Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[MTB] Kross Sign Ds + Marzocchi 66 RCV Bikecheck rowerzysta 7 3
rowerzysta

rowerzysta
do sprawdzenia skoku, jak daleko dojdzie

Napisane May 29, 2013, 3:32 pm
rowerzysta

rowerzysta
tzn nie ma byc to typowy slope co najczesciej lataja na dirt'owkach, a taki bardziej polaczony z fr. co do ramy, mam ja od 7lat i nie jezdzi po bulki a lata sporo, z 66 jezdzi od 1,5 roku i daje rade, a jesli bede zmienial to na fulla, ale to za daleka przyszlosc :P

Napisane May 29, 2013, 12:25 pm
rowerzysta

rowerzysta
Moja maszyna do FR ale bedzie Slope, do tego setup'u jeszcze wiele sie zmieni w przyszlosci, ale to jak bedzie kasa :P

Rama: Kross Sign Ds
Amortyzator: Marzocchi 66 RCV 2008

Kierownica: Funn Fatboy
Mostek: Truvativ
Gripy: Dartmoor
Stery: VP

Siodło: Earthworks
Sztyca: no name
Zacisk: no name

Korby: Truvativ Hussefelt
Zębatka: Truvativ
Support:Truvativ Hussefelt
Napinacz: Truvativ
Pedały: no name
Łańcuch: Shimano
Przerzutka: Shimano Acera
Manetka: Shimano

Koło przód:

Obręcz: Dartmoor Fortress
Piasta: NS
Opona: Panaracer Fire FR 2.4
Dętka: zwykła najlepsza :P

Koło tył:

Obręcz: Alexrims DM24
Piasta: Joytech
Opona: Maxxis HighRoller 2.35
Dętka: zwykła najlepsza :P

Hamulce:

Klamka: Avid Juicy 3
Zaciski: Avid Juicy 3
Tarcze: Hayes 203mm i Octan One 203mm

Waga~ 16kg

Zdjęcie 1 - Pinkbike
Zdjęcie 2 - Pinkbike

Ikona posta Napisane May 22, 2013, 10:47 am
[Kraków] skate park, dirt, fr Miejscówki rowerzysta 4 2
rowerzysta

rowerzysta
no odpowiedz superowa, mysle ze po cos jest to forum i ten konkretny dzial, no ale widze ze nie musze tu juz zagladac, a myslalem ze podacie jakies fajne miejscowki z wlasnych doswiadczen, a moze przy okazji ktos sie znajdzie chetny do pojezdzenia, ale widze ze juz jest wszystko zalatwione to dziekuje, temat do zamkniecia

Napisane May 9, 2012, 10:55 pm
rowerzysta

rowerzysta
Witam, w niedlugim czasie mozliwe ze bede w krakowie, no i tu jest prosba, bo nie orientuje sie nic gdzie mozna posmigac, jezdze na mtb i jakie miejscowki mozecie polecic zeby sie pobawic, z tego co wiem nie wszystkie parki mile widza rowery i czy wogole sa takie w ktorych mozna polatac rowerkiem? moze jakis dirt lub nawet FR fajne by sie znalazlo, jesli mozecie podajcie mniej wiecej w jakies czesci miasta to znajde, z gory dziekuje:)

Napisane May 9, 2012, 4:32 pm
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Pozostałe Opik 156 1
rowerzysta

rowerzysta
witam, kupie amortyzator w bardzo dobrym stanie technicznym, wizualnie juz mniej wazne.

marzocchi 66 roczniki 2007 lub 2009+, skok 180mm, bez wersji ata
lub
rs totem, skok 180mm, bez wersji solo air

sterowka 1 i 1/8" , 20cm+

cena obu do 1100zl

oferty na gg: 2331383 (czesto niewidoczny)  ^^)

Napisane Feb 2, 2012, 12:35 pm
Forum Wolnej Myśli Rowerowej Pozostałe Opik 463 1
rowerzysta

rowerzysta
witam wszystkich,
ja z nietypowym pytaniem, czy orientuje sie ktos czy gdzies w polsce albo niedaleko za granica i oczywiscie za ile mozna kupic North Legion SMX'a. z checia bym posmigal na czym takim, ale jeszcze nie widzialem nigdzie na allegro lub ebay'u.
pozdr.

Napisane Sep 24, 2011, 3:14 pm
[miejscówka] Władysławowo Miejscówki rowerzysta 1 1
rowerzysta

rowerzysta
witam,
chciałbym się dopytać o traski jakieś takie enduro/fr, a nawet dirty w okolicach władysławowa, będę tam na wakacjach niedlugo i coś bym chciał pojeździć, wiem że do trójmiasta niedaleko gdzie jest tego dużo, ale nie mam sam prawka i cieżko dojechać , jeśli by ktoś pomógł, a może i nawet pojeździć i oprowadzić to prosze pisać tutaj lub gg (2331383) ;)

Pozdrower :)

Napisane Jul 25, 2011, 2:50 pm
[mtb] Dobór części Sign DS + RST Launch Sprzęt pavarotcsi 19 2
rowerzysta

rowerzysta
ja nie napisalem tego zebyscie ocenili czy umiem pisac cos.
chodzi mi o to, ze krossy tez sie nadaja, ze nie sa to jakies badziewia na ktorym nic sie nie da zrobic bo po bh sie lamie w pol. moze nie jest to rower z gornej polki za 10k z pelnym zawieszeniem, ale na poczatek sie nadaje, bo nie kazdy ma ogrom kasy zeby kupic cos mega ktore jest stworzone tylko do FR, kazdy zaczyna na czym moze.
no ale jak nie rozumiecie mojej wypowiedzi no to sory, nie pomoge.

PS. sory za off top ale nie ja to zaczolem

Napisane Jun 4, 2011, 8:14 pm
rowerzysta

rowerzysta
ludzie,
mam ten sam set sign ds + rst lunch i smigam na nim FR juz ponad 4 lata, latam dropy ok 1,5m bo na wiecej narazie nie mam skila. ale ta rama wytrzymuje i widelec to samo, to nie wiem o co wam w tym chodzi. nie kazdy kross musi byc przekreslany, ja swoj bardzo chwale, bo jak dla mnie wytrzymuje baardzo duzo, to samo moze powiedziec moj kolega ktory uzytkuje ten sam sprzet w tym samym przeznaczeniu co ja. i dodam jeszcze ze sa to seryjne rowery no oprocz opon i hamulcow bo vki i "lyse" oponki sie nie nadaja, ale reszta smiga jak ta lala.
Pozdrawiam

Napisane Jun 3, 2011, 11:51 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>