Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Dobry Rozmiar.? Sprzęt Patt 11 2
Al93

Al93
BTM powiedział(a):
Al93 powiedział(a):
BTM powiedział(a):
zamiast blakoutow radze wziąć nervusy sa o niebo lepsze
rapowe

Coś takiego..rapowe trucki...O takich jeszcze nie słyszałem..
hahahah czytaj ze  zrozumieniem
kółka

kółek rapowych też raczej nie sprzedają <co jest>...;]

Napisane Nov 7, 2008, 4:24 pm
Al93

Al93
BTM powiedział(a):
zamiast blakoutow radze wziąć nervusy sa o niebo lepsze
rapowe

Coś takiego..rapowe trucki...O takich jeszcze nie słyszałem..

Napisane Oct 26, 2008, 11:39 am
Jaka to piosenka? Pozostałe Tajger 1154 2
Al93

Al93
Aligatorus powiedział(a):
Al93 powiedział(a):
Zna ktoś tytuł piosenki z reklamy banku BGŻ, która teraz czasami leci w TV?;d

The Verve - Bittersweet Symphony

Dziękówa! ;]

Napisane Oct 17, 2008, 8:46 am
Al93

Al93
Zna ktoś tytuł piosenki z reklamy banku BGŻ, która teraz czasami leci w TV?;d

Napisane Oct 15, 2008, 3:52 pm
scieranie butów Pozostałe wsciekly16 250 1
Al93

Al93
overfly powiedział(a):
ja sam polecam ogolnie kupienie nowej pary bo nie sa teraz jakies drogie te wszystke buty....

Zależy jakie, zależy gdzie, i zależy dla kogo..Jak dla mnie np 300zł to dużo...A jakieś Croppy za 150zł, w których jest niewiele wygodniej niż jak bys jezdzil w drewniakach to wątpie, że by było dobre..Lepiej postarać się i przedłużyć żywot bucików ;]

Dziury na czubkach to jeszcze nie są takie upierdliwe, gorsze są dziury w podeszwach..Na czubkach to wystarczy jakaś naszywka czy cuś ;d

Napisane Oct 15, 2008, 4:56 pm
Co sądzicie o ochraniaczach? Pozostałe siwka5 124 1
Al93

Al93
matik94 powiedział(a):
Ja mam ochraniacz na piszczel na jednej nodze, dlatego, że jak katuje 36 flipa i sie je***, to później nie bede mógł przez pare dni jeździć :/

To cienki zawodnik z Ciebie...Heh kontuzja na kilka dni przez uderzenie w piszczel..Jak by coś pękło to by było dłużej a tak to po prostu rozczulanie się nad sobą...Chłopie ja to nie zlicze ile razy przez te 6 lat dostałem w piszczel...

Napisane Sep 30, 2008, 8:41 pm
TZWM Rap / Hip-Hop JokotWTK 14 1
Al93

Al93
Ej, to prawda, że szykuje się jakaś nowa płytka?? Mam nadzieję, że tak...Wie ktoś coś o tym?

http://www. hip-hop. pl/wykonawcy/projector.php?id=11583196788391

"Obecnie TZWM jest na etapie nagrywania nowej produkcji, która ma się ukazać legalnie na rynku w przyszłym roku. Współpracuje z ekipą Dixon 37 pochodzącą z warszawskiego Ursynowa i Mokotowa, a także z Wigorem współzałożycielem dobrze znanej grupy Mor W.A."

A może to chodzi o "Powoli do przodu"? Chociarz wątpie bo o tej płytce pisze wyżej..A więc chyba szykuje się nowa porcja za*ebistego materiału^^

PS. Ktoś, kto ma "Hawira Records" mógłby wrzucić na RS i dać link? Albo zarzucić DZIAŁAJĄCYM linkiem. Bo szukam już tego od X czasu i nie moge znalezć...Wszystkie linki nie działają..

Napisane Sep 1, 2008, 10:01 pm
THS klilka Rap / Hip-Hop rozkowski 77 2
Al93

Al93
FilipPzn powiedział(a):
Al93 powiedział(a):
FilipPzn powiedział(a):
Ziarno powiedział(a):
przeciętniaki, czasami się skupią i zmajstrują fajne bity - ich kawałki o jaraniu są na poziomie co najwyżej hg
nie jestem  żadnym hejterem po prostu taka jest moja opinia

Czy to że ktoś wyraża swoją opinię i że jest ona negatywna oznacza, że od razu jest hejterem?
Popierając to trafionymi argumentami.
A co do powyższego postu zgadzam się w 100%.
Poziom intelektualny podobny do Hg i rap dla gimnazjalistów. :]

Uważasz, że np. ja jako gimnazjalista nie dorastam do słuchania dojrzalszego rapu ze złożoną liryką i przekazem? Myślisz, że go nie rozumiem?

Czytasz w moich myślach ziombel, ale nie obrażaj się. :]

No to się mylisz..swoje rozumiem..;]

Napisane Aug 31, 2008, 4:03 pm
Al93

Al93
FilipPzn powiedział(a):
Ziarno powiedział(a):
przeciętniaki, czasami się skupią i zmajstrują fajne bity - ich kawałki o jaraniu są na poziomie co najwyżej hg
nie jestem  żadnym hejterem po prostu taka jest moja opinia

Czy to że ktoś wyraża swoją opinię i że jest ona negatywna oznacza, że od razu jest hejterem?
Popierając to trafionymi argumentami.
A co do powyższego postu zgadzam się w 100%.
Poziom intelektualny podobny do Hg i rap dla gimnazjalistów. :]

Uważasz, że np. ja jako gimnazjalista nie dorastam do słuchania dojrzalszego rapu ze złożoną liryką i przekazem? Myślisz, że go nie rozumiem?

Napisane Aug 30, 2008, 8:54 pm
Granica w schodach Tricki Salva 93 1
Al93

Al93
kaczma powiedział(a):
Kamileeek powiedział(a):
Salva powiedział(a):
Pisze to bo liczę że ktoś miał ten sam problem i pomoże mi go rozwiązać. Jeżdzę dwa lata potreafie troszkę triczków, na lajcie skaczę z czterech schodów ale gdy zabieram się za pięć to pojawia się problem... Rozpędzam się wybijam się olką elegancko tak  jak na tych mniejszych schodach lecę lot deski wyrównany wszystko zapowiada się fajnie i jakieś 20 cm od ziemi gubię deskę spod nóg. konkretnie ucieka mi za plecy. Co mam z tym zrobic? szlag mnie trafia bo jestem pewny że technicznie to nie jest dla mnie problem, ale mimo to robię jakiś błąd w ostatnim ułamku sekundy.

Skoro jeździsz dwa lata to jesteś wyjątkowym beztalenciem, że ollie z 5 nie możesz. Nie podbijaj taila jak do wskoczenia pod krawężnik tylko tak jakby przed schodami stały 2 włożowe blaty. Poprostu robisz za niskie ollie.

Myślałem że w desce chodzi o łączenie ludzi bez względu na umiejętności, wiek, wzrost, wygląd itd.  :stare:...

Dokładnie, po h*j lamo tak oceniasz ludzi? Ja jeżdże 5,5 roku a w skejta rozwalają mnie ludzie, którzy jeżdżą po 2 lata...Ale to nieważne bo liczy się ZAJAWKA. Naturalnie Tobie jak byś się przez rok uczył kickflipa by się deska pewnie znudziła, co?

Napisane Aug 29, 2008, 12:49 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>