Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[mtb] no china name Bikecheck mariaro91 5 1
Karas93

Karas93
Podrzuć mi nazwę tych opon Kendy, bo coś ich utrafić nie mogę nigdzie.

Z części słabiutko, ale niech rower się powoli razem z Tobą rozwija.

PS :

OPIK - KUPIŁEM DZIŚ KUR.. ROWER na Suburbanie i 24'' + amor (padaczkowy Gila Pro)  :thinking:

Napisane Oct 22, 2015, 3:17 am
Dobry sprzęt czy nie? Sprzęt dawid741 3 1
Karas93

Karas93
Amortyzator nie nadaje się do wyczynowej jazdy, ale na wczesny początek da radę.

Rozglądaj się za uzywanym DJ3, Arygle, Pike w dobrej cenie.

Napisane Jul 30, 2015, 1:39 am
Sztywny widelec do 300zl Sprzęt Akaro 2 1
Karas93

Karas93
Ten

Napisane Jul 30, 2015, 1:23 am
Cult,Haro czy United Sprzęt Gieniek 5 1
Karas93

Karas93
Weź ten 4, najlepszy jest  :thinking:

Cześć Opik, widzę tutaj bez zmian jeśli chodzi o poziom pytań..

Napisane Jun 7, 2015, 7:14 am
[bmx] Waga roweru Sprzęt semerylak 3 1
Karas93

Karas93
Uwierz, jak ja zaczynałem, to rowery ważyły znacznie więcej niż 14 kg ;)

Napisane Sep 15, 2014, 6:32 pm
[OSTRE] Składamy budżetowe ostre/szosówkę - rady Techniczne Karas93 2 1
Karas93

Karas93
Jako, iż o mojej pomocy w dziale bmx i częściowo w MTB można napisać już felieton - postanowiłem zrobić dokładnie to samo, co około 7-8 lat temu - poprosić o pomoc w złożeniu ,,pierwszego'' roweru.

Dlaczego pierwszego? Dlatego, że ten typ rowerów nigdy mnie nie interesował.

Zacznijmy może od sprecyzowania do czego ma mi służyć rower, oraz czego od niego oczekuje :

Ma to być alternatywny środek transportu do pracy, który w słoneczne dni zastąpi mi samochód - raptem 11.5km w jedną stronę, więc łącznie 23km.

Chciałbym, aby tym rowerem jechało się stosunkowo szybko i wygodnie.

Cały czas dojeżdżam samochodem, jednak mam bardzo fajną drogę, gdybym chciał jechać rowerem - większość drogi to idealnie równy asfalt, reszta to kostka brukowa. Mogę też ściąć przez okoliczny las, ale imho dla 300m różnicy - nie warto.

Dlaczego w temacie jest wymienione zarówno ostre, jak i szosówka? Przyznam się szczerze - nigdy nie interesowałem się tym tematem, nigdy nawet o tym nie czytałem, a tematu unikałem jak przedstawiciel klasy romskiej wody.

Nie wiem sam, co będzie najlepsze, większość życia jeździłem na 20'' i 24''.

W tym miejscu prosiłbym o sprecyzowanie, co będzie dla mnie najlepsze.
Nie wiem nawet czy istotne tutaj będzie podanie moich gabarytów, ale czemu nie - 183cm wzrostu, 81kg wagi, kondycyjnie jest ze mną wszystko ponad przeciętną na plus.

Druga sprawa - budżet, który de facto nie jest określony. Chciałbym złożyć to możliwie tanio, bo sam nie wiem, czy po trzech przejazdach rower nie trafi na złomowanie. Obecnie składanie roweru to plan odległy o jakiś czas - jestem świeżo po wyprowadzce, obecnie zabieram się za zmianę samochodu, więc składałbym całość zimą, kiedy przy okazji części są tańsze.
Chciałbym poznać wersję najbardziej budżetową, oraz opinię, dlaczego jest to rower gorszy od droższej wersji - wiem, że w bmx często piasta za 300zł była tym samym, co piasta za 450zł, a różniła się jedynie nalepką.

Trzecia sprawa - składanie samego roweru, na chłopski rozum najlepiej będzie kupić gotową bazę, jaką jest pewnie rower szosowy pamiętający czasy PRL'u, po jakimś dziadku, który stał w garażu przez X lat. Co w nim na dzień dobry wymienić, żeby rower zaczął służyć do tego, do czego ma służyć?

Sam już nie wiem o co więcej mogę zapytać, więc - POMOCY  :rolleyes:

Napisane Sep 14, 2014, 11:50 pm
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 2
Karas93

Karas93
HJE125 kupiłem kiedyś właśnie dziewczynie do autobusu, itp - nie wiem tylko, czy paradoksalnie starszy model lepiej nie brzmi, jakby cieplej.

Dobra, w takim razie biorę HJE, szkoda kasy, bo faktycznie wymagania mam maleńkie.

Napisane Sep 4, 2014, 7:35 am
Karas93

Karas93
Odkopię temat, więc od razu do rzeczy - po 4,5 sporadycznego użytkowania, padły moje wysłużone Panasonic RP HJE120.

Czy w podobnej cenie (około 30zł) dostanę coś lepszego od nich? Nie zależy mi na kolorze, na wyglądzie - mają grać w miarę czysto - nie jestem audiofilem, słuchawek używam jedynie w pracy jako stoperów, żeby zagłuszyć maszynę, sporadycznie jak kobieta śpi, a ja chce sobie jeszcze jakiś film włączyć, lub jak samochód stoi u mechanika i jestem zmuszony do komunikacji miejskiej - stąd niski budżet, który chcę przeznaczyć na ten cel.

Ewentualnie czy w niewiele wyższej cenie dostanę coś dużo lepszego ;) ?

Napisane Aug 29, 2014, 5:06 pm
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Pozostałe Opik 156 1
Karas93

Karas93
KLIK - 8 WLEP Z AVE

Ostatnia pozostałość, generalnie kupując cokolwiek u mnie za wysyłkę zapłacisz raz - rzeczy od cholery, z domu duperele, po pierdy z samochodu.

I znów pod pod postem, bo temat martwy :/

Napisane Jun 16, 2014, 11:23 am
[mtb] Łancuch Sprzęt Spelek 8 1
Karas93

Karas93
Przecież Mission, to KMC Z410 tylko z innym logiem.
Łańcuch w 100% robiony przez KMC jest, opierdzielili im całość / patent i sru cena w górę.

Napisane Jun 16, 2014, 11:22 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>