Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Studia Hydepark pablo007 93 1
Kroolik182

Kroolik182
pablo007 powiedział(a):
niedziak powiedział(a):
pablo007 powiedział(a):
Na co idziecie?? Co warto studiowac. Ja na pewno nie polecam politechniki. Juz sie przejechalem. Nuda i za duzo wymagaja;P Polecam ekonomie chyba sie skusze

Co znaczy, że się przejechałeś ?

Pol roku chodzilem na politechnike(inzynieria srodowiska) i jakos nie jest to zbyt ciekawa sprawa. Za duzo matematyki. No nie wiem jak skonczysz to super zawod gwarantowany, ale to jest raczej nuda. Jedyne co mnie tam interesowalo to raz na jakis czas wyklad z filozofii(tzn cwiczenia bo na wykladzie z filozofii nigdy nie bylem ;P). Nie chce sie chodzic po miesiacu :thinking:

edit. ja bylem na gdanskiej. Ale mi nie chodzi o sama Politechnike gdanska tylko jakby o idee tego typu szkol.

tacy ludzie teraz idą na studia? to smutne

Napisane Sep 6, 2009, 11:15 pm
Jaka to piosenka? Pozostałe Tajger 1154 1
Kroolik182

Kroolik182
piosenka z reklamy(informatora) coke festiwalu 2009 tam jest krótki motyw z tym na początku

Napisane Jul 19, 2009, 9:28 pm
coś psychodelicznego ryjącego Pozostałe Kroolik182 31 2
Kroolik182

Kroolik182
a co powiecie na coś takiego?

http://www.youtube.com/watch?v=GsmzNB_eXek

Napisane Jul 19, 2009, 1:40 pm
Kroolik182

Kroolik182
podajcie mi jakieś ciekawe pozycje jeśli znacie coś dobrego.

Napisane Jul 11, 2009, 12:14 am
Praca sezonowa .... Hydepark guumiis 109 1
Kroolik182

Kroolik182
co do "pracy" (heh) czy jakiś przyszły maturzysta jest zainteresowany kupnem pracy maturalnej? (pełna bibliografia, prezentacja multimedialna, 4 strony tekstu)?

ps. temat dość przyjemny, bazujący głównie na filmach.

Napisane Jun 24, 2009, 6:47 pm
woodstock 2008 Rock / Metal kubahcino 25 1
Kroolik182

Kroolik182
niedziu pójdziemy na piwo? ;] i dam ci zadania maturalne z matematyki do porozwiązywania ;)

Napisane Mar 23, 2008, 9:23 pm
Matura = Matematyka Hydepark BHT 157 1
Kroolik182

Kroolik182
BHT powiedział(a):
Te podstawowe zadania to idą łatwo, ale jak pojawiają się ułamki, pierwiastki, funkcje, sinusu cosinusy... to już dupa!

hmmm to jakie ty masz te "podstawowe" zadania? hehe

Napisane Mar 23, 2008, 9:18 pm
Studia 2007-2008 Hydepark Wojtass 45 3
Kroolik182

Kroolik182
Wojtass powiedział(a):
U mnie z fizyki wymiękły osoby ktore mialy srednia powyzej 4.75 a to istne omnibusy. Po prostu czarna magia i naprawde tylko kamikadze się odważą.
Kroolik182- to ma srednia ze fizyki nie da sie wykuc na pamięć. Trzeba się z nią urodzić. A tymbardziej rozszerzona.

Ja miałem cykl rozszerzony w liceum i mało było takich rzeczy które bym zrozumiał.

no może i trzeba się z nią urodzić, albo lubić to, ale i tak zadam ci to samo pytanie: co ma średnia do zdania fizyki rozszerzonej? tak jak gumiś wcześniej napisał, z innych przedmiotów można mieć słabe oceny, a z matmy i fizy bardzo dobry. to, że będziesz miał słabą średnią, bo popsują ci ją inne przedmioty nie przeszkodzi ci w zdaniu dobrze matury z fizyki rozszerzonej. więc o czym ty w ogóle mówisz.

Napisane Oct 1, 2007, 9:19 pm
Kroolik182

Kroolik182
Wojtass powiedział(a):
FIZYKA ROZSZERZONA???????? MASZ ŚREDNIĄ powyżej 4.75??

Bo jak nie to źle Ci wróżę.  :(

a co ma średnia do zdania fizyki rozszerzonej? wystarczy być dobrym z przedmiotów ścisłych.

Napisane Oct 1, 2007, 9:09 pm
Kroolik182

Kroolik182
niedziak powiedział(a):
No ja też się wybieram na ten sam kierunek, ale do Wrocławia (ewentualnie Poznań) i muszę pisać matme i fizyke na rozszerzeniu, a prócz polskiego i angielskiego chcę pisać rosyjski, bo wtedy punkty za języki obce wyniosą 100%.... jakie to życie jest kurde ciężkie ; )

Cytuj:
uważaj bo z opowieści brata to wiem, że na politechnice łódzkiej jest w *****a ciezko.

To zależy na jakim jest się kierunku.

też się wybieram na politechnike wrocławską, kierunek budownictwo, albo coś związanego z maszynami.

Napisane Oct 1, 2007, 9:06 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>