Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[Grzybek sterów] - głupie pytanie Techniczne Karas93 14 4
Karas93

Karas93
Nie pyskuj, bo Cię zwolnię.

Temat oddaje to, co miał - nie będę pisał [MTB], lub [BMX], bo temat pasuje do obu.

Jest w odpowiednim dziale, przeczytaj treść.

Napisane May 17, 2014, 4:59 pm
Karas93

Karas93
To już łap pw, żeby nie było - chce go potem sprzedać :D

Napisane May 17, 2014, 12:27 am
Karas93

Karas93
Imho najlepiej będzie go wbijać przez jakieś drewienko, żeby po nim nie walić.

Tylko teraz serio się zastanawiam nad tym co pisałeś, żeby na śrubie to zrobić. Niby więcej, niby mniej roboty - zależy jak patrzeć. Mi zależy, żeby go tanio naprawić - pośmigam nim kilka dni, a potem go sprzedam standardowo z drobnym zyskiem względem zakupu - okazja się trafiła taka, że debilizmem byłoby nie brać.

Napisane May 16, 2014, 11:35 pm
Karas93

Karas93
Właśnie, ten grzybek jak się tam wbija?

Na chama, młotek i od góry dobrze strzelić?

Napisane May 16, 2014, 10:14 pm
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Pozostałe Opik 156 4
Karas93

Karas93
Na tym ostatnim już nawet napisałem, co Ty mówisz.

Korby za 80zł + wysyłka znalazłem, ale do odmalowania.
Premium z seryjniaka, stan bdb.

Napisane May 17, 2014, 4:58 pm
Karas93

Karas93
Do teraz prośby nie zaakceptowali.

Napisane May 16, 2014, 11:40 pm
Karas93

Karas93
Właśnie około 15 wysłałem prośbę o zaakceptowanie mnie do grupy, się naczytałem, to tam są albo takie okazje, albo tak ludzie kręcą, że tylko składać rower i sprzedawać - rzucić robotę i żyć jak król :D

Napisane May 15, 2014, 10:28 pm
Karas93

Karas93
Potrzebuje kilka budżetowych części, bardzo mi zależy na skompletowaniu tego roweru, więc przeszukajcie dobrze piwnice, garaże i szafki. Później powymienia się większość klamotów na coś innego, z wyższej półki - po wydatku kasy na rower nie chce robić dziury w budżecie i płynności finansowej, kupując np. korby za 600zł. Nie ten wiek już, niestety młodzieży - obowiązki, więc rada - póki macie taką możliwość, to inwestujcie w coś, co w kryzysie można sprzedać ;)

1) Opona 24'' - wymagam, żeby stan był dobry, nie była poprzecierana do szmat.
Może być jakaś Kenda K-Rad, itp

2) Korby - wymagam stanu dobrego - brak pęknięć, wgniotów, skrzywień, gwinty mają być całe. Musi mieć oś 19mm RHD. Celowałbym w korby z jakiegoś seryjniaka - wiadomo, cena. Może być nawet pod kulki - posiadam jeszcze oś od swojej, w stanie idealnym więc jeśli na kulki, to dodatkowo dochodzi, żeby była na 8 nacięć. Nie proponować mi nawet używek za 300-400zł - tak, jak pisałem, z czasem sobie na pewno takie sprawię, ale nie teraz

3) Pedały - najlepiej PC, ważne, żeby miały piny i nie były popękane. Drobny luz ich nie dysklasyfikuje. Nie odrzucam metali, ale wtedy coś pokroju NS, Octane - nie jakieś Wellego.

4) Kierownica MTB - może być już teraz skrócona, a możliwe, że ktoś ma, bo taką ciężko sprzedać. Potrzebuję ją praktycznie na kilka godzin, lub dni, żeby przypomnieć sobie bara. Z czasem wrócę do swojego śmigła, obecnie na nim nie ma szans, żebym to zakręcił. Im taniej tym lepiej - jeśli nie jest krzywa i popękana - reszta nie jest aż tak ważna. Po tym czasie oficjalnie mogę ją zutylizować na złomie, lub sprzedać za cenę złomu komuś - ewentualnie za przysłowiowe piwo.

Jeszcze raz - bardzo, bardzo mi na tym zależy, więc - szukać !

Napisane May 15, 2014, 12:08 am
[driver] ściągniecie Techniczne Spelek 15 2
Karas93

Karas93
Nie ma takiego czegoś, jak fajny wolnobieg - owszem, np. Dicta cechuje się niezniszczalnością i niską ceną, ale to nadal tylko wolnobieg. Nie widziałem chyba wolnobiegu na łożysku maszynowym - więc już średnio nadaje się do tego sportu. Przez wolnobiegu masz duże zębatki, bo najmniejszy dostępny wolnobieg to chyba 13T - tak więc masz większy sprocket z przodu, sam wolnobieg waży, więcej łańcucha, paskudny wygląd i mnie osobiście często nogawka wkręcała się, jak miałem talerz 39T za czasów, gdy na ulicach królowały Tico.

Dlaczego nie grzebać? Ponieważ jest coś z nim nie tak - sam to mówisz i narażasz swoje zdrowie na uszczerbek, jak Ci strzeli do końca.

Nie przesadzam, ja miałem przeskakujący wolnobieg Integrala - tylko mocniej dałem w pedały i przeskakiwał, powodując opór korb taki, jak np. przy pedałowaniu do tyłu, czyli praktycznie zerowy.

Młody, bez siana i głupi jeździłem tak parę dni - przeskoczył tak, że zaryłem brodą w poprzeczkę kierownicy i kolanem w gyro od rotoru.

Napisane May 15, 2014, 8:41 pm
Karas93

Karas93
Jak Ci napiszę, że się da to jedyne co zrobisz, to popsujesz wolnobieg.

Nie potrafisz rozróżnić drivera od wolnobiegu, ba - nawet jak już wiesz, że masz wolnobieg, to nie wiesz czy to dobrze, czy źle - a chcesz się brać za modyfikowanie go?

Skoro producent wypuścił go z taką głośnością, to uwierz - tak jest dla tej części najlepiej. Podgłaśniając musisz liczyć się z tym, że jego wytrzymałość spadnie i to bardzo mocno - chcesz dla głupiego cykania kupować wolnobieg kilka razy?

Wyjaśnij mi - PO CO? Chce zrozumieć dzisiejszą młodzież.

Napisane May 15, 2014, 3:52 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>