Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Battlefield 3 Pc [ problem] pomocy ! Gry, konsole, pc, internet... Krzaqu 7 3
Krzaqu

Krzaqu
elmacio powiedział(a):
Cytuj:
1) Go to the folder where Origin installed BF3 (C:Program Files (x86)Battlefield 3 Battlefield 3™;) (thats where mine was installed)

2) Rename the Battlefield 3™ folder to Battlefield 3 – (removing ™;)

3)Start regedit , browse to the following key :

HKEY LOCAL MACHINE/SOFTWARE/WoW6432Node/EA Games
Change the GDFBinary & InstallDir paths to C:/Program Files (x86)/Battlefield 3/ Battlefield 3 – again removing ™

teraz cos sie calkiem spier.dolilo i musze instalowac od zera.. smiech na sali .

Napisane Nov 6, 2011, 7:38 pm
Krzaqu

Krzaqu
jak najbardziej  : )

Napisane Nov 5, 2011, 1:05 pm
Krzaqu

Krzaqu
Witam wszystkich. Mój problem odnosi się oczywiscie do platformy PC . Uprzedzając wasze pytania mój pecet spełnia wymagania elegancko, mam Windowsa 7 ( pirat ) . Problem nie dotyczy kampanii, ani misjii kooperacyjnych, TYLKO MULTIPLAYER .

Otóż gram sobie powiedzmy 5 minut, po czym BF sie zacina, nastepnie otwieram menadżer zadan i wyskakuje nastepujacy komunikat :

http://img854.imageshack.us/img854/2531/bfproblem.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Macie jakies pomysly jak mozna sie tego pozbyc ? Ktos mial/ma ten problem ? Z góry dzieki za pomoc, do dupy takie granie :C przeinstalowywałem wczoraj i dalej dupa :( czyzby ten pirat ro problem ?

Pozdrawiam ! 

Ikona posta Napisane Nov 5, 2011, 12:29 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 2
Krzaqu

Krzaqu
to teraz kolej na moje :) :

http://img246.imageshack.us/img246/9670/dsc03201z.jpg

maxy for life .

Napisane Oct 3, 2009, 4:58 pm
Krzaqu

Krzaqu
ja tam wszystko widze :) Ale mi jakos nie podchodzi ten model :(

Napisane Sep 5, 2009, 10:50 pm
Ubrania Ubrania orson91 6699 1
Krzaqu

Krzaqu
bez jaj. Jestem poprostu w szoku. No ale zobaczcie jak koleś na a.pl je podciagna. Lekka reką ma pasek nad pępkiem...

Poprostu:
Membran powiedział(a):
JEDNO, WIELKIE: ŁOKUR.WA!

Napisane Sep 5, 2009, 10:56 pm
Pomysły, propozycje. Hydepark Zyga 1220 3
Krzaqu

Krzaqu
Gutek101 powiedział(a):
Krzaqu powiedział(a):
mówiac: "jednak na razie nie mieliśmy pomysłu jak wyeliminować możliwość oszustw"

miałes na myśli to że ktoś nie z andera sobie przyjdzie ?
nie swoje filmy -.-

chodzilo o Andegrand Game of Skate. : )

Napisane Sep 5, 2009, 10:47 pm
Krzaqu

Krzaqu
mówiac: "jednak na razie nie mieliśmy pomysłu jak wyeliminować możliwość oszustw"

miałes na myśli to że ktoś nie z andera sobie przyjdzie ?

Napisane Sep 5, 2009, 9:52 pm
Krzaqu

Krzaqu
mnich9494 powiedział(a):
portfelik powiedział(a):
mam w sumie pomysl na konkurs (pewnie zaraz mi ktos z obslugi odpisze ze jak zes taki madry to kup nagrody no ale trudno). konkurs moznaby bylo zainicjowac np w dziale skateboard. cala zabawa polegalaby na tym ze obsluga portalu wybiera spot (murka, rurek, schody, cokolwiek) i jest miesiac na dodanie tricku. potem tydzien glosowania w ktorym kazdy moze wybrac swoj typ, no i tyle. mysle ze jakby deska+fanty od andera byly do wygrania raz na jakies 2 miesiace to skateshop by bardzo nie ucierpial, a ludzie pokusiliby sie by wydac te kilkanascie zlotych na pociag

ta...będe jechał 250km po to  żeby zrobic trick na tym boxie , i zgrindowac tą poręcz..troche bezsensu...

i jeszcze na koniec cię obleją..

Napisane Aug 31, 2009, 11:00 pm
Tabaka Hydepark kome1 1346 1
Krzaqu

Krzaqu
skiindziel powiedział(a):
mmatt powiedział(a):
Szkoda że już śluzówka u mnie nie ta co dawniej i przy każdym zatabaczeniu-nawet najmniejszym mam cały dzień zatkany noc. Przypomniałbym sobie aromat gawcia ;(

Mam tak samo jak ty. Też mnie to boli ):

mnie tyle tylkoz e nie boli. ale lewa , ta którą wciagam zatkana zawsze i wszedzie.

Napisane Aug 31, 2009, 9:59 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>