Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[MTB] NS Holy 1, streetowy zamiataka v2 Bikecheck Karas93 8 1
Karas93

Karas93
Wsadź dobry łańcuch, kup najtańszą sztycę pivotal i lataj ile wlezie - żeby mi się sprzęt nie zastał.

Szerokości ;)

Napisane Jun 16, 2014, 11:19 am
[opony] Opony do MTB Sprzęt lukilapaj 10 2
Karas93

Karas93
A na co Ci kierunkowa?

Napisane May 26, 2014, 12:28 am
Karas93

Karas93
Zaczynałem przygodę z bmx - miałem k-rada

Po paru latach (pewnie średnia wiekowa tego portalu jest mniejsza) kończyłem przygodę z MTB - wróciłem do K-Radów - mimo tego, że wcześniej miałem opony pod 200zł/szt.

Zacząłem przygodę z MTB - miałem K-Rada.
Kończąc znowu mam...K-Rada.

Ta opona co Ty mówisz to nie opona do takiej jazdy, jakiej dotyczy to forum.

Napisane May 18, 2014, 11:29 pm
[pomoc] widelec Sprzęt Spelek 25 6
Karas93

Karas93
Z jakością Holy wypada lepiej - nie słyszałem nigdy, żeby pękały pod podsiodłówką jak Suburbany. Tylko nie pamiętam jaki rocznik miał ten problem, jakaś wada fabryczna czy inny bajer był i NS nie wyrabiał z wymianami.

Napisane May 22, 2014, 3:12 pm
Karas93

Karas93
Dziś go spakuje i jutro rower wychodzi odemnie ;)

Napisane May 22, 2014, 6:44 am
Karas93

Karas93
Zdjęcia poszły, koło 26'' ze zwykłego roweru wchodzi bez problemu.

Z przodu jest luz na praktycznie pięść - nawet paradoksalnie wideł lepiej wygląda na takim kole, nie wydaje się jakiś strasznie długi.

Z tyłu jest luz na jakieś ~11-13cm, też bez problemu wchodzi.

Napisane May 21, 2014, 6:23 pm
Karas93

Karas93
Opik powiedział(a):
Karaś propsy 

Tylko serio nie wiem za co :rolleyes:

arekkaka15 powiedział(a):
nie dużą kasę

Cały Holy bez kół, siodła i korb oddam jak się umawialiśmy za 430zł - zostawiam Wam do oceny, czy to uczciwa cena. Rower w gruncie rzeczy jest w dobrym stanie - ja wszystko przesmarowałem przed wystawieniem go na sprzedaż. Ogólny przegląd mu zrobiłem.

Opik powiedział(a):
ta rama to praktycznie to samo co Suburban

Przecież Holy ma identyczną geo jak Suburban, a nie praktycznie ;)

Spelek powiedział(a):
Ale weź to wytlumacz mojej mamie

Się nie czepiam, czy coś - ale co mamie do tego, czy jedziesz stojąc czy siedząc?

Spelek powiedział(a):
moze macie jakis sposob?

Dobrze mamo, masz rację - sprzedam ten rower, a pieniądze ze sprzedaży przeznaczę na inne cele, które są normalne dla młodzieży bez pasji - alkohol, narkotyki i dziwki.

Co do tego, czy wejdą 26'' - dokładnie dam Ci znać, jak tylko się prześpię, bo wróciłem z pracy dopiero.

Na przód wejdzie imho na 100%, bo jest ogromny luz - tył zobaczymy.
Tylko z drugiej strony tak myślałem w pracy - cholernie spierdzielisz tym geometrię całości, to jak pchać 20'' alu do Seicento.

Napisane May 21, 2014, 6:38 am
Karas93

Karas93
Poleciała wiadomość, tylko imho czułbym się pewniej pytając na forum - wtedy jakbym ja próbował wprowadzać w błąd, żeby sprzedać - ktoś by widział i mnie poprawił  ;)

Napisane May 20, 2014, 3:33 pm
Karas93

Karas93
Wideł sprzedaje nikt inny, niż ... ja sam.

Jeśli jesteś dopiero początkującym riderem, nie trzaskasz rotacji i innych rzeczy - bierz, nic się nie stanie.

Jeśli jednak rozwijasz się szybko, ważysz sporo, czy coś - połączenie ramy alu + sztywniaka - odradzam. Wolę nie zarobić, niż wciskać Ci kit, że będzie cudnie, jak sobie zaczniesz latać 3-6stki z 10 schodów na takim zestawie.

Do lekkiej jazdy, nauki - ludzie miewają gorszy sprzęt. Mniej bałbym się latać na takim zestawie na początku, niż na jakimś Duro, XCR, czy XCM - a znam takich, co pakowali te amory i próbowali na nich latać  :thinking:

Napisane May 20, 2014, 7:19 am
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Pozostałe Opik 156 1
Karas93

Karas93
Post pod postem, pewnie mnie Opik dupę będzie zatruwał, ale pilne.

Z racji innego projektu i wyprowadzki - nie naprawiam Holy. Sprzedaje go na części, po uczciwych cenach.

Na allegro w dodatku możecie znaleźć wiele, wiele niepotrzebnych mi rzeczy z domu, których do mieszkania nie zabiorę - od RTV pokroju wieża, po kretyństwa jak...ciupaga :rolleyes:

Tutaj macie link do mojego profilu allegro - KLIK !

Napisane May 18, 2014, 3:20 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>