Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[BMX] HARO 400.1 Na początek do "wyrobienia się"? Sprzęt Elek93 7 4
Elek93

Elek93
Dzięki za pomoc, doceniam to.

Napisane Feb 7, 2013, 8:37 pm
Elek93

Elek93
Nówka sztuka cena z wliczoną wysylka kurierską.

Napisane Feb 7, 2013, 1:51 pm
Elek93

Elek93
Dzięki za odpowiedź. Jak juz pisałem nie znam się na bmx a ten model wybrałem na podstawie wskazówek losowych osób na skateparku (jeżdżę już kilka lat na desce). Jedyne czego się dowiedziałem to to że ważne właśnie by rower był z chromoly a nie hiten a crank powinien być 3 częściowy. Z ciekawości spytam która część w tym rowerku nie jest z chromoly bo z tego co wyczytałem to właśnie wszystko wykonane jest z tego materiału. Czy 1100 to uczciwa cena za tego bmx?

Napisane Feb 7, 2013, 1:20 pm
Elek93

Elek93
Chciałbym spróbować swoich sił w bmx. Jeszcze nie wiem co mnie kręci dlatego chciałbym cos uniwersalnego. Mam 178cm wzrostu,ważę około 60 kg i mam 19 lat. Wpadł mi w oko rower HARO 400.1 model z 2011 roku. Czy będzie to dobry wybór? Składa się on z takich części :

Frame: 5 tube crmo frame w/removable brake mounts - 20.5" TT Fork: 1 1/8" Full Crmo- Threadless w/tapered legs Cranks: 3 pc. tubular Crmo 175mm Bottom Bracket: Sealed Mid Pedals: Haro "Recycled" plastic Sprocket: 25T Freewheel: 9T Bars: Full Crmo - 8" rise w/20.5" frame Grips: Counterfeit Rear Hub: 14mm axle CassetteFront Hub: 36H Alloy shell sealed bearing. 3/8" Rims: Alienation 36H Frt/36H Black Sheep DW Rear Tyres: Oydssey Aitken 20x2.125 F / 20x1.95 R Seat: Haro Plastic Pivotal Seatpost: Pivotal

Napisane Feb 7, 2013, 9:22 am
Wasz najgorszy blat Sprzęt pagus97 71 1
Elek93

Elek93
Moim najgorszym blatem był blat pod logiem skateshopu chrom (nie wiem czy to jest tylko jeden sklep czy większa sieć). I to nie dla tego że złamał się szybko bo trzymał ponad 3 miesiące ale po nie całych 2 tygodniach zrobił się miękki i nie miał wcale popa.

Napisane Aug 17, 2011, 12:44 am
Konkurs Hero Factory Pozostałe olaf 83 1
Elek93

Elek93
szybcior powiedział(a):
alieeen123 powiedział(a):
szybcior powiedział(a):
Filmik
1.Hospital flip to 50-50
2.Kickflip underflip
3.Light flip (Mój wymysł ;D)
4.Frontside Big heelflip
5.Backflip to 50-50 Backflip out
6.Hardflip to nose grind
7.Kickflip to Blunt stall to frontside pop shove-it backflip out (Na filmie jest błąd w nazwie)
8.360 double flip
9.Nightmare flip to nose grind
10.360 Hardflip
hahaahhahahahahahaahhahahahhahaah . night mare flip haha back flip haahahaha !!!! ten twój niby '' back flip '' to jest zwykłe deskorolkowe imposible z boxów  lub impossible ale bez palca omg ! na h dajecie badziewne filmiki jak i tak nie wygracie bo jest pozamiatane ! wygra albo Alf albo LDK.!

Nightmare flip eee? a sądzisz że taki trik nie istnieje? to wpisz na yt....(varial double flip).
Nazwij inaczej impossibla bez palca...
nie udzielaj sie jak niewiesz

W Polsce przyjęło się Janusz flip i chyba używa się również nazwy imposible flip.

Napisane May 7, 2011, 10:53 am
dwulicowość sportowa Pozostałe andiko 37 1
Elek93

Elek93
Jeżdżę na desce, na fb, na rolkach, spotykam się ze znajomymi i gram na xboxie. Na czas nie narzekam bo zawsze znajdzie się go trochę, narzekam tylko na pogodę i na deszcz. Zdaję sobie sprawę że gdybym jeździł tylko na desce/tylko na rolkach i spędzał bym tak cały dzień to teraz byłbym z 3x lepszy ale jakoś nie ubolewam nad tym. Trochę bardziej podchodzi mi deskorolka może dlatego że dłużej na niej jeżdżę ale rolki też są fajne, wadą jest to że przy desce wystarczy trochę flatu a do rolek potrzebujesz rurę/murek no ale nie o tym jest temat. Wyczilujcie trochę, to nie jet jakaś pier***na sekta która zakazuje ci uprawiania innego sportu/posiadania innego hobby a to że zabierając się za więcej rzeczy jednocześnie będziesz wolniej progressował jest oczywistym faktem.

Napisane Jan 16, 2011, 11:17 pm
co do kółek birds'a Sprzęt lumax13 5 2
Elek93

Elek93
fejs1989 powiedział(a):
Nie do konca mu pomogłes...
Chodzi o to, ze koła są z rdzeniami, które imitują łożysko, jednak mozesz je wyjąc i w ich miejsce włozyc lozyska, ktore w przyszlosci byc moze sobie zakupisz.

Słuchaj, głównie staram się być uprzejmy ale jak gówno wiesz i w nogach śpisz to proszę cię nie udzielaj się, to nie są grandy gdzie wkładane są krążki tworzywa sztucznego o wymiarach łożysk. Birds posiada zwykłe rdzenie, takie tuleje z metalu czy tam aluminium. A koła "pod łożyska" to jak sama nazwa wskazuje koła do których musisz dokupić łożyska.

Dziękuję, dobranoc

Napisane Nov 5, 2010, 12:51 am
Elek93

Elek93
A chodziłeś ty może do szkoły? Czy "/" nie znaczy czasem "lub"?
Chodzi o to że możesz wybrać z rdzeniami (Takie zakładasz na ośkę i śmigasz) LUB pod łożyska, do tych drugich musisz dokupić łożyska żeby jeździć.

Napisane Nov 4, 2010, 9:08 pm
Jak powiesic blat na scianie?! Pozostałe oliwier27 14 1
Elek93

Elek93
Wbij gwoździa albo wkręć śrubę do ściany, a deskę powieś na żyłce, uwierz mi- Nie pęknie.

Napisane Nov 2, 2010, 11:46 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>