % to trening

Grzecznie zwróciłem Ci uwagę z dietą, bo nic nie napisałeś o niej i dałeś fbw, które idzie o kant dupy rozbić, a Ty najeżdżasz na mnie jakbym Ci matkę zabił. Daj do oceny ten Twój plan i dietę cud na odpowiednie forum kulturystyczne i zobaczmy czy warto  najeżdżać

Napisane Feb 9, 2011, 7:56 pm
Mentos99

Mentos99
na mase to jest dieta a nie cwiczenia

Napisane Feb 9, 2011, 3:46 pm
Mentos99

Mentos99

Czytalem ,ze FBW tez dobry jest na mase,niektorzy ze splita sie na niego przesiadaja... A podobno split dla ekto nie jest wskazany...

FBW to ogolnorozwojowka dla poczatkujacych po ok 3 miechach przesiada sie na splity

Napisane Feb 8, 2011, 10:24 pm
Mentos99

Mentos99
Karas93 powiedział(a):
Na starcie, przed pójściem na siłownię.
Naucz się czytac ze zrozumieniem.

Teraz zrobiłeś z siebie błazna, bo o tym napisałem właśnie Panie kolego, że przed pójściem na siłownię miałeś już masę i teraz trzeba rzeźbić, bo lato coraz bliżej.
Dam sobie rękę uciąć, że skoro masz takie elo elo geny to przy rzeźbie odpuszczasz nogi, bo pewnie duże biegasz i grasz w piłkę ćwiczysz 7 razy w tygodniu, a michy nie trzymasz, bo to dla bab.
Cytuj:
Zresztą, skoro jesteś 99, to masz 12lat - brawo!

Widzę, że 93 wkroczyło w rocznik osiemnastek i im się w dupach poprzewracało

Napisane Feb 8, 2011, 8:18 pm
Mentos99

Mentos99
Karas93 powiedział(a):
Miałem masę na starcie, siła była ogarnięta - zabieramy się za rzeźbę.

rzezbe czego? kosci? zajebiste geny masz skoro juz na starcie mase miales

Napisane Feb 5, 2011, 3:21 pm
Mentos99

Mentos99
barmik2 powiedział(a):
Witam.
Chciałem zapytać jakie jest wasze zdanie/nastawienie co do odżywek.
Bierzecie? polecacie? trzymacie sie z dala jak np. pita?
Jakieś plusy, minusy?

jesli Twoj staz jest krotszy  niz 12 miesiacy to Twoj organizm nie potrzebuje odzywek,  jezeli widzisz, ze masz ewidetny zastoj to wtedy mozesz pomyslec nad odzywkami. Pamietaj, ze najwazniejsza jest dobra dieta, a potem odzywki
Ja sam obecnie mam tylko bcaa, gainer + witaminy jakies : p

Napisane Jan 2, 2011, 4:09 pm
Mentos99

Mentos99
SzczurFb powiedział(a):
SzczurFb powiedział(a):
(nie o toku myślenia ludzi z sfd).

Co z nimi nie tak? ( z ciekawosci)

Prócz paru osób dla mnie nie ma tam ogarniętych ludzi, może kiedyś byli, teraz się nie wypowiadają. Zakładając temat odnośnie zaczęcia treningu i dając dietę i zarys treningu(wszystko do poprawy) otrzymywałem odpowiedzi "kolejny taki temat" lub "wez kreatynę na pompe jeszcze" mówię tu o swoim temacie. Jest dużo fajnych artykułów ale na ich temat już ciężko jest porozmawiać.

to idz na KFD, a jak u nich w sklepie cos kupisz to masz VIPA i dostep do dzialu gdzie odpisuja Ci tylko administratorzy wiec nie napisze Ci koles 15 lat ze poleca Ci krete z doswiadczenia

Napisane Dec 30, 2010, 9:00 pm
Zegarki Dodatki MacMan 222 1
Mentos99

Mentos99
bialy casio gshock 6900 bape

Napisane Feb 2, 2011, 11:34 pm
Przemoc w szkole Hydepark FASTER 255 1
Mentos99

Mentos99
tomekas powiedział(a):
zaraz zleciało się 10 innych chcąc lecieć na ustawkę.

o tego typu ustawkach pisal juz chyba rychu w temacie FIGHT CLUB, jeden sie bije a reszta czasem szturchnie

Napisane Dec 3, 2010, 9:33 pm
Horror Hydepark bula1111 1473 1
Mentos99

Mentos99
jako fan zombie polecam film z 2009r "The Horde" ktory po trailerze przypomina mi gierke Left4Dead
KLIK

Napisane Nov 11, 2010, 11:15 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>