Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Candle stuff Sprzęt rachoolak 122 1
Swicheroo

Swicheroo
Dalej nikt nic nie wie o tych blatach? Z tego, co pamiętam były sosnowe, czy jakieś takie. Ale tanie, solidne i z meeega wannowatym profilem. Pojeździłbym na takim.  :P

Napisane Jun 7, 2013, 4:09 pm
Początki, pomóżcie :) Pozostałe forbidden 5 1
Swicheroo

Swicheroo
Zyga, to też nie jest aż tak oczywiste. Ja (jakieś 175cm, but 42) śmigam na 7.75, czasem węższych. Kolega (165cm, but 40) popyla na 8.0, a ostatnio dostał w łapy 8.25 i powiedział, że mu się świetnie jeździ, że łatwiej mu się wsio ląduje.
Po prostu to już zależy od doświadczenia i preferencji użytkownika. 8.0 jest taka "uniwersalna" na początek, później można pomyśleć, czy ta jest okej, czy jednak węższa. Na początek, do ollie, szuvitów będzie gites według mnie.  ^^)

Napisane Jun 7, 2013, 3:43 pm
Nasze własne nagrywki i produkcje Rap / Hip-Hop FilipPzn 2164 1
Swicheroo

Swicheroo
Powiedzcie, czy jest sens cokolwiek iść w kierunku rapu.
Tekst był, cała muzyka grana na żywo, bez jakiejkolwiek próby.
Raper... nie był trzeźwy.

Pobierz numer

B)

Ikona posta Napisane Apr 11, 2013, 10:26 pm
Xbox 360 Sprzedam lukk2oo 3 1
Swicheroo

Swicheroo
Pady przewodowe? Jeżeli nie to z odbiornikami?
i.. cena? :D

Napisane Mar 11, 2013, 4:16 pm
Blaty Bolid Sprzęt pumba13 150 1
Swicheroo

Swicheroo
A jak kupujesz przez mejla to ile to kosztuje?  ^^)

Napisane Jun 30, 2011, 4:51 pm
Jak to zrobić? Tricki Adi21 635 2
Swicheroo

Swicheroo
topinambur powiedział(a):
dobra jak zrobic kickflipa krece go ale laduje na ziemi a po chwili deska jest na ziemi ale po mnie .. mam wyzej uginac nogi hmm? pomozcie ;s

Może kręć niżej? Mniejszy pop, a zakręć szybciej...
Albo mocniej się wybij. A najlepiej połącz te dwie rzeczy!  ^^)

Napisane Jun 26, 2011, 5:14 pm
Swicheroo

Swicheroo
Mój pomysł jest taki - lądujesz na tylną nogę? BOISZ SIĘ!

Ląduj na chama na przednią, tylną się podpieraj. Jak obczaisz przednią nogę to automatycznie pierdolniesz czystego kicka/heela

Analogicznie do lądowania tylko na przednią nogę...

Mnie ta technika pomogła! sic! ^^)

Napisane Jun 3, 2011, 5:35 pm
Problem z kółkami GF i łożyskami Sprzęt mobok 9 1
Swicheroo

Swicheroo
Docisnął łoża (łożyska), ale nie było luzów.

Fajna z Cb blodni  ^^) ^^)

Topic: Kółko nie jest krzywe?

Napisane Nov 7, 2010, 8:44 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
Swicheroo

Swicheroo
Gruby96 powiedział(a):
http://allegro.pl/deskorolka-splash-trans-okazja-szybki-kurier-i1297470553.html

Czy kółka w niej będą się tukły i czy będa szybkie ? Co w ogóle o niej myślicie 9 warstw to dobrze czy nie i  utrzyma do 100kg ?

Raczej nie będą się tukły. 9 warstw to źle. A co do tych 100kg, to może schudnij deczka ^^) 

Ja bym Ci polecił kpl. Darkstara z Andegranda, a nie to gówno z allegro. Poproś kogoś, żeby Ci kasę dołożył, albo sprzedaj łóżko...

Kamylo powiedział(a):
Witam! Mam pytanie dotyczące kupna deski dla TROCHĘ bardziej początkujących. Deski się nie boję, umiem jeździć, skręcać itp, robić manuala... Nawet ollie mi wychodzi. I tu pytanie do Was: kupić deskę na części i ją złożyć, czy całą, już złożoną w miarę dobrą? Może coś mi podpowiecie czego się trzymać, czego wystrzegać, może jakieś propozycje odnośnie deski kompletnej? Proszę o pomoc :)

Kupując deskę na części wyjdzie Ci przynajmniej 400zł, za to masz 2 darkstary, a jakaś kosmiczna wytrzymałość czy coś Ci nie potrzebne. Trzymaj się kupowania desek w skejtszopach, nie kupuj na aljegro, deski (nowe oczywiście) dziel na te za 100zł z allegro i 200+ ze skateshopu. To pomiędzy tylko fajnie wygląda.

Napisane Nov 3, 2010, 7:25 pm
Jak powiesic blat na scianie?! Pozostałe oliwier27 14 1
Swicheroo

Swicheroo
Kiedyś widziałem takie białe, długie kątowniki, kuzyn ma na tym powieszony Snowboard. To jest chyba do wieszania półek, jedno ramie przykręcisz, a durgie możesz uciąć/mieć mocowanie całej deski (np. na zimę), a żeby blat nie zjeżdżał wkręć tam montażówki!

Napisane Nov 3, 2010, 4:30 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>