Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Studia 2007-2008 Hydepark Wojtass 45 1
Nacho

Nacho
A co mi tam, też się przyłącze.

Kraków, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości, Zarządzanie i Marketing.
;)

Napisane Dec 7, 2007, 9:11 pm
Snowbordzisci co robicie z snowboardem w lato?? Snowboard Tural100 54 2
Nacho

Nacho
Co jak co, małopolskie snowparki są zwyczajnie biedne. Tak na dobrą sprawę ja bym tego nawet snowparkiem nie nazwał.
Że co, Zakopane? Bieda aż piszczy, Chochołów to samo.
Jeśli gdzieś masz trzy rurki to jeszcze nie znaczy, że jest to snowpark. ;)
Bądźmy szczerzy, jedyny snowpark w Polsce to Red Bull Monstairs. Ten jest OK.

Poza tym, nie mam zamiaru znowu wydawać na deskę góry kasy jeśli będą mógł na niej pojeździć tylko miesiąc w roku.

Napisane Dec 7, 2007, 12:51 pm
Nacho

Nacho
No tak, to naprawdę spory problem dla fanów tego pięknego sportu. B)
Kiedy jeszcze mieszkałem na Dolnym Śląsku i miałem dosłownie rzut beretem do zachodniej granicy, wypadało się co chwila z kumplami do Austrii gdzie można było śmigać all year long. :P
Teraz po przeprowadzce do Krakowa, zastanawiam się czy w ogóle warto taszczyć tu ze sobą deskę bo za dużych perspektyw na zimowe szaleństwo w tych okolicach nie mam.

Napisane Dec 7, 2007, 9:39 am
Quady - ATV Extreme esunderground 17 1
Nacho

Nacho
Swego czasu śmigało się na torze uklepanym przez znajomego. Kumpel ma ojca w budownictwie. Załatwił koparę i zrobiliśmy sobie tor pierwsza klasa. W każde wakacje lataliśmy tam jak szaleni. Do tego kilkadziesiąt metrów dalej było małe jeziorko, więc w lecie najpierw babraliśmy się w ziemi na quadach, a później plum do wody. ;)

Napisane Dec 7, 2007, 9:50 am
Ojciec chrzestny Hydepark warchlak 35 1
Nacho

Nacho
Książka to absolutny hicior. Pamiętam jak dostałem ją kiedyś na urodziny od mojej już byłej dziewczyny. Chyba z żadnego prezentu tak się nie cieszyłem. Chociaż potem narzekała, że w pociągu, którym jechaliśmy nad morze czytam zamiast zajmować się nią, ale tak to już bywa z prezentami. :)
Filmu nawet nie będę komentował, bo to całkowicie zbędne.

Napisane Dec 7, 2007, 9:34 am
Horror Hydepark bula1111 1473 1
Nacho

Nacho
Ja tam horrory uwielbiam, zwłaszcza te stare.
Ahhh to wysysanie zombiemu oka odkurzaczem. ^^)

Tak btw. to polecam 1408, genialny film.

Napisane Dec 7, 2007, 9:31 am
gdy przychodzisz na bani Hydepark niemka111 36 1
Nacho

Nacho
Ja to już zasadniczo nie mam tego problemu, bo wyprowadziłem się do Krakowa, żeby trochę postudiować. ;)
A za starych, dobrych licealnych czasów? Prawdę mówiąc to rodziców miałem na tyle równych i starszego brata, na tyle rozpitego, że rodzice nawet nie zwracali na mnie uwagi kiedy przychodziłem do domu na %. Zresztą, ja i tak jak wychodziłem na imprezę to przeważnie wracałem prawie całkiem trzeźwy, parę drinków i wsio. Inna sprawa jak trafiały się ostrzejsze popijawy, wtedy w sumie też do domu wracałem prawie całkiem trzeźwy. Tyle, że po 3 dniach, bo nocowałem najczęściej u kumpla. B)

Napisane Dec 7, 2007, 9:17 am
Golenie nog itp Hydepark umfbiker 493 1
Nacho

Nacho
Tak po pierwsze to się przywitam, bo to pierwszy mój post na tym forum.
A co dalej?
Przegrało się trochę lat w kosza i mogę powiedzieć tyle, że nieogolone pachy u przeciwnika, który akurat przypadkiem przejechał Ci swoimi kudlami po nosie starając się wsadzić piłkę do kosza, to nic przyjemnego. Jak już się nad tym zastanowisz, to nie chcesz, żeby ktoś miał takie odczucia po grze z Tobą i sam je golisz.
Więc golę bez problemu, w zasadzie plecy też (co jak co, ale tam włosy to mnie niesamowicie denerwują). Klatkę póki co sobie odpuszczam, jeszcze nie jest tak źle. ;)

Napisane Dec 7, 2007, 9:03 am
<< poprzednia 1 następna >>