Załóż konto Szukaj Pomoc


skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Homoseksualizm Hydepark Clubbasse 231 2
krytyk


krytyk
no i jeszcze jedno bo widzę że Zyga popiera pederastów a nawet adopcję. Otóż 2 tatusiów nie wychowa prawidłowo dziecka. Do tego potrzebna jest też matka i jej cechy(opiekuńczość) + ręka ojca. Podstawy psychologii miły kolego. Kurrr..jak widze takie postępowo-lewackie bzdury to nóż się otwiera...Nie boimy się inności tylko boimy się nienormalności, wynaturzenia, zboczenia, czegoś co już jest chore. TO przeraża. Niech sobie istnieją powtarzam ale niech nie domagają się rzeczy typu śluby i adopcje.
Niedlugo na ulicę(za przykladem homosiów) wyjdą manifestować miłośnicy miłości oralnej albo analnej :)

Napisane Apr 25, 2011, 2:00 pm
krytyk


krytyk
Homosie raus! Niech se żyją ale niech nie manifestują swojego homosexualizmu. Jak chcą się żenić po to by mieć prawo do dziedziczenia to mogą założyć spółkę cywilną np. "Homoś i syn", do tego nie potrzeba ślubu więc to kłamstwo jesli mowia ze slub im jest potrzebny tylko do dziedziczenia. Propaganda homosiów prowadzi do tego że mają więcej przywilejów a jak się da komus palec to weźmie całą ręke a do tego dopuscic nie wolno. Chociazby dla tego ze homosexualizm jest sprzeczny z naturą a jak wiadomo natura jest niemal doskonala i tworzy naturalny system. Owszem w naturze tez wystepuja wyjatki w swiecie zwierzat ze są zwierzęta homo ale to bardzo rzadko i to raczej jednostkowe wybryki natury.

Napisane Apr 25, 2011, 1:30 pm
Samolot Prezydencki Się Rozbił!!! Hydepark Dakota1 211 1
krytyk


krytyk
hehe fakt...na Wawel jest zbyt wąski. Lepiej na Powąski. Tam same sławy i ludzie zasluzeni dla polskiej kultury lezą. Poza tym Lechu był związany całe życie z Warszawą. Bez sensu z tym Wawelem. Poza tym Wawel ma już swojego...smoka.
"Tyyylko koni tyyylko koni tyyylko koni tylko koni żaaal!" jak to szły slowa pewnej znanej piosenki. A na serio żal ich jako ludzi przede wszystkim.
Aha zapomniałem dodać neostradowskiej świeczki :)
[*]

Napisane Apr 19, 2010, 2:18 pm
Kolczyki u chłopaków Hydepark SkindzieL 563 1
krytyk


krytyk
pewnego dnia nie będziecie mogli podnieść się z siedzenia gdyż będziecie uginać się pod ciężarem swoich kolczyków. Kolczykować to można krowy :)

Napisane Sep 5, 2008, 12:04 pm
Wojna w gruzji... Hydepark Grucha12 80 1
krytyk


krytyk
nom jak już ktoś wcześnie wspomniał to temat na inne forum, nie ta liga intelektualna że tak powiem :D. Ruscy od zawsze byli zbrodniarzami(historia najlepiej to pokazuje) II wojna, Katyń, Czeczenia na ten przykład. "Życie tych czy owych to drobnostka to wszystko jest przecież wliczone w koszta".

Napisane Aug 14, 2008, 10:46 am
Dzieci a Graffiti Graffiti grafitka 446 1
krytyk


krytyk
no cóż..kiedyś trzeba zacząć:) Ale wpierw niech se poćwiczą na jakiś opuszczonych budynkach.

Napisane May 6, 2008, 4:31 pm
Dziewczyny i graffiti... Graffiti szark 453 2
krytyk


krytyk
hehe ehh te  15 czy tam już 16 toletnie dziewczynki..:) No cóż taki wiek...zaczynją im rosnąć różne rzeczy ale chyba nie wszystkim i się złoszczą:)
No ładnie, ładnie pani świeci cycami..yyy sorry znaczy przykładem tutaj przed milionami słuchaczy:D mówiąc takie brzydkie słowa.

A co do ryja to uwierz że chciałabyś taki mieć:D
Co do rysownia(w tym graffiti) hmmm....to radzę ci niezwlocznie zakończyć karierę w tej dziedzinie ażeby się nie ośmieszyć:D
Tak to jest z graffiti i dziewczynami(yy w tym przypadku jeszcze z dziewczynkami) - Wpuść pijaka do domu to ci sie zesra na dywan! Ot co!
Aha i rada na przyszłość moja ty dziewczyneczko....Nie pyskuj mi więcej bo jesteś za krótka:D I kończy się to taką przykrą ripostą zm ojej strony a potem nie wiesz co odpisać.
Ale i tak was kocham hehe :*:*:*:* I wybaczam...ale polskie graffiti wam tego nie wybaczy....przykre :(

Napisane May 6, 2008, 9:03 am
krytyk


krytyk
hehehe...czy to dobrze czy źle, też mi pytanie...Przykład Writerki i Erat0 odpowiada wam na nie:D
a tak na marginesie...Boże...jak te pacześniaki dostały moda na dział graffiti hehe...w sumie się domyślam:D(zboczeniec)

Ikona posta Napisane May 5, 2008, 8:58 pm
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 1
krytyk


krytyk
kościół jako budynek: TAK...nawet meczet może być hehe...byle nie przed moim blokiem:D

Napisane May 5, 2008, 8:34 pm
Jak mogłeś? Hydepark wRiTer_Ka 184 1
krytyk


krytyk
Psy są niezłe w smaku? To nie próbowałeś szkarłupni! hehehe
Po psach mam wzdęcia :(

Napisane May 4, 2008, 12:36 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>