Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Nasze własne nagrywki i produkcje Rap / Hip-Hop FilipPzn 2164 3
Bulldogh

Bulldogh

Napisane Mar 21, 2012, 7:32 pm
Bulldogh

Bulldogh
Salamalejkum

WTC remix channel 10 live from da Frontlajn

PIZ

Napisane Mar 1, 2012, 12:18 am
Bulldogh

Bulldogh
Pomimo zakłóceń transmisji wciąż jesteśmy na łączach i nadajemy nr 4 prosto z jaskiń Pasztunistanu

PIZ

Napisane Feb 22, 2012, 5:07 pm
[HH] Oceń utwór którego słucha osoba wyżej Rap / Hip-Hop Kamil6121997 644 4
Bulldogh

Bulldogh
7/10
ode mnie kawalek, ktorym mega zajaralem sie prawie rok temu

Napisane Mar 16, 2012, 9:46 pm
Bulldogh

Bulldogh
średnio mi podchodzi ten kawałek 5/10
ode mnie leci Crown Heights Killa

Napisane Mar 3, 2012, 12:41 pm
Bulldogh

Bulldogh
7/10 fajne brzmienie i ciekawy tekst
ode mnie leci Mega

Napisane Feb 19, 2012, 8:43 pm
Bulldogh

Bulldogh
mocne 8, bo po prostu lubie ten kawalek
ode mnie cos z Toronto czyli Madlocks w swietnym jak dla mnie numerze Gusto

Napisane Feb 13, 2012, 10:38 am
90's hip-hop Rap / Hip-Hop jamie_thomas 20 3
Bulldogh

Bulldogh
Slick Ricka akurat najbardziej kojarze wlasnie z przepaski na oko, bo akurat Nim (pomimo ciekawego stylu) jaram sie dosc srednio.
Ja na dzis wrzucam ekipe rodem z Bostonu - The Almighty RSO, w ktorej sklad wchodzili E-Devious, Ray Dog (obecnie lepiej znany jako Benzino), Tony Rhome i DJ Deff Jeff. Choć sklad dzialal w latach 1986-98 to dopiero w '96 wydali swoj pierwszy LP "Doomsday: Forever RSO" (wczesniej bylo kilka singli i EP "Revenge of da Badd Boyz").
[info na podstawie Wikipedii]

Napisane Feb 21, 2012, 9:57 am
Bulldogh

Bulldogh
A.Z. (Azie Faison pochodzacy z Harlem, NY) którego klip wrzuciłem to nie ten AZ (naprawde nazywa sie Anthony Cruz, pochodzi z Brooklynu, NY) który nagrywał z Nasem, to jest po prostu zbieznosc ksyw.
A film polecam, bo niezle pokazuje zycie ówczesnego Harlemu;
chyba nawet jest na YT, ale nie wiem czy z PL napisami

no i żeby nie bylo offtop, to kilka kawalkow, ktore laczy czlowiek, ktorego chyba nie trzeba przedstawiac - DJ Premier ("best producer alive" jak to REKS nawinal)

Napisane Feb 20, 2012, 12:51 pm
Bulldogh

Bulldogh
ode mnie kawałek z '91

a co do info o autorze to przytocze swoja wypowiedz z Filmweb'u a propos filmu "Paid in Full", ktory to wlasnie oparty jest na faktach z zycia A.Z.

Chciałbym tylko dodać, że film inspirowany jest autentycznymi wydarzeniami. Dotyczy życia Azie'go Faison'a, który handlował narkotykami w nowojorskim Harlemie. Po wydarzeniach ukazanych w filmie, a które miały miejsce w 1987 roku (9-krotnie postrzelony podczas napadu) porzucił narko-biznes. W 1989 roku utworzył skład rapowy MobStyle, a w 1991 nagrał album solowy (jako "AZ"). Śmierć jego przyjaciela Richa (w filmie Mitch grany przez Mekhiego Phifera) i jego młodszego brata rzeczywiście miała miejsce (w 1990 roku).

Napisane Feb 19, 2012, 9:51 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>