Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
3x MITT gen 4 - parę rarytasów Sprzedam beaverr 3 3
beaverr

beaverr
ostatnie godziny licytacji!

Napisane Nov 24, 2012, 2:41 pm
beaverr

beaverr
już jedna deska poszła ;)

Napisane Nov 20, 2012, 8:27 pm
beaverr

beaverr
KLIK

Napisane Nov 17, 2012, 7:50 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 3
beaverr

beaverr
paczek95r powiedział(a):
Chciałbym, żeby mi rodzice buty kupowali, na nie mogę tylko pracować w wakacje, a jak ich nie ma to kupuje coś taniej na internecie a później to drożej sprzedaje. Wolę się więcej namęczyć i mieć coś oryginalnego, już nie chodzi o to, że fejków na ulicy nie odróżniają, ale o sam fakt, że TO SĄ MOJE ORYGINALNE BUTY, mam większą radochę z oryginalnych niż tylko "oryginalnie wyglądających". Zresztą nie będę płacił komuś za samą produkcję, bo nie po to ktoś pracował na bryła, wyglądem i systemem, żeby byle chińczyk mógł zrobić to samo i sprzedać o 100 zł mniej... Nie którzy stąd mimo swojego wieku macie taką logikę, że aż mnie skręca. A teraz mnie ciorajcie i przepraszam, że mam 16 lat, swoje zdanie, zwracam uwagę starszym i kupuje oryginalne buty...

nie jest to nierealne uzbierać 100zł co miecha, 3msc zbierasz i latasz w am'ach proste i raczej gdy tak ktoś robi to nie należy płakać ;] nie masz hajsów nosisz za 150zł, masz hajsy nosisz za 300zł, ja kupuje fajne buty za 180-220zł i jakoś żyję

Napisane Jun 5, 2011, 9:30 pm
beaverr

beaverr
jak komuś nie nie podobają buty pokroju dunki, am, nb, saucony i inne to niech tu się nie udziela, bo to temat o kicksach, a nie glanach i innych 'niezniszczalnych' butach

a co do amów kogoś tam, to imo są one mega brzydkie, czego ty wymagałeś jak po 1sze to 90, a po drugie za 200zł niezniszczalnych ermaksów nie kupisz

Napisane Mar 17, 2011, 2:55 pm
beaverr

beaverr
Mygas powiedział(a):
beaverr powiedział(a):
chukka lowy takie mają coś do siebie, ja w swoich 3razy byłem i już musiałem butaprenem mazać podeszwę, a paru znajomych mają vansy i nie sypię się to tak szybko. zazwyczaj w takich trampkowatych butach z czasem takie coś się robi, ale nie po 2 wyjściach. na suche dni czekają :)

Widocznie nie potrafisz chodzić. Ja nigdy czegoś takiego od chodzenia nie mam  ;)

to chyba nie ode mnie zależy jak mam lakaje i na desce trochę męczone, ubiegły rok całą zimę przechodziłem i nic się nie rozkleja a tu 2razy do szkoły poszedłem ;]

Napisane Feb 22, 2011, 6:53 pm
Ubrania Ubrania orson91 6699 4
beaverr

beaverr
ja za 20 na wyprzedaży w reserved (bardziej takie nad jezioro, z cieniutkiego materiału), w galeriach jest dużo takich - tylko ciężko trafić na jakiejś normalne kolorystyki, a nie pstrokate jak to większość masowych ubrań ;]

i w newyorkerze kolejną parę, ale to już za 100zł kupiłem i to normalny gruby materiał

Napisane Apr 3, 2011, 10:58 pm
beaverr

beaverr
Sewer powiedział(a):
mmatt powiedział(a):
To ja już wolę ziomków w takich dresikach niż bananowców w pstrokatych bluzach od stoprocent, brzydkich najkach,  workowatych spodniach i ch*jowych njuerkach na włosach jak ludziki z klocków lego.

propsuje

nie popadajmy ze skrajności w skrajność :D

Napisane Mar 13, 2011, 7:54 pm
beaverr

beaverr
orson91 powiedział(a):
A, to przepraszam w takim razie, pomyliłem Cię z kimś innym z forum ;) .
Poważnie, nie dziwi mnie taki widok na ulicy.

hehe jakby zdziwił to by ciężko było się uśmiechnąć potem, w białym może nie jest jakoś strasznie, tylko jak się trafi w złym czasie na złą ulicę to nie ciężko oberwać :)

Napisane Mar 12, 2011, 10:20 am
beaverr

beaverr
taki dresik jest czasem przydatny, sam chętnie bym jakiś przygarnął
co innego jak chodzić w takim cały czas ^^

Napisane Mar 10, 2011, 8:24 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>