Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Trucki Nervous ! Sprzęt koszulowy 10 1
Karwan89

Karwan89
DanonHomie powiedział(a):
Moim zdaniem , to badziewie , tak samo jak trucki darkstara , co za debile robią trucki za które wydasz 140 zl (podałem na oko , bo nie pamiętam) i wystaje kingpin ? , no jacież pier***e , to już w roman empire za 60 zł nie wystaje kingpin , osobiście nie polecam , bo kupujesz trucki i sam od razu musisz uciąć kingpin , na twoim miejscu wolał bym za cenę nervousów kupić threaty , niezłe trucki sam kupuje

Threaty 100% lepsze!

Napisane Aug 22, 2012, 1:14 pm
es game of skate 2012 Kraków Pozostałe sk8er16 9 1
Karwan89

Karwan89
Nie ma i nie będzie. Firma eS już nie istnieje.
PEACE

Napisane Aug 22, 2012, 1:08 pm
Wasz najgorszy blat Sprzęt pagus97 71 1
Karwan89

Karwan89
Tak czytam co za głupoty wypisujecie i pękam ze śmiechu:D
Blat X jest najgorszy, bo pękł bo wylądowaniu na środku
Blat Y jest najgorszy, bo złamał się jak wylądowałem przednią nogą na śrubkach
Blat Z jest najgorszy, trzymał tylko 2 miesiące

Róbcie tricki poprawnie, lądujcie na śrubki i będzie dobrze:P Deski się łamią normalna kolej rzeczy. Wystarczy że jedną nogą wylądujemy na tailu, albo kawałek za/przed montażówkami i nacisk może spowodować pęknięcie jednej warstwy. Pewnie tego nie zauważycie, ale przy następnej okazji może już złamać się cała deska. Więc takie gdybanie jest warte tyle co czekolada z napisem wyrób czekoladopodobny.

PEACE

Napisane Mar 15, 2012, 4:05 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
Karwan89

Karwan89
becool1997 powiedział(a):
zbliża się sezon na deskorolke trzeba coś zakupić konkretnego i taniego zarazem.Na sb jeździłem może z 4-5 lat temu miałem dobrą deseczke ze skate-shopu i chciałbym coś teraz zakupić na wiosne do 250 PLN . Chodzi mi o komplet .

Komplety Darkstara:) 239 czy nawet 219, a masz spoko dechę;) Polecam.
PEACE

Napisane Feb 28, 2012, 10:02 pm
Zniechęcenie Pozostałe Maciaka98 26 1
Karwan89

Karwan89
Lepiej kupić Darkstara komplet. Podobna cena, a lepszy. Może Ci ciężej się robić tricki na SMJcie, bo nie mają kształtów typowych dla profesjonalnej deski. Na Darkstarze powinno być łatwiej. Poproś też kumpli żeby Ci pokazali co i jak, albo innych skaterów. Raczej nie powinni Ci odmówić rad.
PEACE

Napisane Oct 19, 2011, 11:47 am
Vet-Zidpn (?) Pozostałe JustLearn 4 1
Karwan89

Karwan89
Powiem Ci, że mnie zaciekawiłeś. Jedyne co dodatkowo znalazłem, to że Chris Haslam występował w jakimś filmie o takim właśnie tytule. Tutaj masz link: KLIK.
PEACE

Napisane Jul 7, 2011, 2:09 pm
Spot Liściasta Miejscówki curisco 7 2
Karwan89

Karwan89
Tęcza ssie, sk8park pod rowery i rolki, to już lepsze są Stawy Jana -> autobus 62, tramwaje 16/6/coś tam jeszcze, tylko że od zajezdni Kurczaki trzeba jeszcze kawałek dojść, a 62 spod Matki Polki jest rzut beretem;)
PEACE

Napisane Apr 29, 2011, 7:21 pm
Karwan89

Karwan89
Liściasta raczej też jest rip, bo teraz cała Łódź śmiga albo na Dąbrowskiego, albo na RZG. Jak chcesz to dojedziesz tam tramwajem 11 lub 46. Był to kawałek parkingu z zrobionymi przez skaterów przeszkodami na osiedlu przy liściastej. Dokładnie nie pamiętam jak tam dojść, bo byłem tam z 2 lata temu... Jednak wydaje mi się że ta miejscówka już nie istnieje...
PEACE

Napisane Apr 29, 2011, 7:11 pm
Windows 7 a Gry (nfs u2, San andreas) Gry, konsole, pc, internet... Everton 28 1
Karwan89

Karwan89
Jedno zasadnicze pytanie co do gier... Oryginalne?:)
PEACE

Napisane Apr 2, 2011, 3:30 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>