Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 1
Malinaa

Malinaa
A ja bym w **** duzo oddal za te naje. Jezeli ktos ma takie na sprzedaz, albo wychwyci je gdzies w necie (legity ofc.) to wyslijcie link, bede bardzo wdzieczny:

http://pickyourshoes.com/item.asp?itemname=6300

A jak nie te, to chociaz podobne. Czarny znaczek nike, reszta biala, bial-niebieska. Cos w ten desen. Prosze, bede bardzo wdzieczny :)

Napisane Feb 24, 2010, 10:29 pm
ASG- Air Soft Gun Extreme wax14 963 1
Malinaa

Malinaa
Nie bylem swiadkiem owej sytuacji, ale kumpel mi opowiadal. Jezeli sa tu ludzie, ktorzy znaja sie na airsofcie, wiedza, ze snajperke, o mocy fabrycznej 550 fps mozna przy wymianie odpowiednihc czesci dociagnac ja nawet do 750-800fps co daje naprawde zabojcza moc. No i oczywiscie kumpel siedzi w krzakach, informuja swoich o sytuacji, nagle biegnie koles. Kolega mierzy, mierzy, bierzesz zapas celownikiem i strzela. Kulka, przebila gosciowi policzek, i wyladowala w jamie ustnej, wiec takie blizny jak wy tu pokazujecie, to jest nic. Ja osobiscie biegam z m16 od p&j o mocy 430 fps, kolimatorem ACOG, glock elektryk i jakies tam pierodly jeszcze, dojdzie precka do m16, ale to na wakcje ;D

Napisane Feb 19, 2009, 10:24 pm
Kaprun Austria Snowboard losiqsk8 6 1
Malinaa

Malinaa
Czlowieku....nigdy tam nie bylem. Mialem jechac ale jednak nie wypalilo. Moj kumpel jest zawodowcem (narty) i tam jezdzi, i jak mi opowiada, o tych 3 snowparkach, w ktorych jest wszystko od najmniejszych rozmiarow do najwiekszych, to az mi slina cieknie XD

Napisane Sep 21, 2008, 10:07 am
Option Mendenhall - pomocy Snowboard Malinaa 3 1
Malinaa

Malinaa
Elo...

Mam pewien (moze i glupi) problem. Otoz waze 90 kg, a mialem zamiar kupic wlasnie ta deske (Option Mandenhall). Czy bedzie ona dla mnie za miekka? Deska moze byc miekka, ale wiecie. Zeby nie byla az taka, ze na glupiej muldzie mnie wygnie czy cos ;p Z gory dzieki za pomoc, bo moze ktos mial stycznosc z ta deska i mi podpowie ;p czy wazac 90kg moge kupic ta deske :)

pzdr

Napisane Sep 20, 2008, 6:40 pm
Blaty Element Sprzęt pietjach 382 1
Malinaa

Malinaa
Wypowiadalem sie juz w tym temacie ale kupilem nowego elementa. Jak na moja wage jest bardzo miekkim blatem. Ale jezeli ktos kur.wa mowi ze te blaty sa niewytrzymale, to albo nie mial z nimi do czynienia, albo mial feralny model. Dzisiaj, jak sobie chillowalem, zrobie fakie bigspina, nie chodzi tu o trick. Z taka dokretka, ze jakbym zrobil to na innym syfiatym blacie to by poszedl. Tail tak sie ugial, ze byl na rowno z reszta blatu. Byly rownolegle. I ani jedna warstwa nie poszla. Dla mnie to jest istny cud te blaciki

Napisane Aug 29, 2008, 8:26 pm
++Alfa++ Sprzedam marek@tg 334 2
Malinaa

Malinaa
jgavron powiedział(a):
Słuchaj marek tyle sprzedał alf, ze mu nie zależy na dzieciach a.pl, zawsze znajdzie klientów. Bardziej to, to tobie powinno zależeć, jak nie dalej śmigaj na tech decku.

*****. Totalny zal! Skoro ma AZ tyle klientow to na cholere zakladal temat? Poza tym jezeli ja juz do niego pisze a on nie odpisuje to? Mam duzo lepszy stuff od tych blatow. Chcialem kupic dla testu. OMG! Jaki ten portal juz jest chujjowyy ;/
Poza tym ja mu napisalem zeby sie do mnie odezwal i tyle. Ja je.bie  -.-

Napisane Aug 19, 2008, 12:40 pm
Malinaa

Malinaa
killer25 powiedział(a):
Malinaa powiedział(a):
Szczerze mowiac to ja bym poprosil jeden : P Napisz mia na gg ( 8032864 )  jakby to wygladalo z przesylka etc.

pzdr

No kur.wa co za tempy chui !?! TY masz do niego napisać !!!

Nie swiruj jarzebiny, bo Ci zylka w dup,ie peknie :) Nie musisz sie tak ekscytowac! :) Odziedziczyles ta ceche po starej? Co do tego ze ja sie mam do niego odezwac no to sorry, ale to jemu zalezy zeby je sprzedac czy mi? Echh, czemu niektorzy ludzie na anderze sa tak ograniczeni ;/

Napisane Aug 9, 2008, 6:06 pm
INDUSTRIAL RAILS! Sprzedam macant 36 1
Malinaa

Malinaa
Mam juz jeden rail tej firmy. Smiga sie zajebiscie, ale jedna podstawka mi sie ulamala. Kumpel na obozie nadepnal na raila i puch, poszla. Ale to nic, bo smiga sie i tak kozak. Chyba kupie tego skosno-wznoszaco-opadajacego xDD

Napisane Aug 13, 2008, 1:26 pm
sprzęt Snowboard kasalolek 14 1
Malinaa

Malinaa
Ja na poczatku wszystko za 350 kupilem ;P Ale zeby pojezdzic musisz inimum ten 1300-1500 wydac. Licze wiazania buty, blat

Napisane Aug 11, 2008, 9:15 pm
Buty Emerica Buty Kalug999 327 1
Malinaa

Malinaa
Ja mam te buty, i musze przyznac ze fajnie sie smiga ;p

pzdr

Napisane Aug 9, 2008, 2:21 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>