Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
uczucie samotności... Hydepark rufus102 130 1
suchypg

suchypg
wiesz to wszystko zalezy od charakteru czlowieka . widac ty charakter masz bardzo slaby ,skoro byle frajerzy moga cie wprowadzic w depresje :/ do zycia podchodzic twardo , bo ono zawsze daje w dupe . a tobie radze , zamiast sie ogladac na kolegow , to robic swoje i isc do przodu . i przestan jeczec tylko wez sie w garsc ziomus . uwierz mi ,ze im dluzej bedziesz pokazywal ,ze jestes taki slaby to bedziesz mial jeszcze gorzej . wez se do serca to co napisalem . pozdrawiam :)

Ikona posta Napisane Jan 28, 2007, 1:19 am
imprezy Hydepark MILNAA 119 1
suchypg

suchypg
na imprezki chodze baaardzo rzadko . jedynie jak ktos zaprosi ,albo sila zaciagnie . szkoda mi poprostu kasy . wole male , konkretne melanżyki w przyjacielskim gronie :)czy alkohol jest podstawa imprezy ??zalezy od czlowieka ,jeden nie widzi sensu imprezy bez alkoholu ,ale abstynent tez zawsze sie znajdzie . nie sztuka jest pic , sztuka jest sie dobrze bawic :) pozdrawiam

Ikona posta Napisane Jan 28, 2007, 1:14 am
libertycity czy san andreas? Gry, konsole, pc, internet... orlik463 37 1
suchypg

suchypg
nie gralem nigdy w lcs , ale sa zajebiscie mi sie podobala , zajebisty klimat , grafika moze troche nie dopracowana ,ale grywalnie gra swietna !! :)

Ikona posta Napisane Jan 26, 2007, 2:21 am
mp3playery Gry, konsole, pc, internet... Jedrekziom 124 1
suchypg

suchypg
uuu widze ,ze ludzie maja pojecie tylko o creativach i ipodach . ja pragne uswiadomic ,ze firmy typu : iRiver , Mpio i Cowon iAudio robią odtwarzacze tej samej klasy ,czasami nawet lepsze :),ale nie umjmuje ogromnej klasy ipodom i creativom ,to swietne odtwarzacze . a tak wogole co ten temat robi w hyde ?? chyba mamy dzial odnosnie elektroniki :P

Napisane Jan 25, 2007, 7:26 pm
Seriale, Filmy Hydepark artursdz 213 1
suchypg

suchypg
Juice , Gridlock , Boyz-N-The-Hood , Forest Gump , Filadelfia  ogóolnie lubie oglądać filmy o życiu ,ktore dają dużo do myślenia , ale nie pogardze też dobrą komedia np . How High , Piątek , Kolejny Piątek , Nestepny Piątek , Scary Movie ... :):):P:P:):P

Ikona posta Napisane Jan 24, 2007, 8:48 pm
Przemoc w szkole Hydepark FASTER 255 1
suchypg

suchypg
ja osobiscie naszczescie nie styknelem sie z przejawem agresji w szkole . oczywiscie widzialem wiele bojek , w paru bralem sporadyczny udzial , ale tak ogolnie to ja bardziej zyskuje przyjaciol i kolegow niz wdaje sie w utarczki :)

Ikona posta Napisane Jan 21, 2007, 2:11 pm
Co sądzicie o programie Eureko ja to wiem.... Hydepark BeatBox 38 1
suchypg

suchypg
czasami proste pytania tam daja . w sumie to ten program ogladalem moze ze 2 razy , jakos tak za bardzo mnie do niego nie ciagnie i tak juz za stary na niego jestem :P

Ikona posta Napisane Jan 19, 2007, 9:40 pm
Skate Gry, konsole, pc, internet... Geemini 234 1
suchypg

suchypg
oj gierka swietnie sie zapowiada :P szkoda ,ze nie wyjdzie na pc , pewnie se nie pogram :/

Napisane Jan 14, 2007, 7:59 pm
Patriotyzm Hydepark Drakx 79 1
suchypg

suchypg
patriotyzm - pojecie juz dawno zapomniane . trudno byc patriota w kraju ,gdzie wiekszosc z jego mieszkancow mysli jak z niego uciec . czy poszedlbym na wojne za swoj kraj ?? hmm....trudno powiedziec , urodzilem sie tu ,calym sercem jestem za polska ,ale trudno isc za kraj gdzie cie nie szanuja :/

Napisane Jan 14, 2007, 7:54 pm
Co z tą Polską !?!? Hydepark sprey 81 1
suchypg

suchypg
co my mozemy w zwiazku z tym zrobic ?? raczej nic :/ tym bardziej ze trzeba by bylo zmienic nastawienie polakow . pojecie patriotyzmu juz dawno padlo ,a teraz praktycznie kazdy mysli jak wyjechac z tego kraju :/ sorry ,ale z takim podejsciem tego kraju nie da sie zmienic , tym bardziej ,ze ci co tym krajem rzadza , roznia sie tylko iloscia zarobkow :/

Napisane Jan 14, 2007, 7:48 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>