Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Warszafski deszcz Rap / Hip-Hop DENVER 199 1
t2k

t2k
płyta jest naprawdę potężna , nie spodziewałem się ze nagrają taki kozacki materiał. orginalna płyta na półce obowiązkową pozycją dla prawdziwych słuchaczy polskiego rapu. kupuje na pewno i polecam każdemu. legenda powraca!

Napisane Jun 5, 2009, 1:21 pm
Ortega Cartel, The Jonesz Rap / Hip-Hop JSMcrew 39 1
t2k

t2k
to teraz czekamy na nową płyte, na ich stronie jest cos a'la promo.

Napisane Mar 18, 2009, 9:30 pm
Perfumy Hydepark Treyl 227 1
t2k

t2k
lacoste essential i hugo boss dark blue obecnie.

Napisane Mar 15, 2009, 9:42 pm
co myślicie o pieniądzch za malowanie reklam? Graffiti marcino86 42 1
t2k

t2k
kmaksiu powiedział(a):
czemu niby ma byc zle nie zawsze musi byc pieknie a nie dosc ze robisz co lubisz na spokojnie masz za free farby i zarabiasz a lludzie ktorzy nie lubia  malowac takich spraw i legali oznacza ze maluja tylko dla adrenaliny a nie z milosci do graffiti
jesli maluje hardkory to robie to tylko dla adrenaliny ? sorry, nie bardzo. jeden kocha bombić drugi kocha legale. miłosc do grafitów jest przy tym jak i przy tamtym.

Napisane Mar 14, 2009, 1:55 pm
HaWuDePe - tak czy nie? Graffiti lisek31 182 1
t2k

t2k
nie oszukujmy sie, chujowy jest to zawod. za nic w świecie nie pojmę ludzi, którzy jarają sie hasłem hwdp, wszedzie smarują to itd, a prawda jest taka ze psiarnia nigdy nic im nie zrobiła. zanim to napiszesz, zastanów sie dzieciaku w jakim to celu i za co to.

Napisane May 11, 2008, 2:52 pm
Dzieci a Graffiti Graffiti grafitka 446 1
t2k

t2k
mozemy wciaz na około pisac co myslimy na ten temat a prawde mowiac i tak nic to nie zmieni bo jeden z drugim gówniarzem pojdze i zrobi tak jak napisał muph22... i nie nazywajcie tego, prosze, graffiti, bo prawda jest taka ze to chuj a nie graffiti, elo

Napisane May 4, 2008, 6:22 pm
StuntDays3 Hydepark t2k 2 1
t2k

t2k
siemanko mam takie pytanie, czy ktos z was posiada moze film StuntDays 3 uliczna vendetta bądz wczesniejszą drugą czesc tego filmu ? pzdr

Napisane May 1, 2008, 2:41 pm
O.S.T.R. Rap / Hip-Hop realista 773 1
t2k

t2k
nie to ze sie chwale, ale płyte tą miałem wczoraj po południu juz, z dodatkową wersją z instrumentalami ;)) sciagnałem i wjebało mnie w fotel. płyta jest tak zajebista, ze brak mi poprostu słów aby ją opisac. 
orginal juz w drodze do mojego domu ;)

Napisane Feb 22, 2008, 2:55 pm
Jak zrobić bit? Rap / Hip-Hop harnasiek 177 1
t2k

t2k
1maj powiedział(a):
nie wiecie ile może kosztować fl studio ??

po co odrazu kupowac?
masz internet to sobie go sciagnij, bo nie jest wcale taki tani, szczegolnie te nowsze wersje.

Napisane Feb 20, 2008, 12:01 am
Najlepszy przebój podczas wrzucania Graffiti szark 292 1
t2k

t2k
za tagi na kosciele mogłbys wpierdol dostac, nie maluje sie kosciołów korku.

Napisane Dec 30, 2007, 11:10 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>