Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Skate 3 Gry, konsole, pc, internet... GesiorFB 175 1
GesiorFB

GesiorFB
skate 3 będzie podobno gównem i będzie bardzo sztywne, grafika jak w jedynce. chyba nie kupię

Napisane Jan 21, 2010, 8:58 pm
[snow] Jakie wiązania? Snowboard elmacio 61 1
GesiorFB

GesiorFB
step iny to największe gówno jakie kiedykolwiek wymyślono.
najlepiej weź to sprzedaj albo spal bo się na tym zabijesz.
tak jak na nartach dobrze jest że się wypinają, tak na snow jak ci się odepnie jedna noga to może trochę boleć.
bądź mądry i jeździj na normalnych.

Napisane Jan 21, 2010, 3:42 pm
Farmville Gry, konsole, pc, internet... GesiorFB 1 1
GesiorFB

GesiorFB
Siema!
Szukałem tematu, nic nie znalazłem.
Farmville to gra na Facebooku (zresztą jest tych gier tam więcej).
Jest to gra w której zakaładamy własną farmę i oramy, siejemy, zbieramy, oramy i tak w kółko. Kupujemy nowe rośliny, budynki itp.
Oprawa graficzna jest dosyć dziecięca, ale zapewniam Was że masakrycznie wciąga każdego.
Najlepiej samemu sprawdzić.
Zakładając ten temat liczę też, że tym którym się spodoba, dodadzą mnie do sąsiadów (bardzo przydatnie jest mieć ich wielu ;) ).
link: www.farmville.com, albo wchodzimy bezpośrednio przez Fejsbuka.
Jeżeli ktoś chce mnie dodać do neighboursów to podaję email: bartek_gestwa@o2.pl.
Jeżeli ktoś założy konto to dajcie cynka na forum :)
Pozdro i miłej gry ;)

Napisane Jan 21, 2010, 2:18 pm
Gry na x360 Gry, konsole, pc, internet... KroVa 449 1
GesiorFB

GesiorFB
elmacio powiedział(a):
Siemka, mam taki problem co do Majkrosoftego headsetu. Otóż grając słyszę dialogi innych graczy, wszystko cacy, ale próbując nagrać wiadomość głosową dostaję komunikat, że "nie wykryto dźwięku".. Ustawienia konsoli sprawdzałem, suwak na kablu także (i na pomarańczowy, i na zielony dawałem).. Czy ktoś wie, o co biega?

a masz może jakiegoś kumpla lub znajomego który ma xboxa (albo sam headset)?
jeżeli tak, to spróbuj pożyczyć, jeżeli nie będzie działać to może coś z wejściem mJack w padzie. Jeżeli będzie, to masz spieprzony mic.

Napisane Dec 28, 2009, 5:18 pm
Deska a deszcz Sprzęt Booob 45 1
GesiorFB

GesiorFB
deska traci swoją wytrzymałość, łatwiej ją złamać.
mam kumpla który lubi jeździć w deszczu i przyznam, że niektóre wyglądają zaje.biście, ale niektóre są do bani bo papier nie trzyma. np zaje.biście wygląda powerslide w kałuży albo nosemanual w kałuży ;)

Napisane Sep 29, 2009, 1:33 pm
Modelarstwo RC Hydepark danlancher 32 1
GesiorFB

GesiorFB
cholera kupiłbym sobie jakiegoś buggy na nitro (no dobra, elektrycznym też bym się zadowolił) ale mnie kur.wa na takie cacko nie stać :/ a stara mówi że za chu.ja mi takiego czegoś nie kupi bo to bez sensu..

Napisane Sep 26, 2009, 1:14 pm
Tony Hawk"s American Wasteland Gry, konsole, pc, internet... balosek 60 2
GesiorFB

GesiorFB
Papagena powiedział(a):
GesiorFB powiedział(a):
Papagena powiedział(a):
skatebooy powiedział(a):
alienn powiedział(a):
cieniasy na maxa przeszedłem THAW w jeden dzien

podobnie XD

Nie zdażyłbyś w jeden dzień, chociaż nie wiem jak szybko byś nawalał w klawisze. ; ) No, chyba że siedziałeś 24/h.

oj to się Pani chyba na seriach tony hawk nie zna, szczególnie thaw.

Ekhem. Akurat grałam w parę części a thaw przechodziłam parę dni.
A jak ktoś gra na kodach to owszem, szybko przejdzie. ; )

nie grałem na kodach.
powiedział bym coś, ale będzie że dyskryminuję kobiety.

Napisane Sep 25, 2009, 8:35 pm
GesiorFB

GesiorFB
Papagena powiedział(a):
skatebooy powiedział(a):
alienn powiedział(a):
cieniasy na maxa przeszedłem THAW w jeden dzien

podobnie XD

Nie zdażyłbyś w jeden dzień, chociaż nie wiem jak szybko byś nawalał w klawisze. ; ) No, chyba że siedziałeś 24/h.

oj to się Pani chyba na seriach tony hawk nie zna, szczególnie thaw.

Napisane Sep 25, 2009, 1:47 pm
Xbox 360 vs Playstation 3 Gry, konsole, pc, internet... Geemini 900 1
GesiorFB

GesiorFB
huston powiedział(a):
Siema, X360 mam już od dawna jednak nigdy nie grałem przez neta... Szukałem trochę po googlach i wiem, że muszę mieć jakiś router...no właśnie tylko jaki?? Jak by co mój net to neostrada tp 512(jeśli ma to jakieś znaczenie to modem to Speed Touch 330 marki Thomson). Jaki router muszę dokupić, nie potrzebuje w nim nic nadzwyczajnego, chcę aby po prostu dało się na nim grać przez xbox live i żeby nie był w jakiejś kosmicznej cenie(mam nadzieję, ze znajdzie się jakiś w miarę dobry do 200 zł ew. trochę więcej).  No dobra teraz załóżmy, ze mam już router i teraz jak go ustawić, żeby się dało grać na Xboxie i czy będzie potrzeba włączania komputera(nawet jeśli to mi to nie przeszkadza)? Kolejne pytanie: czy router będzie się łączył z komputerem i z xboxem za pomocą jakiś kabelków(i to druga sprawa, która by mi nie przeszkadzała :P)?

Sory, że pytam, ale nie chcę kupić czegoś co by od razu było do wyrzucenia i liczę na to, że nie będzie odpowiedzi typu google nie boli(wiem, bo sam szukałem, już nawet trochę wiem, ale muszę się upewnić ) :)

więc pierwsza sprawa to to, że router nie koniecznie jest ci potrzebny.
jeżeli możesz do modemu podłączyć 2 kable ethernet no to masz już problem z głowy.
druga sprawa to to, że nawet jeśli możesz podłączyć tylko 1 kabel, możesz robić tak:
odłączasz kabel od kompa, podłączasz do ixa (w razie czego kupujesz dłuższy kabel), z tym, że jeśli będziesz grał, internetu nie będzie na kompie.
co do routerów.
routery nie są drogie , wystarczy poszukać. podłączasz jeden kabel (internet) do routera i dwa wyjściowe do ixa i kompa.
jeżeli masz jeszcze jakieś pytania pisz na pw albo tutaj.
Pozdro ;)

Napisane Sep 23, 2009, 5:55 pm
jeździ ktoś w ns i ... Pozostałe Panasonik17 12 1
GesiorFB

GesiorFB
kozasa powiedział(a):
To była ironia.. Idioto..

http://img195.imageshack.us/img195/9656/shrekjpg.jpg

Napisane Sep 20, 2009, 9:28 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>